çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Benımde 13. Gunum ıkı gündür akıntım var dun test yaptım negatif cıktı bu akıntı neden kaynaklı olabilir ya

Kızlar, pazartesi 39.3 çıkmıştı. Şimdi 182.38 olmuş değerim. İnşallah Rabbim devamını da getirsin.
masalah canim gebesin rabbim devamini getirsin insallah saglikla insallah takvim kur istersen canim haftani takip edersin kisisel bilgilere tikla ordaki bosluga tahmini dogum tarihini yaziyirsun mesala su sekilde 25-02-2017 yaziyorsun sonra kaydete tikla rabbim sagilik versin ikinizede .. yapamazsan sen adet oldugun gunu yaz ben hesaplim sen o bosluga tarihi yazarsin canim

Canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun, İnşallah devamı gelir Allah tamamına erdirsin insallah bu mübarek günlerde. Hemen deniyorum takvimi canim

Canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun, İnşallah devamı gelir Allah tamamına erdirsin insallah bu mübarek günlerde. Hemen deniyorum takvimi canim
Ooyyyy daha 4 haftadasin rabbim tamamina erdirsin canim mart yavrusu olucak bebisin bende mart dogumluyum annem mart sipasi der :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…