çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Aynen ya :KK43: inş canım benim pek ümidim yok sen inş hamişsindir :) daha ilk denememiz sonuçta bakalım ne gösterecek Zaman :)
İğne ile ilk deneme ama yaklasık bir yıldır korunmuyoruz canım hatta yılbaşından itibaren dikkat ettim sorun da yok hormonlarda Rabbim ne zaman isterse o zaman olur ama insan hemen olsun istiyor canım

İğne ile ilk deneme ama yaklasık bir yıldır korunmuyoruz canım hatta yılbaşından itibaren dikkat ettim sorun da yok hormonlarda Rabbim ne zaman isterse o zaman olur ama insan hemen olsun istiyor canım
Aynı benim de durum öyle hormonlarımda ve eşimde problem olmadığı halde olmadı tam bir sene oldu . Aynen şüpheye düşüyorsun vardı da çıkmadı mı diye ama kısmet artık

Aynı benim de durum öyle hormonlarımda ve eşimde problem olmadığı halde olmadı tam bir sene oldu . Aynen şüpheye düşüyorsun vardı da çıkmadı mı diye ama kısmet artık
Çevremde o kdr kişi varki bş arkadaşım uğraştı tüp bebek aşılama iğneler bıraktı 2. Ay hamile kaldı. Psikoloji rahat olması gerek canım ama elde değil işte

Çevremde o kdr kişi varki bş arkadaşım uğraştı tüp bebek aşılama iğneler bıraktı 2. Ay hamile kaldı. Psikoloji rahat olması gerek canım ama elde değil işte
Evet bak ben de duydum öyle çok. İnsan illa düşünüyor ya stres yapmasa bile aklına geliyo illa bence. Ne Zaman çıkıcak senin sonucun Can'ım:) negatif olursa üzülmek yok erken yaptın çünkü sen de :)

Üzülmeyeceğim diyorum ama her gecen ay daha koyuyo sanki canım ya zaten duygusalım.öğleden sonra cıkacak canım bugun 26.günüm zaten cıkmazsa da bi iki güne hasta olurum.

Şimdi aradım hastaneyi 0,6 negatif dedi canım yaa.ilk iğnemdi daha adetim var bi kaç gün ama olsaydı cıkardı sanırım
Olsun hayırlısı olsun canım ya adet gecikmeden yapmamız erken oldu belki var da çıkmadı daha. Ama olmasa da Can'ımız sağolsun yaa bizden önemli değil yani en azından kırmızıları görmeden öğrenmiş olmak da stresimi aldı benim Ağrı'larım da geçse çok güzel olucak da

Aynen canım napalım elimizden geleni yapıyoruz Allahın takdiri.tekrar doktora ne zaman görünsem ki kadın doğuma?

İnşallah alırız canım ya benimde göğüs uçlarım anlamsız derece de acıyor ayrıca kasıklarımda acıyor adet belirtisi ama adet belirtileri hamilelik ile aynı diyorlar bilmiyorum Allah büyük hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar verir inşallah
İnsallah canm hayrlsii olsn ya adet olayim sikinti degil de gogus agrsina dayanamiyorum ya kadin dogumcu anlarmi acaba

Hadi bakalim guzel haberler alirsin i sallah
Dayanamadım hastaneden geliyorum kan verdim bakalım ne sonuc cıkacak ilk iğnem bu.yaklasık 5 6 aydır vücudum da anlamsız kaşıntı ve kabarık var ilaç kullanamıyorum test sonucuna göre ilaca başlıcam artık

Yoo demedi o yüzden bende olacak sandım olumsuz hiç konuşmadı sadece zayıfla dedi kilolu da değilim ama öle dedi anlamadım olmazsa adet olunca gideyim ben de dimi
Anladım Can'ım. Ben de zayıfım kilo alma sakın yumurtayı etkiliyor demişti. Git bence mutlaka tekrar klomene başlatabilir tekrar iğne verebilir 6 ay falan kullanılıyormuş bu tedavi

Yaa tuhafıma gidiyor insanlar tedavi olmadan gebe kalıyorlar sorun yok bşz kalamıyoruz insanın böyle olunca psikolojisi daha kötü oluyo

Yaa tuhafıma gidiyor insanlar tedavi olmadan gebe kalıyorlar sorun yok bşz kalamıyoruz insanın böyle olunca psikolojisi daha kötü oluyo
Öyle deme Cnm ya bizim de sınavımız bu şekilde demek ki.. Vakti saati gelmedi ben öyle diyorum hep kendimi üzmek istemiyorum. Sorun yok yumurta büyüyo çatlıyo ama döllenmiyo yani kısmet değil demek ki başka açıklaması yok

Evet haklısın canım.üzülmek yok salcam ama artık şimdiden yoruldum ne zor işmiş hiç böyle bilmiyordum evlenince cocuk olacak sanıyordum :))

Evet haklısın canım.üzülmek yok salcam ama artık şimdiden yoruldum ne zor işmiş hiç böyle bilmiyordum evlenince cocuk olacak sanıyordum :))
Sorma valla ben de öyle sanıyordum:) hep korkuyordum ya olmazsa diye başıma geldi:) olsun burdan destek olucaz birbirimize inş güzel haberlerleri de paylaşıcaz ben inanıyorum :)

İnşallah alırız canım ya benimde göğüs uçlarım anlamsız derece de acıyor ayrıca kasıklarımda acıyor adet belirtisi ama adet belirtileri hamilelik ile aynı diyorlar bilmiyorum Allah büyük hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar verir inşallah
Senin catlatma ignenin kacinci gunu canm

X