çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bugun 14 gun oldu dayanamayip test yaptim negatif cikti hamile degilm galba . bidaha catlatma ignesi olmam. Adetim 22 snde ama olmadim daha hamile olsam silik olsa ckardi morelim cok bozuk.

Canım sıkma canını 16 17. Gunlerde bi daha yap iğne etkisini kaybettikten sonra negatif cıkar sonra pozitif çıkar sen bıdaha yap dedigim gunlerde kişiden kişiye degısıyor yanı

Bende yaptım benimde çıkmadı negatif yanı pozitif olması gerekiyordu iğnenin etkisinden neden negatif cıktı ki ya :KK43:

İlk 1 hafta olduginda yapmistim pzotif gorunuyodu bugun 14 . gun ckmadi cok bozuk morelim ya nasil olmaz ya offfff offff

anlamadım ki doktoru arayıp sorsammı bılmıyorum bıraz soguk cekınıyorum doktordan cok cok az sılık bişe var ama çok silik yanı

Yok ben esrofen kullandim 3 gun bide glifor canm polikist var bende ama progestan kullanuyom zaten adet olmaknicin senin skintin ne

Kızlar illa testte iğne etkisi gostercek diye bisey yok bazılarının vücut erken bazılarının ise çok geç atiyo iğneyi o yüzden takılmayin ona

Dr unuza sorsanız da size aynı şeyi soylicek adet iniz in geçmesini beklemenizi soyliceksin çünkü herkesin dediğim gibi vücut farklı olduğu için bilemezler onlarda o yüzden onlar için en doğrusu adetin geçmesini ya da adet günü nü beklemek

Canım bence kesinlikle eşini de gosterin sperm olması değil ileri hareketliliği onemliymis benim eşimin sperm sayısı da 43 milyonlardaydi ama ileri hareketliliği dusuk çıktı ve dr ileri hareket önemli yoksa boşalma sırasında orda kalır ilerleyemez dedi bence bi gorunun derim keçiboynuzu fln da icirebilirsin bu arada eğer öyle ise hiç değilse işe yarar
Tamam canımcok sağol doğru diyorsun çünkü bende 3 4 Tane yumurta oldu hep hiç biri tutmadi bakalım artk eylül ekim o zamana kaldı bizim iş

X