çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Tamam canımcok sağol doğru diyorsun çünkü bende 3 4 Tane yumurta oldu hep hiç biri tutmadi bakalım artk eylül ekim o zamana kaldı bizim iş
İşte eş te problem varsa bizim yumlar işe yaramiyo benim de en son 24 mm lık 4-5 tane yum vardı ama tutmadı o ay gerçi gerçekten de Rabbim zamanını bekliyo yeter ki tevekkül etmeyi bilelim

Evet ben malesef polikisttim kilo ver diyolar ilk defa infertlite bolumune gttim catlatma yaptilar iste olmadi buda tutmadi 14. Gun ama yapcak bsy yok anlamdgm gogslerim cok aciyo uclari ozellkle anlam veremdim adetime 1 hafta var

Kızlar hayırlı cumalarRabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Bu sabah dayanamadım adetten 6 gün erken testlerden yaptım ama negatif çıktı. İğnenin etkisinden de olsa çizgi çıkması gerekmiyomuydu. Gerçi ilişki takvimi bizim cuma, cumartesi, pazardı acaba yerleşmedi mi daha bilemedim. Dayanamadım yaptım

Cok sacma negatif cikmasi 2.cizginin silik ckmasi lazim igneden dolayi daha catlamamis demek galaba kimilerinin catlamiyomus agrin felan var mi bu arada kizlar bole catlatma ignesi olup

Kızlar iğneden 12.gün sonra kan testi yaptım 12.75 yani ilişkiden 11gün sonra normal dediler çünkü anca döllenip salgılanıyor hcg dediler.idrarda test yaptım hafif silik çıktı çok hafif ama gördüm.sizce yanıltma olabilir mi?? bu arada adetime 5 gün vardı.geç yumurtam çatladı 17.günde..

Cok sacma negatif cikmasi 2.cizginin silik ckmasi lazim igneden dolayi daha catlamamis demek galaba kimilerinin catlamiyomus agrin felan var mi bu arada kizlar bole catlatma ignesi olup
Ağrım çok oldu yumurtanın çatladığı saatlerde. Doktorum çatlamama gibi bir ihtimali yok dedi. 2 gün önce test yaptım onda silik çıkmıştı ikinci çizgi. Kişiye göre vücuttan atılma durumu değişiyormuş canım. Regl günümü bekliyorum. Hayırlısı Allahtan artık.

Bende 14. Gun yaptim bsy ckmadi erken diyolar ama blmiyorum hafif blantim var gogslerim agriyo ama testte ckmiyo
Regl belirtileri ile gebelik belirtileri benziyor demişti doktorum. İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın. Benim daha 8. Günüm 6 gün sonra zaten regl olmam gerek bekliycem o yüzden.

Ayin 22 snde olmam lazim ama bekliyom iste cok sikici beklemek bende 6 gunden buyana test yapiyodum silik silik cikyodu dun yaptim bsy ckmadi daha yapmiyorum test var ama bekliyom hala bakalim ya gogslerim adet olmamda hic agirmazdi smdi e gundur agriyo

Benim bir haftadır ağrım var taki yumurtanın çatlayacağı saat başladı gittikçe azalar arada batmalarım oluyor ama asıl etkisi bel ağrım var şiddetli şekilde birde sık lavaboya çıkıyorum daha önce böyle olmazdı akşam neredeyse 5-6 defa uyandım. Benimde 23 ünde regl günüm. Küçük tuvaletin geldiğinde kasığında bi sıkışıklık hafif ağrı oluyor mu senin? Sabırsızlanıyorum.

Benimde ole oluyodu ama gecti gibi oldu bugun 14 gun ama hala agri var gogslerim buyudu ya arada agri banada geluyo gidiyo anlamadim ya anlayamadigim bu testler dogru sonuc vermuyo sanirim hala ilacin etkisi var pozitif cijiyodu smdi negatif ckiyo

Bi fikri olan yok mu????????

O silik cizgi yumurtanin erkisinden gorunuyo benmde oleydi sonrafan ckmiyo zaten adettn 1 hafta so ra kesin sonucmus suan cok erken

Bi fikri olan yok mu????????
Canım iğneden dolayı çıkmış olabilir benim iğneden 11 . gün sonra 29 küsürlerde çıkmıştı sonra dustu yavaş yavaş o yüzden bekle iğne etkisi olabiliyo idrar da 16. Gunume kadar silik çizgiyi gormustum ama hepsi iğne etkisiydi bekle o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…