çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Adettn once negatif cikiyodu hep dimi onun adet gununden 2 gun sonrami pozitif cikti kandami idrardmi
Adetten bir ya da iki gün sonra kanda baktır. Sonra değer çok yüksek gelmiş doktoru aramış doktorda iki gün sonra yeniden istemiş yeniden kan veriyo bi öğreniyo ikiz değerler 2-3 katına çıkmış

Vaktircam bende canm ya daha adetime var sen kac senelik ewlisin neden bole yontem uygladi sana doktorun bende polikist var 1 seneliknewliyim adet olamiyorum o yuzden bole yontem uyguladlar

Vaktircam bende canm ya daha adetime var sen kac senelik ewlisin neden bole yontem uygladi sana doktorun bende polikist var 1 seneliknewliyim adet olamiyorum o yuzden bole yontem uyguladlar
Bende de pko var canım, 1,5 yıllık evliyim bende. Aynen bende adet gecikmesi için gittim başıma bunlar geldi işte şimdi uğraşıyoruz. Sonumuz hayır olur inşallah.

Ovitrelle oldum ben 14 gun oldu dun test yaptim ckmadi canim ya
Herşeyde bir hayır var kötüsünü düşünme, normalde doktor 14. Gün sonra çıkar dedi bana tam da adet günüme denk geliyodu benim. En azından oluşan bi yumurtan var benim 5 ay yumurtam olmadı doktor bana yanlış tedavi uyguladığı süreçte. Doğru doktoru bulduysan sabret. Bol bol dua et bi zamanı vardır elbet ben bir yıldır uğraşıyorum.

Bende 24 yaşındayım canım, çorluda oturuyorum. Bak ne diycem sana aylardır yumurtam olmadığı için sabırsızlanıyorum ben kafana takmayı bırak kendine uğraşlar bul. Ne kadar onu düşünmezsen o kadar iyi olur bak ne güzel yumurtan da büyüyor.

Bende 24 yaşındayım canım, çorluda oturuyorum. Bak ne diycem sana aylardır yumurtam olmadığı için sabırsızlanıyorum ben kafana takmayı bırak kendine uğraşlar bul. Ne kadar onu düşünmezsen o kadar iyi olur bak ne güzel yumurtan da büyüyor.

Bsy sorcam blgin var mi blmiuorum ama 3 gnlk iliski veriliyo ya 3 gunlukye deglde dger gnler grildgnde tutma olur mu adete 10 gun kala felan grilse tutr mi illa o 3 gun mu degr gnlerde onemlimi

Dogru diyon canm benm kiloyla alakali ya hep kiko ver diyolar okadar kotu ewresnde degilmisim cok sukur kiminin buyumuyomus zaten

X