çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

benım yumurtalıgım calışmıyordu klomen verdı bir sabah bir aksam içtim20 hazıran pazertesi çatlatma iğnesi yaptık iki gün ilişkiiste di doktor ben o gun heyecandan sormadım kac yumurtalıgım var diye bugun gıdıp baktırdım bırı catlamıs ama catlamayan iki tane daha varmıs iğne 3 ay etkılıymıs ama benım 5 gündür sol kasıgım cok agırıyr 3 gündür daha fazla yumurtladıgıma dair bi belirti hissetmiyorumda stresten ne zaman test yapsam cıkar bu ay tutarmı

Burdki hekes bkliyo cnm 17. 18. Gunu olan var adetimzi bkliyoruz smdi tst yap ztn cft czgi ckar cnku ilcn etkisndn mcbur bkliceksn bnde tst yptim ckmdi ³ gun oluyo . adetm 1 gn gcti yrndn snra gdcm bnde idrar tstinde bxlrinn blli olmuyomus knda ckiyomus adetine 2 gn kala yp ckmzsa bli adtni bkle kan tsti yptr

Canım daha çok yeni iğne olmuşsun bi kere tutar mı tutmaz mi düşüncesini kafandan silemezsin ama dusunmemeye çalış daha iliski durumundasin Dr un dediği gibi gün aşırı iliskine bak ve test için adetini bekle ve direk kan testi yaptır çünkü benim mesela 16. Güne kadar silikte olsa idrar da gorunmustu o yüzden sakin ol ne kadar stres o kadar olumsuzluk demek erken test yapma pozitif te çıksa negatifte çıksa yaniltir seni

Tatlim benm adetim 1 gun gecti ama blmiyorum cuma kan testi vercm olmazsa 3 gn once test yaptim ckmadi gerci bazi kizlar diyokinidrarda ckmayip kanda ckanda varmis bekliyom hic olmadi benm 1 senelk ewliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…