çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Agrilarin felan varmi canim bende 22 snde adet olmam lazim bende bkliyorum bakalim neolcak benm gunden beri goguslerim bidr kasik bel agrisi basladi ara ara nedendir acaba 13 gun oldu bgun

sen neden hemen doktra gttn ki cokmu sancin olduda doktorun bekle felan dedimi sana kac gun oldu yaptrali igneyi bide gebelik olsagorunurmuydu ki kisti gormus bsy demedimi
Canım ben hamile değilim arkadaşımın kasığında şiddetli ağrı olunca gitti o kist vardı doktor adet gününü bekle demiş hamilelik kisti olabilir demiş. İki yumurtası oluşmuştu onun. Sonra gitti doktora adet gecikince bi de öğrendi hamileymiş o kistte gebelik kistiymiş. Sabret bekle bende sabırsızlanıyorum ben iğne kullandım üzerine ovitrelle vuruldum. 23 üne kadar bekliycem bende. Akıntım çok beniö belim ağrıyo kasıklarımda sürekli bi batma ağrılar. Bazen iğnennin etkileri de olabiliyormuş. Sabredicez bekliyce :)

Ayy Allahimm Insallah benimde öyledir, hayırlısı olsun diyorum hep ama, 2 yıllık evliyim 6 aydır deniyoruz yasimizda var bakalım ne olacak sonuç

Ayy Allahimm Insallah benimde öyledir, hayırlısı olsun diyorum hep ama, 2 yıllık evliyim 6 aydır deniyoruz yasimizda var bakalım ne olacak sonuç
Sürekli düşünüp kafa yorunca herşey daha da uzuyo inan bana, bak ben bu ay saldım ipin ucunu yumurtam kendiliğinden gelişti. Şimdi test için sabırsızlanıyorum sadece çünkü belirtilerim var. Yatıp kalkıp dua ediyorum.

Sürekli düşünüp kafa yorunca herşey daha da uzuyo inan bana, bak ben bu ay saldım ipin ucunu yumurtam kendiliğinden gelişti. Şimdi test için sabırsızlanıyorum sadece çünkü belirtilerim var. Yatıp kalkıp dua ediyorum.
Aynen öyle canım bende kaç aydır oyleydim eşim de sorun çıkınca bu ay amaann olmicak tedavi olana kadar dedim yumurtlama günü vs bisey takip etmedim doğru durust iliski bile olmadı kafada bitiyor birazda

Insallah tez zamanda bizde hamiş olur meleklerimize kavusuruz bende bosvermeye çalışıyorum ama ne derece basariyorum tartışılır

Iğneden sonra onuncu günüm yine hafif çizgi. Normal mi, birşeyler var mıdır?
Çok erken canım iğne etkisi olabilir yaşamış biri olarak diyorum 16. Gunume kadar idrar testinde ikinci çizgiyi gören biriyim ama iğne etkisiydi o yüzden sabır ve adeti bekle

Çok şükür keseyi gördük inş kalp atışını da duyarız
Ayy cok sevindim canim doktor kesene kac mm dedi ve kac hafta dedi ben 5+2 de tek kese 5.mm 6+2 de iki kese goruldu tatlim yada tek kese icinde iki kalp atisida duyabilirsin rabbim devamini saglikla nasip etsin insallah

Ayy cok sevindim canim doktor kesene kac mm dedi ve kac hafta dedi ben 5+2 de tek kese 5.mm 6+2 de iki kese goruldu tatlim yada tek kese icinde iki kalp atisida duyabilirsin rabbim devamini saglikla nasip etsin insallah
5. Haftadayim 4 mm dedi canım normal mi haftaya gore boyutu fln dedim normal dedi nette bisey baktım ultrasonda kaç mm se ona 30 ekleyip 7 ye bölündüğünde de hafta hesaplaniyomus öyle hesapladim 4+9 gibi senin 5+2 de 5 mm se benimki de iyi demekki çok şükür :) şimdi sıra 10 gün sonra da inş kalp atışını duyarim

X