çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Senin ne cikti test insan dayanamayip yapiyo ya bi kaba idrarini yapiyosun bi kapa karbnotibdok ustine idrarini dok kopuk kopuk olursa hamilesin oleymis ben gecenlerde yaptim kopurmedi bgn yaptim kopurunce kafam karisti
Negatif çıktı tabiki canım ne çıkıcak bu sonucu görmekten midem bulanıyor artık benimde ama buna şükür diyorum çünkü iğnemin daha onuncu günü diye. Denemedim ama yarın iş çıkışı denerim canım. En garantisi zaten şunun şurasında 3 gün kalmış adet günümüzü bekleyelim hayırlısı deyip.

Tamam canm insann pskoljsi bozuluyo ya dun cok korktum ama varsada dusuyomu die rahim duvarim inceymis benm doktor ilac verdi 1 hafta ictim onun icin rahin duvari ince olanlar hamile kalamiyomu blgin var mi dktrum bsy demedi bana

Tamam canm insann pskoljsi bozuluyo ya dun cok korktum ama varsada dusuyomu die rahim duvarim inceymis benm doktor ilac verdi 1 hafta ictim onun icin rahin duvari ince olanlar hamile kalamiyomu blgin var mi dktrum bsy demedi bana
Hamile kalamıyo diye birşey yok canım, ben tüp bebek konusunda bilgi aldığımda bana demişti ilaç veririz dedi bebeğin tutunmasını kolaylaştırmak için rahim duvarının istenilen kalınlığa gelmesi gerekiyor demişti. Her ay değişiyor o doktor ölçüm yapıyor yumurtaya bakarken canım. Hiç düşünme bu akşam yarın yine konuşuruz uyuyorum ben iyi geceler canım yarın malum iş.

Canim yerlesme kanamasi olabilir bence. Adetine kadar agir is yapma adet gununde test yap derim
Ben bgn karbonatla test yaptim nettn gordum yoktu test kopurdu ona gore hamleyim sonra esime test al dedim nbetci eczneden aldi yaptim ckmadi ama 1/ saat once yaptim sabah yapcm bide emin olmak icin kasigim agriyo agrida degil batma gibi yuruynce

Ben bgn karbonatla test yaptim nettn gordum yoktu test kopurdu ona gore hamleyim sonra esime test al dedim nbetci eczneden aldi yaptim ckmadi ama 1/ saat once yaptim sabah yapcm bide emin olmak icin kasigim agriyo agrida degil batma gibi yuruynce
Canım günaydın bende bu sabah test yaptım yine emin olmak için negatif çıktı. Ümidi kestim artık önümüzdeki ay kaldığımız yerden devam edicez artık ümidimi kestim ben.

Ama daha erken adetini bekle bnmde 22 snde yaptimbnde sabaj ckmadi illa kan testi yaptr diyolar adet olmazsa ytrme umudunu bnde uzuluyom olsa ckr diyorum ama belki ilactn dlyi ckmiyodur

Ama daha erken adetini bekle bnmde 22 snde yaptimbnde sabaj ckmadi illa kan testi yaptr diyolar adet olmazsa ytrme umudunu bnde uzuluyom olsa ckr diyorum ama belki ilactn dlyi ckmiyodur
Akşama kan vericem canım garanti olur ona göre kendimi yiyip durmam acaba var mı diye. Birde böbrek taşı düşürüyorum ağrım var ilaçta içemiyorum o yüzden akşama yaptırıcam kan testi.

Adettn once yaparlarmiki ckarmi kesin sonuc
Yapıyolar canım özel hastanede dışarıda yaptrıyorum. Daha önceki aylarda yaptırdım olumsuz dönüşlerde hiç bi değişiklik olmamıştı. Düşük dahi çıksa iki gün ara ile tekrarlayıp yükselme var mı kontrol ettiriyosun. Doktor bana demişti 20 civarı olursa test tekrarlanır diye.

Bndemi yaptirsam acaba ya ben bitane test yontmi ogrendim kesin var diyolar idrani bi kaba yapiypsun baska kaba karbont tozu dokuyosun kopuruyo bldgin kopurilse var diyolar bn yaptim dun koprdi dger gnler yapiyodum kopurmuyodu ama sabah idrarda ckmadi yapsana snde bi belki tam idrara karismadi

Ona aldanma canım bende yapmıştım idrar asitine bağlı köpürme oluyo o yüzden aldanma onlara

Arkadaslar merhaba araniza yeni katldm bir yillik evliyimpko vardi iki ay ilac kullandm snra bi hafta klomen kullandm ve ayin 10 unda catlatma ignesi yapildi. Hamile miyim dwgl miym dusunemeden duramiyorm surekli aklimda cok istiyorm bi evladim olsun. Bu igneden ne kadar snra belli oluyor hamilelk en erken belirtileri ne oluyor

Adetim yedi sekiz aydir duzenli sekilde gelior ilk tedaviye adeti duzenleyerek basladi doktrm primolt kullanmstm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…