çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Dün gelmisti bi kac kez lavobaya gittigimde canim.kahverengi seklinde.. Onceki hamileligimde birinde kahverengi geliyordu adet olamiyorum bir turlu diye doktora gitmistim meger hamile imisim..sonra dusuk oldu canim:KK43: ondan sonra yine gebelik oldu onda ise cok acik kizmizi idi ama.onda da 2 aylikken kurtaj oldum malesef:KK43: 2 seneden fazla oldu bebek icin ugrasiyorum..yoruldum cokkk ama vardir vakti zamani diyorum...[/QUOTEinşallah senin in hayırlı olan olur tez günde bebeciklerin olsun bizde müjde verirsin

Burdayim canim da benim.sonuc henuz cikmadi saglik ocaginda sabah vermistim.. Aksama dogru veya yarin cikar. Dun lekelenmelerim.oldu adet oldum.diye düşündüm.bugun bir sey yok ama adat olcam gibi kasiklarda agir var:KK43: hayirlsi bakalim pek umudum yok amam doktoruma mesaj attim hcg baktir bi bakalim dedi.. Hayirlisi olsun
lekelenmen nasıldı

Ben menegon iğne sonra çatlatma iğnesi kullandım ilk defa hamile kalırmıyım acaba çok istiyorum eşimin üç çocuğu var ben ikinci eşiyim hepçocuklarım diyor ikinci bir planda kalıyorum Allah'a hep dua ediyorum şöyle ikiz ver bana diyorum unutmak istiyorumbütün acılarımı,ne yapsam yaranamıyorum üvey annelik ne kadar zormuş öz anneleri belki benim kadar iyi davranmıyordur ama Yinede adım kötü garip bir duygu

X