çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bende yaptm test cikmadi dun kafam rahatta iste cok karin agrisi cekiyoum olmamak icin direniyo resmen regl :))
:)) gerçeklerle yüzleşmelisin benim ağrılar psikolojik miydi diye düşünüyorum negatifi gördüğümden beri çok huzurlu hissediyorum kendimi Ağrı'm olsa da dünkü kdr takmıyorum

Çatladıktan sonra kesin 14. Gün Regl mi olunması lazım tatlm

Eger saglikli yumurtlamaysa evet canm hormon testi filanda istemedi bi ara getr dedi o kadr doktormdan cok memnunum ama detaylari atliyo bnm prolaktin sprunum da vardi o yuzden kalamiyodm gebe belkide o cikti yine suan benden hemen.istemesi lazm
Çatladıktan sonra kesin 14. Gün Regl mi olunması lazım tatlm[/QUOTE

Eger saglikli yumurtlamaysa evet canm hormon testi filanda istemedi bi ara getr dedi o kadr doktormdan cok memnunum ama detaylari atliyo bnm prolaktin sprunum da vardi o yuzden kalamiyodm gebe belkide o cikti yine suan benden hemen.istemesi lazm
Böyle doktora da sinir oluyorum ya senin düşündüğün şeyi onun senden daha önce düşünmesi lazım

Bebegimi beklerken Belkide ama gogus agrim var adete daha baya varken niye agrisin ki kafam.karisti ben igneye gore hareket ediyorm canm cunku gecen ayda catlatma ignemn.16sinda oldm . yarn olursam eger igneye gore hareket ederm ama adet gunu olursam o zaman adete.bagli karisik isler

Kızlar Günaydınnnn
Bnmde ağrılar var ama henüz gelmedi adet benimde bat 11 bakalım bekliyoruz hepimizin aynı anda gelecek gibi

Bunun için de beklemekten başka çare yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…