çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Devamı geldi mi canım kanamanın. Amaaan çok da tın havuzdayım şuan keyif yapıyorum gelirse gelir napalım biz sağ olalım da çocuk da olur herşey de olur :) Can'ın sağolsun :)
aynen sekerim bosver bende aksama denizdeyim.insallah keyfime bakicam inanki daha gelmedi canim devami sari akintim var ama kesin aksama.veya yarn gelir bakalim

Yani tabi hamileysek gerçekten mucize dicem Allah kısmet ettiyse olmuştur zaten
İnsallah belki Rabbim ol demistir ya umitsizligede kapilmak istemiyorum olcaksamda bi an once olayim diyorm ilk defa benm catlatma ignesinden snra sol kasigim agridi diyorum ki Rabbim beni bu ay da bu belirtiyle siniyo belkide hic beklemedigim zaman olcak hayirlisi ama kirmizilari gorunce inanki 2 3 gun atlatamiyrm

:)) bi.adet olda ben sana sorarim.uzulursen yani suan resmen ben kendimi kandiriyorum adeti gormemek icin elimden geleni yapiyorum inanki hic gucun kalmadi
Beterin beteri var Cnm ya insanlar 10 sene bekliyor Allah korusun çözümsüz bi problem de yok. İlla ki biraz üzülürüm belki de ağlarım umudumuzu kaybetmememiz lazım tatlış zaten eşimle de konuştum dün gece o da rahatlattı sağolsun gerçi arayıp duruyo ne var ne yok diye amailla ki üzülüyorum Regl oldum derken her ay o benden önce anlıyo zaten olcaksın diye

Benim de ilk defa bu ay iki gündür başım dönüyo her ay farklı belirtiler var yok yani o keseyi görene kdr artık belirtilere takılmamaya karar verdim. Neler yapıyoruz nası uğraşıyoruz hele bi olsun vurcam poposuna poposuna :))

Merhaba bayanlar uzun zamandır buraya yazmadım yine bekleyişler içindeyim sizler gibi. Adetin 12. Günü iki yumurtam oluşmuş büyüklükleri yaklaşık 19 mm idi ertesi gün de Çatlatma iğnesi oldum. Bugün 3 günü. İğneyi olduğum gün ve ertesi gün kasıklarımda ağrı oldu ama bugün geçti herhalde çatlamıştır. Bugün adetin 15. Günü bat 19 Ağustos bakalım nasipte ne var.

Bende bendee :))) ona hic bagirmamayi dusunuyrm en kiymetli cocuk olur bzm icin gerci ben dayananam doverm de :)

Hayirlisi olsn canm bizde bekliyrz iste 10agustosta benim catlatma ignemin de 16.gunu bugun sabirla bekle bakalim yada sen buraya takil kafalari dagitalim:))

Hayirlisi gulum ya kendimizi yirtsakda o adeti de oluyoz adet geciyo bi dahaki adetide bekliyoz gene kendimizi yirtiyoz garip biz hep yirtiniyoz anca

Hayırlsı olsun inş Allah sabır versin bekleme konusunda :) Bnm de ilk iki gün sancı olmuştu sonra bikaç gün olmayıp tekrar başladı hala devam ediyor beklemeler :)

Kızlar erkekler için bu süreçte nelere bakıyorlar sadece sperm testi mi? Üroloji mi yapıyo testi bilen var mı
Üroloji ye gidiyorsun canım durumu söylüyorsun o seni ona gore yonlendiriyo sperm testi ve ultrason da istiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…