çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kızlar ben simdi test yaptim 2bucuk saat idrara cikmadim. Catlatma ignemi 14 haziranda olmustum. Yine silik cizgi cikti??????? Ne yapmam gerekkkk tecrubeli biri nolur yardim etsin hala mi igne??????
Bence kanda baktir canim en net sonuc alirsin senin icin hayirlisi olsun insallah

Hmm pko olmayanlar igneyle hemen hamile kalabiliyo ama pko olunca zorlastryo hayirlisi olsun cnm insallah sagsalim kucagina alirsin
Bahar bu dediğin gerçek olsa
Kizlar bsy sorcam size adetn bttgi gun yada ertsi guni iliskiye girildgnde hamile kalinir mi ihtmal ne
Bir kadının oldukça ufak bir ihtimal de olsa adet dönemi sırasında ya da hemen sonrasında hamile kalma ihtimali bulunmaktadır.

Canim tedavi 3 ay demistir sen yanlis anlamisin o igneler 15 gunluk canim :)) mucizem-i bekliyorum
Resimde ikiz var sorasım geldi , ikiz mi hamilesin ve klomen çatlatma iğnesi yle mi birde kaçıncı deneme ? Kusura bakma çok soru sordum ama bize umut olursun. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah .

Bende öyleyim asiri duygusallastim birinin bebek haberi beni okdar sevndryoki agliyorum ama bu normal değil... artik kucagi bebeklilere gipta ediyorum nasi denk getirmişler diye
canim bence hamilelik baslamis rabbim tamamina erdirsin insallah saglikla gelsin bebisin cuma gunu tekrarla testini ayni saatte ver yine 65 +65= 130 ustude cikabilir gozun aydin canim benim

Kizlar sonucum 65 cikmis agliyorum gercek mi bu

canim ben aralik ve ocak ayinda klomen ve pregniyli kullandim olmadi biraktim tedaviyi benim yumurtam catlamiyordu 5 santimlik kirste donusuyordu bende eczaneden klomen aldim madem kirst olmadi iki ay bu sekilde yumurtam catlar dedim ve klomeni kullandim catlamismi diye doktora gittim 15 gun doktor yumurtan yok catlamis dedi sonra eve geldim 28 subatta adetim gelmedi 29 gelmedi 1 martta evde ovu testi vardi bir tane kalmisti onu denedim cift cizgi aninda cikti koyu renkte bende kk arastirdim ovu testi ile hamile olduklarini eczaneye gittim gebelik testi aldim ihtimal vermiyirdum ve aninda once t cizgisi sonra c cizgi cikti ilk t cikinca sok oldum ertesi gun kan verdim saglik ocagina 1000.0 degerim mucizelerim geldi ve simdi iki prensesim olucak rabbim saglikla nasip etsin insallah arada buraya girer bakarim hep dua ederim rabbim sizlerede mucizesini nasip etsin insallah ...ecmain

Kizlar size bsy sorcam ben klomen ve catlatma ignesi kullndim gebelik olmadi adet gordum adetm biteli 2 gun oldu ama kasiklarm karnm agriyo nedendir blen var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…