çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Evet benim ki negatif değil mi hayalet çizgi fln yok değil mi ?!? Demek 11. Gün de de iğnenin etkisi yok olabiliyormuş
Sanki hafif bi pembelik var gibi de ama tam net göremiyorum. Yani aynen kaybolmaz diyolar ama 12de pozitif alıp doğuran da var anlamadım gitti ölücem ağrıdan hap da alamıyorum korkudan. İğnenin kist yapma ihtimali falan var mı biliyo musun

Galiba evet var.. Eğer oluşursa doğum kontrol hapı veriyorlar diye biliyorum..

Şöyle ki eğer bende hamilelik olsaydı.. Muhtemelen testdeki cizgilerim giderek koyulaşacaktı. Ama silikleşti giderek.. Yani bu da yok demek oluyor. Bu ayda kısmet değilmiş. İnşallah rabbim hayırlısı ile perygamber efendimizin yüzü hürmetine bana sağlıklı tam istediğim gibi Bebek nasip eder

Amin canım inş ama daha erken olabilir Cnm ya bence hemen bozma moralini bat ne Zaman senin

Amin canım inş ama daha erken olabilir Cnm ya bence hemen bozma moralini bat ne Zaman senin
Yok moralim eskiden bozukuyordu şimdi bozulmadı.. Bana Bebek vermedi diye Allah'a şirk koşacak değilim. Bu ayda layık görmemiş demek ki diyorum. Ama eşim sinirlendi erken test yaptım diye resmen küstü Ada'm bana

Aaa görmedim Cnm ne yazdın? Bu akşam mı yarın mı kan versem kararsızım

Geriye dönük bildirimlerine bak Can'ım ordan görürsün.bugun gun bitmis sayilir istersen yarın ver.benimde bugünü saymazsak 2 gun kaldı regle bazen test yapasım geliyor ama tutuyorum kendimi Allahtan evde test yok.gidip alasimda gelmiyor duruyorum oyle

Yok moralim eskiden bozukuyordu şimdi bozulmadı.. Bana Bebek vermedi diye Allah'a şirk koşacak değilim. Bu ayda layık görmemiş demek ki diyorum. Ama eşim sinirlendi erken test yaptım diye resmen küstü Ada'm bana

Boyle Zaman'larda esler de Bi ayrı çocuklaşıyorlar.bende test yapmak istemem.Test alir gelir tuvaletin kapısında bekler aşkım oldu mu diye seslenir ve ben tuvaletten çıkıp negatif demekten bıkıp usandığım için gecen ay fırçayı cektim getirme bana test filan yapmiycam bi daha dedim.hatirim icin deyip zorla test yaptıran da benim koca galiba bu ay sesi çıkmadı etkili oldum galiba

13.07de cvp yazmışım diye gördüm ben Cnm :) benim Ağrı'm çok ya dayanamıcam ilaç almamak için yaptırmak istiyorum negatif çıkarsa da napayım artık Batım 11i daha çok var benim

13.07de cvp yazmışım diye gördüm ben Cnm :) benim Ağrı'm çok ya dayanamıcam ilaç almamak için yaptırmak istiyorum negatif çıkarsa da napayım artık Batım 11i daha çok var benim

Benim gözümden kaçmış o Zaman tatlım :) evet senin daha var pazartesiye kadar sabredebilsen cok iyi olur aslinda.tabi yine sen bilirsin canim.agrim var derken neren agrıyor canim

Benim gözümden kaçmış o Zaman tatlım :) evet senin daha var pazartesiye kadar sabredebilsen cok iyi olur aslinda.tabi yine sen bilirsin canim.agrim var derken neren agrıyor canim
Okdr çok kişiyle yazışıyorum ki kim ne yazmış bazen kaçıyo Cnm :) zaten bugün çıkmazsa bidakini ptesi yaptırcam :) kasıklarım ağrıyo Can'ım ya bişiler çekiyo beni aşağıdan sanki ip gibi bi sancı aslında korktum kistten de o da olabilir hanı kimyasal ya da dış gebelikse bileyim. Çünkü Regl olmama yakın bi gün Ağrı'm olur olmaz arası bişi olurdu ve Cnm çikolata isterdi deli gibi umudum yok ama telaşlandım bikere kist olmuştu bende bekarken çok zor günler geçirmiştim kanamam durmamıştı bi ay falan

Anladım canim dur bakalım kötü seyler getirme aklına.benim ilk gebeliğimde Rahmi'mde adet sancısı gibi şiddetli sancılarım oluyordu tecrubesizlik tabi kesin adet olacağım diyordum meğer hamileliktenmiş.hic belli olmaz belki de gebelikten olabilir sancilarin.guzel düşünelim guzel olsun.

İnş
güzel haberler alırız hepimiz. Senin bebiş var mı Cnm :)

İnş

güzel haberler alırız hepimiz. Senin bebiş var mı Cnm :)

Yok Canim.bir kez düşük yaptım bi daha da hamile kalamadım.Rabbim neyi Hakkı'mda uygun görmüşse ona boynum kıldan incedir.yasadigim o olumsuz günleri unutturacak hayırlı vicdanlı sağlıklı sıhhatli bi evlat nasip etsin insallah.iyi ya da kotu hersey yaşanması gerekiyorsa yasıyorsun onune geçemiyorsun kaderin...

Çok üzüldüm canım yaa inş ennn kısa Zaman'da kavuşursun bebeğine. Tabiki de yazılanı yaşıyoruz ne yapsak nafile

Merhaba kızlar bnde aranıza yeni katıldım ayın 21 inde adetimin 11.günü sabahı iğne vuruldum.dün idrar testi yaptım dayanamadım negatif cıktı.ama göğüs uçlarım iki gündür cok acıyor hamilelik olsaydı idrar da kesin cıkar mıydı?? Kan testi mi yaptırmalıyım.? Yardımlarınızı bekliyorum..

Ben az önce iğnemin 12. Gününde kan yaptırdım negatif çıktı. Bat ne Zaman senin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…