çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Cikolata dedin nasil canim cekti anlatamam kalktim yedim yarin adet gunum:)

Bebisimibeklerken Allah askin bu kadar sabirsiz olmayin lutfen ya valla bunyenize yazik azicik sabir edin kendinizi cok yipratiyosunz hem maddi hem manevi vermiyosa Rabbim bi bildigi vardir canim benim senin iyiligin icin soyluyorum . daha 12.gunu cok erken

Canim.bende 22sinde yaptirdim igneyi adetin 11.gunu ikimizde insallah iyi haberler aliriz ama.benm pek umidim yok acikcasi goguslerimde baya sisti aciyo yani yarin olurum ve dun test yaptim cikmadi canm

Yok ben zaten hamileyim kesin diye gitmedim ki test yaptırmaya. Sancım çok hala da var eğer gebelik yoksa ağrı kesici alıcaktım emin olmak için yaptım. Yok zaten üzülmüyorum daha ilk denemem vardır bi hayır bunda da.

İlk denememi daha yolun basindasin yani pardon canm.bende bizim gibi her ay test yapanlardan sandim seni pardon tabikide ihmal etme benmde.felaket karnm.agriyo olsamda kurtulsam artk diyrm.ya

Cikolata dedin nasil canim cekti anlatamam kalktim yedim yarin adet gunum:)
İnş olmazsın ya hamile olsun herkes de moral olsun bizlere de :) zaten eşime de dedim bu akşam çıkmazsa Regl günümü beklicem diye benimki tedbir amaçlıydı böyle bi ağrı ben hiç çekmedim hayatımda ya bişi sorucam snaa dış gebelik olunca da beta yüksek çıkıyo dimi

İlk denememi daha yolun basindasin yani pardon canm.bende bizim gibi her ay test yapanlardan sandim seni pardon tabikide ihmal etme benmde.felaket karnm.agriyo olsamda kurtulsam artk diyrm.ya
Aynen vücudumun iğneye nası tepki verceğini kestirebilcek kıvama gelemediğim için emin olmak istedim Cnm :) valla böyle sürünceğimize olalım daha iyi

Canim.bende 22sinde yaptirdim igneyi adetin 11.gunu ikimizde insallah iyi haberler aliriz ama.benm pek umidim yok acikcasi goguslerimde baya sisti aciyo yani yarin olurum ve dun test yaptim cikmadi canm
İnşallah alırız canım ya benimde göğüs uçlarım anlamsız derece de acıyor ayrıca kasıklarımda acıyor adet belirtisi ama adet belirtileri hamilelik ile aynı diyorlar bilmiyorum Allah büyük hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar verir inşallah

İnş güzel sonuçlar alırsın canım:) benim de ilk iğnem ben de sabredemedim ama çok Ağrı'm vardı benim ya bugün de var benim de çok sivilce benzeri bişiler çıktı kolumda ve bacaklarımda kaşınıyor gibi acıyo da poff aldık hormonları çıkıyo acısı

Ya bir de ister istemez stres yapıyoruz o dq vücudun bi yerlerinden çıkıyor canım bakalım öğleden sonra haber veririm sonucu inş ikimizde hamişizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…