çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

canim 12.gun testi yaptirdim diyorsun 16 gun tekrar yaptir canim insallah yukselir mesala benim 12 gunde 4.4 cikti senin 12.75 cikmis insallah yukselir ama benim 4.4 degerim ile 5 gun sonra regl olmustum insallah senin bebis tutunmustur insallah

canim 12.gun testi yaptirdim diyorsun 16 gun tekrar yaptir canim insallah yukselir mesala benim 12 gunde 4.4 cikti senin 12.75 cikmis insallah yukselir ama benim 4.4 degerim ile 5 gun sonra regl olmustum insallah senin bebis tutunmustur insallah
İnşallah canım ya.. Tek duam bu.çok düşünüyorum kafama çok taktım acaba iğne etkisi mi diyorum tekrar kan testi yaptırmıcam adet geçince 2.gün yapıcam kendimi şartladım.tutucam kendimi

Bnm 14. Gunum idrarda bsy ckmiyosayoktur dimi slik flnda yok adetime5 gn var
Canim üzülme bu kadar su an için sabirla beklememiz gerek bende ayın 7 sinde iğne oldum ama testte yapmadim bekliyorum, ya bebeğin gelmisse üzgün bi anne ile karsilassin istermisin, Insallah bebegin seninledir üzülme değilse bile gelecek ay onu yine cagirabiliriz ben artık böyle düşünmeye calisiyorum

Selam. Kizlar bugun igneden sonraki 7. Gun ama igneyi vuruldugumdan beri kasiklarimda ve gogsumde agri var nedendir acaba birde doktor bana bi hafta boyunca iliski onerdi normal mi bu

Kizlar size acil bi sorum var ctlatma ignesi olali 15 gun oldu adetim ayn 23 de biraz once kahve sarimsi koyu bsy geldi bendn adet mi olcam daha gunune var yoksa yerlesmemi oldu yada dusuyomu hastnetmi gtsem korktum belimede agri geliyo blgsi olan var mi

14 ünde igne oldum 15 ve 16 sinda iliski oldu 17 18 ramazandan dolayi degerlendiremedik kizlar cok uzgunum bu yuzden doktorum 36 saat sonrasi cok onemli sonra gun asiri iliski demisti simdi o ictigim klomen o gobegimi yakan iğneyi boşuna mi vuruldum insallah sansim vardir hala

Canim yerlesme kanamasi olabilir bence. Adetine kadar agir is yapma adet gununde test yap derim

Hic belli olmaz canim 15 ve 16 tutar neden tutmasin spermler 3 ve 4 gun yasiyorlar insallah tutmusdur hakkinda hayirlisi olsun vakit bu aysa rabbim bekletmez insallah

Hiç üzülme canım bende 3 ay klomen + çat iğnesi kullandım o günleri takip ettim kacirmadim ama 3 unde de tutmadı meğer esimde sperm sayısında ileri hareketlilik çok dusuk tu bu ay onun için tedaviye başladık ve ben ne yumurtlama günü takip ettim ne doğru durust ilişkiyi onemsedim nasılsa olmicak diye Rabbim beklemedigim bu ayda bana mujdemi verdi eğer Rabbim ol dediyse vakti geldiğinde olacaktır meraklanma sen

Mevhibe napiyon canım bisey sorcam ilk kese boyutun kaç mm di hatirliyomusun
5+2 de 5.mm diye yazismistik tatlim birde kese boyutuna bakma farkli olur her kese bebek gelisimi sen fazla takilma yazilanlara pozitif ol canim

5+2 de 5.mm diye yazismistik tatlim birde kese boyutuna bakma farkli olur her kese bebek gelisimi sen fazla takilma yazilanlara pozitif ol canim
Hee yazismismiydik unutmusum :) aaa iyi o zaman kaç gundur kafama takılıyordu 4 mm çok mu küçük diye dr um haftama gore iyi normal dedi gerçi ama ben yine takilmistim biraz normalmiş demekki benim 5. Haftama girmiştim çünkü o zaman sevindim :)

Ya testim yoktu karbonatla yaptim kabardi demin nobetci eczndn tst aldim ckmadi bsy evet anlik geldi gtti sonra ama blmiyom duydunz mu blmem karbonatla gebelik testini ona gore pozitif idrarda yaptim smdi onda ckmadi bsy adet olcam galiba o yuzden sanirim 22. 23 nde olmam lazim

Karbonatla olanını bilmiyorum canım, ama bu eczaneden alınan testler genellikle adet gecikmesinden sonra ve adet günü yapılması tavsiye ediliyor. Kişiye göre de beta hcg nin idrara karışması değişiyormuş. Bende bugün test yaptım. İğnemin 10. Günü 23 ünde regl olmam gerekiyor. Doktor gecikirse test yap veya kan testi ver dedi demekki bildikleri birşey var canım. Üzülme ben şükrediyorum halimize yumurtası olmayanlar var. Neleri var inan bizimkinin en azından çaresi var önümüzdeki ay devam edicez hayırlısı ile sen bu ayı bol bol dua ederek geçirmeye çalış.

Senin ne cikti test insan dayanamayip yapiyo ya bi kaba idrarini yapiyosun bi kapa karbnotibdok ustine idrarini dok kopuk kopuk olursa hamilesin oleymis ben gecenlerde yaptim kopurmedi bgn yaptim kopurunce kafam karisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…