çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Cikolata dedin nasil canim cekti anlatamam kalktim yedim yarin adet gunum:)
Okdr çok kişiyle yazışıyorum ki kim ne yazmış bazen kaçıyo Cnm :) zaten bugün çıkmazsa bidakini ptesi yaptırcam :) kasıklarım ağrıyo Can'ım ya bişiler çekiyo beni aşağıdan sanki ip gibi bi sancı aslında korktum kistten de o da olabilir hanı kimyasal ya da dış gebelikse bileyim. Çünkü Regl olmama yakın bi gün Ağrı'm olur olmaz arası bişi olurdu ve Cnm çikolata isterdi deli gibi :KK43: umudum yok ama telaşlandım bikere kist olmuştu bende bekarken çok zor günler geçirmiştim kanamam durmamıştı bi ay falan:KK43:

Bebisimibeklerken Allah askin bu kadar sabirsiz olmayin lutfen ya valla bunyenize yazik azicik sabir edin kendinizi cok yipratiyosunz hem maddi hem manevi vermiyosa Rabbim bi bildigi vardir canim benim senin iyiligin icin soyluyorum . daha 12.gunu cok erken

Merhaba kızlar bnde aranıza yeni katıldım ayın 21 inde adetimin 11.günü sabahı iğne vuruldum.dün idrar testi yaptım dayanamadım negatif cıktı.ama göğüs uçlarım iki gündür cok acıyor hamilelik olsaydı idrar da kesin cıkar mıydı?? Kan testi mi yaptırmalıyım.? Yardımlarınızı bekliyorum..
Canim.bende 22sinde yaptirdim igneyi adetin 11.gunu ikimizde insallah iyi haberler aliriz ama.benm pek umidim yok acikcasi goguslerimde baya sisti aciyo yani yarin olurum ve dun test yaptim cikmadi canm

Bebisimibeklerken Allah askin bu kadar sabirsiz olmayin lutfen ya valla bunyenize yazik azicik sabir edin kendinizi cok yipratiyosunz hem maddi hem manevi vermiyosa Rabbim bi bildigi vardir canim benim senin iyiligin icin soyluyorum . daha 12.gunu cok erken
Yok ben zaten hamileyim kesin diye gitmedim ki test yaptırmaya. Sancım çok hala da var eğer gebelik yoksa ağrı kesici alıcaktım emin olmak için yaptım. Yok zaten üzülmüyorum daha ilk denemem vardır bi hayır bunda da.

İlk denememi daha yolun basindasin yani pardon canm.bende bizim gibi her ay test yapanlardan sandim seni pardon tabikide ihmal etme benmde.felaket karnm.agriyo olsamda kurtulsam artk diyrm.ya
Yok ben zaten hamileyim kesin diye gitmedim ki test yaptırmaya. Sancım çok hala da var eğer gebelik yoksa ağrı kesici alıcaktım emin olmak için yaptım. Yok zaten üzülmüyorum daha ilk denemem vardır bi hayır bunda da.

Cikolata dedin nasil canim cekti anlatamam kalktim yedim yarin adet gunum:)
İnş olmazsın ya hamile olsun herkes de moral olsun bizlere de :) zaten eşime de dedim bu akşam çıkmazsa Regl günümü beklicem diye benimki tedbir amaçlıydı böyle bi ağrı ben hiç çekmedim hayatımda ya :KK43: bişi sorucam snaa dış gebelik olunca da beta yüksek çıkıyo dimi

İlk denememi daha yolun basindasin yani pardon canm.bende bizim gibi her ay test yapanlardan sandim seni pardon tabikide ihmal etme benmde.felaket karnm.agriyo olsamda kurtulsam artk diyrm.ya
Aynen vücudumun iğneye nası tepki verceğini kestirebilcek kıvama gelemediğim için emin olmak istedim Cnm :) valla böyle sürünceğimize olalım daha iyi

Canim.bende 22sinde yaptirdim igneyi adetin 11.gunu ikimizde insallah iyi haberler aliriz ama.benm pek umidim yok acikcasi goguslerimde baya sisti aciyo yani yarin olurum ve dun test yaptim cikmadi canm
İnşallah alırız canım ya benimde göğüs uçlarım anlamsız derece de acıyor ayrıca kasıklarımda acıyor adet belirtisi ama adet belirtileri hamilelik ile aynı diyorlar bilmiyorum Allah büyük hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar verir inşallah

Dayanamadım hastaneden geliyorum kan verdim bakalım ne sonuc cıkacak ilk iğnem bu.yaklasık 5 6 aydır vücudum da anlamsız kaşıntı ve kabarık var ilaç kullanamıyorum test sonucuna göre ilaca başlıcam artık
İnş güzel sonuçlar alırsın canım:) benim de ilk iğnem ben de sabredemedim ama çok Ağrı'm vardı benim ya bugün de var benim de çok sivilce benzeri bişiler çıktı kolumda ve bacaklarımda kaşınıyor gibi acıyo da poff aldık hormonları çıkıyo acısı :KK43:

İnş güzel sonuçlar alırsın canım:) benim de ilk iğnem ben de sabredemedim ama çok Ağrı'm vardı benim ya bugün de var benim de çok sivilce benzeri bişiler çıktı kolumda ve bacaklarımda kaşınıyor gibi acıyo da poff aldık hormonları çıkıyo acısı :KK43:
Ya bir de ister istemez stres yapıyoruz o dq vücudun bi yerlerinden çıkıyor canım bakalım öğleden sonra haber veririm sonucu inş ikimizde hamişizdir

X