çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Evet canım beklemekten başka yapcak bişeyimiz yok zaten.15. Günüm canım iğneden sonra ama negatif cıktı olsaydı kanda cıkardı zaten

Sorma valla ben de öyle sanıyordum:) hep korkuyordum ya olmazsa diye başıma geldi:) olsun burdan destek olucaz birbirimize inş güzel haberlerleri de paylaşıcaz ben inanıyorum :)
Evet canım destek olalım tabiki bizi en iyi anlayan biz yine... Bakalım eşim de görünsün bi doktora görünmedi doktor bişey demedi ama yine de kafada soru işareti kalmasın sperm testini neresi yapıyo

Yaa tuhafıma gidiyor insanlar tedavi olmadan gebe kalıyorlar sorun yok bşz kalamıyoruz insanın böyle olunca psikolojisi daha kötü oluyo
Rabbim herkese ayri ayri dertler vermistir canm kiminin hemen cpcugu olur hasta olur hayirsiz olur kimi evinde mutsuzdur huzuru yoktur kimini esi kotudur yani herkesin sinavi ayridir oyle dusunme herseyin hayirlisini nasip etsn . sen Rabbime guven ona dua et

Can'ım git bir ozel hastanede yaptır çok para almıyorlar ayrıca bende bugun normal gebelik testi yaptım benimki de negatif
Canımm facrbook tan ekle beni daha iyi olur mesajlaşırız Sümeyye Hatice Kök adım ... Bu arada yarın adet olmam gerek olmazsam pazar ya da pazartesi test yaparım ya da hast. Kandan yaptıririm ya offff Allahım nasip etsin inş. Senin pozitif deil miydi testin önceki resimde

Evet canım beklemekten başka yapcak bişeyimiz yok zaten.15. Günüm canım iğneden sonra ama negatif cıktı olsaydı kanda cıkardı zaten
Benim de 15.gunum bugun 14.gun yaptim test cikmadi hayirlisi bakalim 20.gunune kadar beklememiz lazm

Canımm facrbook tan ekle beni daha iyi olur mesajlaşırız Sümeyye Hatice Kök adım ... Bu arada yarın adet olmam gerek olmazsam pazar ya da pazartesi test yaparım ya da hast. Kandan yaptıririm ya offff Allahım nasip etsin inş. Senin pozitif deil miydi testin önceki resimde
İnsallah hamile kalirsin hayirlisi olsn canm

Kızlar erkekler için bu süreçte nelere bakıyorlar sadece sperm testi mi? Üroloji mi yapıyo testi bilen var mı

Evet canım destek olalım tabiki bizi en iyi anlayan biz yine... Bakalım eşim de görünsün bi doktora görünmedi doktor bişey demedi ama yine de kafada soru işareti kalmasın sperm testini neresi yapıyo
Benim hormon testini yaptırdığım yerde yapılmıştı eşime de. Yaptırın bence de nolr nolmaz Can'ım. Birbirimizin halinden biz anlarız sadece :)

Yani bölüm olarak acaba kadın doğum mu yoksa üroloji mi yoksa direk test yapılcak yere mi gidilir ki neyde bunu da yapalım rahatlayalım en azından

Kızlar erkekler için bu süreçte nelere bakıyorlar sadece sperm testi mi? Üroloji mi yapıyo testi bilen var mı
Benim eşime spermiyogram yapıldı orda bi problem çıkmadığı için sanırım başka test yapılmadı. Jinekoloğun bilir Can'ım nerede yaptırabilirsiniz diye ona da sorabilirsin. 3 gün cinsel perhiz veriliyor falan öyle kuralları var

Yani bölüm olarak acaba kadın doğum mu yoksa üroloji mi yoksa direk test yapılcak yere mi gidilir ki neyde bunu da yapalım rahatlayalım en azından
Sen hormon testlerini nerde yaptırmıştın Can'ım? Laboratuvar gibi bi yerse orda yapılabilir benim yaptırdığım yer de laboratuvar diye geçiyordu orda yaptırdık

X