çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kizlar sonucum 65 cikmis agliyorum gercek mi bu
:) hadi hayırlısı olsun inş sağlıklı devam eder ama şuan yine de sen sakın ol iki gün sonra tekrar yaptir inş artışın güzel olur ve işte o zaman hıçkıra hıçkıra aglayabilirsin :) ben öyle olmuştum :)

Pko yok sorun yoktu bende yinede destek amacli ilk kez klomen ve igne olmuştum canim. 14 haziranda vuruldum igneyi :)
Ben bu ay hiç beklemiyodum eşim in tedavisi yüzünden ve ya adet günümdu yada bi gün geçmişti ama normal sayiyodum aşırı bacaklarima ağrı vurdu eşime dedim ki bi test al cikmicak ama en azından bi ilaç içerim dedim gece saat 12 buçuk eşim aldı testi umutsuz umutsuz yaptım daha idrarı damlatır damlatmaz hemen çıktı şok oldum eşime ben ilaç fln kullanmadim dimi bu ay dedim o kadar saskindim gece saat 2 kan vermeye gittim ama hala umutsuzum test yanlış diye bide baktım 763 tu kan sonucum o an arabada bir ağladım şuan ki duygunu çok iyi anlıyorum :) Rabbim sonuna kadar gitmeyi nasip etsin inş

Evet canim benmdr moralim bozulmustu hastanede cikarken agladim ama rabbim evde guldurdu. Mutsuz oldugum anda aldim sonucu. Insallah boyle guzel gider hamileligin hayirli bi evlat olr

Kardelen canım orda mısın
Burdayim canim da benim.sonuc henuz cikmadi saglik ocaginda sabah vermistim.. Aksama dogru veya yarin cikar. Dun lekelenmelerim.oldu adet oldum.diye düşündüm.bugun bir sey yok ama adat olcam gibi kasiklarda agir var hayirlsi bakalim pek umudum yok amam doktoruma mesaj attim hcg baktir bi bakalim dedi.. Hayirlisi olsun

Evet canim benmdr moralim bozulmustu hastanede cikarken agladim ama rabbim evde guldurdu. Mutsuz oldugum anda aldim sonucu. Insallah boyle guzel gider hamileligin hayirli bi evlat olr
İnş Rabbim hepimizin kini sağlıklı hayırlı eylesin bekleyenlere de tez zamanda hayırlısıyla nasip etsin

Adet sancılarını birebir hatta fazlasını yaşadım bende adet olcam diye beklerken hamiş oldum inş sende oylesindir :)

Beni ağlattın

Leke olabiliyor çok açıkmı geldi

Leke olabiliyor çok açıkmı geldi
Dün gelmisti bi kac kez lavobaya gittigimde canim.kahverengi seklinde.. Onceki hamileligimde birinde kahverengi geliyordu adet olamiyorum bir turlu diye doktora gitmistim meger hamile imisim..sonra dusuk oldu canim ondan sonra yine gebelik oldu onda ise cok acik kizmizi idi ama.onda da 2 aylikken kurtaj oldum malesef 2 seneden fazla oldu bebek icin ugrasiyorum..yoruldum cokkk ama vardir vakti zamani diyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…