çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

günaydın kızlar inşallah herkes güzel haberler verir... ben 9 haziranda çatlatma iğnesi olmuştum bugun sabah test yaptım ama koca bir negatif gerçi hiç belirtide yoktu... inşallah diğer ay tutar...

Gunaydin amin insallah. Bebde 10 haziranda igne olmustm ilk defa klomen ve catlatma ignesi kullandm. Igneden hemen bi hafta sonra test yapmstm negatf ckti ve cok erkenmis test icin daha da yapmadim test adetimi bekliyorm iste 28 haziranda bi umutlaniorm bi cok umutsuz kaliorm sastim artik test yapmaya da korkuorm

Son düzenleme:
Yaptirdiniz mi sperm testi fln benim arkadaşıma da yumurta tembelliği var zor çocuğun olur dedi dr klomen verdi o ay hamile kaldı iğne fln da olmadı ve bi daha kontrole fln da gitmedi olur ins senin de
inşallah olur gün sayıyrm artık psikolojik olarak cok etkilendım dahaönceıkı doktora gittim bana birsürü tahlil yapıp ultrasyon cektı birseyın yok dedı bi tavsıye ustune sımdı kı doktoruma gıttım yumurtalıgın tembel dedı hormon testınde bı degerım yuksekmıs nasıl görmez doktor dedı. simdiki doktorum verdıgı klomen ve iğne ile 3 ayda olacak dedı

aynen benimde ilk çatlatma iğnemdi bir yumurtam vardı zaten dkt umutlu konuşmamıştı .. bakalım regl olmadan umut kesilmez inşallah olur .. benim amh değerim düşük zaten o yüzden regl olursam o ay tedaviye başlıycam hemen tüp bebeğe..

Insallah bu ay kirmizi yerine hamis olurz canm. Benmde tutmazsa bi dahaki ay tuplere bakilacaz hakkimzda hayirlisi neyse onu yasarz insallah kucaklarmizi bos birakmasin rabbim

Aynen kuzum vuruldugum gunude sayarsam 10.gun bugun.. sen ovitrelle mi vurulmustun negatif ciktiginda

Yok cnm bnmkisi ovitrelle degildi ama ismini hatirlayamiorm su anda sen kalcadan mi olmustn igneni karindan mi
Bakalm adetime bi hafta kaldi o gune kadar beklicem artik hayirlisi neyse o olsun

Yok cnm bnmkisi ovitrelle degildi ama ismini hatirlayamiorm su anda sen kalcadan mi olmustn igneni karindan mi
Bakalm adetime bi hafta kaldi o gune kadar beklicem artik hayirlisi neyse o olsun

Ovitrelle 75 tl civarinda ben pregyl aldim 25 tl falandi gobekten vuruldum canim

Iki kutu almistm ben tozun ikisini suyun birini karisim yapip kalcadan atildm su an is yerndeym aksama bakicm ismine. Halsizlik falan oldu mu sende canm su on gun boyunca

Evet toz ve sıvı karistiriyolar canim 2 kutu tek seferde vuruldm bende ama gobekten. Yani 1 gun sonrasinda kasik agrim oldu cunu totalde 4 yumurtam vardi sanirim catlayanlar oldu. Onun haricinde oruc tuttugum icin genel bi yatma hali vardi zaten canim

Anladim canm doktrm bnm orc tutmami istemedi bn orc tutmadgm halde bacaklarmda halszlk var yorucu bi iste de calismiorm ama bgn de kasklarmda ve belmde agrilar var ilk oldugu icin hic bisey de bilmiyrz adet gunumu beklemektn baska care yok bakalm artik hayirlisi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…