çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Sakin vazgecme demekki miniginin vakti gelmemis daha hepimiz ayni dönemden geciyoruz yeter birdaha doktora gtmek yok diyoruz ama en cok ta biz istiyoruz anne olmayi....
Aynen oyle canim ama ben cok skldim bu donemden etrafimdaki hemen herkes hamile kiskanmiyorum ama kendimi tuhaf hissediyorum bende eksik olan ne ben niye hamile kalamiyorum diye dusunuyorum ve buda canimi cok skıyo

Aynen oyle canim ama ben cok skldim bu donemden etrafimdaki hemen herkes hamile kiskanmiyorum ama kendimi tuhaf hissediyorum bende eksik olan ne ben niye hamile kalamiyorum diye dusunuyorum ve buda canimi cok skıyo

Bende öyleyim asiri duygusallastim birinin bebek haberi beni okdar sevndryoki agliyorum ama bu normal değil... artik kucagi bebeklilere gipta ediyorum nasi denk getirmişler diye

Bende öyleyim asiri duygusallastim birinin bebek haberi beni okdar sevndryoki agliyorum ama bu normal değil... artik kucagi bebeklilere gipta ediyorum nasi denk getirmişler diye
emin ol senin düşüncene sahip o kadar çok kişi var ki ( ben dahil ) dualarım hepimiz için. inşaalah en kısa zamanda bu çabalarımız sonuç verir Allah ın izniyle.

Yok vermedi bugun vuruldum yarın dedi beş gün verdi sonra on beş gün bekle dedi adet gelmezse inşallah gelmez sonra bana haber ver dedi

Bende bugun ovitrelli vurdurdum şimdi Nasıl olacak süreç

Igneden 36 saat sonra iliskiye gireceksiniz en onemli iliski o demisti bana doktorum. Sonra gun asiri devam edin dedi. Bana gelicegim tarihi soylemedi inşallah adetin gecikir dedi sadece ama arastirmalarim kadariyla 13 14 gun sonra test yapabilirsin

Ben artık klomen kullanmıyorum yaklaşık 3 ay önce düşük yaptım Onu da klomen kullanmıştım,sonra menegon iğne başladım onu vurdurdum şimdi ovirolli sanırım bugun bu iğneyi vurdurdum yarın akşam ilişki dedi sonra hergün dedi sadece ayın birinde yok dedi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…