çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Sweettt 14.gun test yaptim canim cikmadi o yuzden daha da yapmaya cesaretim yk bugun iliskiye girdik hafif kan gelmis neyden geldi anlamadim kasintim da var tahris oldu vajinam belki de ondan gelmis olabilr yarn belli olur . sabirla beklicez yapcak bisey yk bacaklarim agriyo karnmda agriyo gogusumn agrisi gecti belirtiler byle cnm

Regl oldum ben akşam üzeri :)) inş sizden pozitif haberler alırım Can'larım. Yarın doktor yolları :))
Hadi yaa gercektenmi devami geldimi :-( bende simdi sana yazicaktm iliskiden sonra kanamam geldi hafif karnmda agriyo yarn.sabah belli olur bakalim hayrlisi olsn cnm uzulme

Hadi yaa gercektenmi devami geldimi :-( bende simdi sana yazicaktm iliskiden sonra kanamam geldi hafif karnmda agriyo yarn.sabah belli olur bakalim hayrlisi olsn cnm uzulme
İlişkiden sonra tarih yakınsa ben de illa olurdum inş olmaz seninki artık yeni ay yeni umutlar diyelim cnm üzülmenin bi faydası yok Malesef

İlişkiden sonra tarih yakınsa ben de illa olurdum inş olmaz seninki artık yeni ay yeni umutlar diyelim cnm üzülmenin bi faydası yok Malesef
Evet benm genelde adete yakin iliskiye girince basliyodu regl o yuzden yarn tam sokulur coraspirinde ictm ne yapalim bu ay olmadi diger ay olur

Kızlar iğnenin 17.günü yani bu sabah adetim geldi moralim bozuldu yine bu ay da olmadı ilk iğnemdi nasip yaa adetim bitince hacamat yaptırmayı düşünüyorum arkadaşım yaptırdı bir ay sonra hamile kaldi inşallah sizler hamiş olup müjde verirsiniz de seviniriz

Bende gecen ay 13. Gun yaptım silik pozitif gördüm ama akşamına adet oldum onun için 15. Gun falan yapmak lazım herhalde. Anladım canım olsun kırmızılar gelmeden hala umut var demektir. Bende. Adete yakın ilişki olursa zorlanıyorum kuruluk oluyo ve hemen tahriş oluyo. Bişey sorcam sana bana doktor çatlama iğnesi olduğun ve ertesi gün ilişki olsun dedi ve ondan sonra gün aşırı olsun dedi. Gün aşırı yapmaya sence gerek var mı? Zaten yumurta çoktan çatladı tekrar da yumurta oluşmaz ben mi yanlış düşünüyorum??

Üzülme canım adet olmak da sağlık belirtisi. Yeni ay yeni umut demek :)

Evet csnm gerek var igneyi verince hemen catlamayabilir benm cok gec catliyo mesela o yuzden adetide gec oluyrm bn o yuzden yaparsan daha iyi olur ama o iki gun iliskiyle hamile kalanda var yani Rabbim verirse olur vermezse olmaz biraz sabir canm kacinci gunun bugun ? Ben unutuyom da :))

Uzulme canm olsun vardir bundada bi hayir diyelim gecelim Rabbim hakkimizda hayirlisini versin yer gok dua ile derler . zekeriya as bi arastir istersen o yasliydi belini bile dogrultamazken karisi da kisirken Rabbim onun duasiyla duasini kabul etti ama nasil olur benim cocugum ben yasliyim karimda kisir dedi ama Rabbim dediki bu benm icin zor dgil kunfeyekun ol der hemen olur .. İnsallah Rabbim.bizlerede nasip eder

Olsun canım önemli değil tek işin ben değilim tabiki unutabilirsin bugün iğnenin daha 5. Günü çok erken yani. Dediğin gibi sabır işi bu 7 aydır bekliyorum bakalım daha ne kadar bekleyeceğim. Bu arada adım Duygu memnun oldum tanıştığıma :)

Kızlar ben iğneden 11 hün sonra kan testi yaptrdım degerım 5.96 cıktı sizce bu deger yükselir mi erken mi yaptrdm yıne mi hamile degılım acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…