çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Zor bir durum, Allah yardımcın olsun. Çocuk sahibi olmak dünyanın en güzel duygusu olsa da sırf çocuk olmuyor diye ayrılmak ne kadar doğru bilemiyorum.

Benim bugün 13. Gün iğnenin vurulduğu gün le beraber test yaptım negatif sende durum nasıl

Benim bugün 13. Gün iğnenin vurulduğu gün le beraber test yaptım negatif sende durum nasıl
İğne vurulduğu günü sayarsam 11.gün, akşam test yapmayı düşünüyorum ama pozitif olacağını sanmıyorum. Herşey kısmet bakalım... Hayırlı olan en kısa Zaman da rabbim verir inşallah..

Sen normal test mi yaptın erken hamilelik testi mi ?!? Erken olanı yapsaydın. Daha adetine var çünkü

İkisini de yaptım çıkmadı acaba geç döllenme olabilir mi acaip kasığımda batma var offf moralim sıfır sağlık ocağini aradim aile hekimi kandan bakamam on gün geçsin dedi ben de pazar günü raftinge gidicez şehir dışına çıkcam dedim yapamam dedi doktoru şikayet ettim ilk kez hcg testi istedim yapmadı kadın off yaaa Allahım nolur olsun artık çok yiprandim yaa

Valla yapma canm ben
Hayirlisi olsun canim.ignenin kaçıncı gunu regl olunur.daha 3 gun var reglime test yapmaya korkuyorum ben
Hayal kırıklığı yaşadım birkez daha moralim bozuldu inan ki bekle sabret benim gibi olma ama düşüncem adetime kadar da zaman ve umut var pazartesi gününe kadar gelmezse kan tahlili vercem dua edelim birbirimize

Hadi insallah canim benim.Rabbim yanımızda olsun insallah bebeğimiz bizimle olsun

Benimde bugun 14. Günüm Can'ım.reglime de 3 gun var iğneden sonra kaçıncı gun regl olunuyor tam olarak?
Ben gecen ay 16.gunumde regl oldum ama yumurtaliklarimi zorla buyutmustuj ve adetin 16.gunu vurulmustum igneyi bu ay da adetin 11.gunu vuruldum iki tane yunurtaliklarim vardi benim yarn olmam lazm ama bu aksam olurm felaket karnm gogusm agriyo . insallah srn olmazsn da hamile kalirsn canm ben diger aya bagladim umudumu

Anladım canim.hakkimizda hayirlisi olsun benimde bazen umdum var bazen yok.rabbim sağlıklı sıhhatli vicdanlı evlatlar nasip etsin bizlere.

Can'ım git bir ozel hastanede yaptır çok para almıyorlar ayrıca bende bugun normal gebelik testi yaptım benimki de negatif

Eklentiler

• image.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…