çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canım seni biliyorum mevhibe meyrayla hep konuşuyordun görüyordum çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah sağlıkla gelsin.. bende sen gbi Sabrediyorum şuan doktor sbah 5 6 ilişki olsun yıkamadan sabah gelin dedi benden birşeyler aldı yüzlerce canlı sperm var dedi eşinde de bi sknti yok ilaç kullaadan doktora gittim 11. Gün hiiic yumurta yoktu ama klomen le 3 4 kadar oluyor bakalim artk sezon sonu eşim gelince devam edeceğiz.. inşallah bende sizler gbi burda sevinç çığlığı atarım bir gün...
Esin göründü mu Dr a canım

Özel olarak gitmedi ama ilsikiden sonra ki sabah çağırdı doktr bizi benim vajinadan biseyler alara inceledi canlı sperm var demişti eşim eylulun son haftasına kadar yanımda yok o geldiği zaman tedaviye başlayagiz ikimiz de artk..
Canım bence kesinlikle eşini de gosterin sperm olması değil ileri hareketliliği onemliymis benim eşimin sperm sayısı da 43 milyonlardaydi ama ileri hareketliliği dusuk çıktı ve dr ileri hareket önemli yoksa boşalma sırasında orda kalır ilerleyemez dedi bence bi gorunun derim keçiboynuzu fln da icirebilirsin bu arada eğer öyle ise hiç değilse işe yarar

Loveali Loveali canım birşey sorucam sende beyaz akıntı oldu mu? Bugünde oldu benim akşamda, dün azdı gittikçe çoğalmaya başladı.[/QUOTE
Canım benim normalde akintim çok olurdu ama şimdi yok ama şu var gelirse de şeffaf geliyo az bisey ama dediğim gibi normalde daha çok olurdu akintim inş hayır olur canım

Merhaba kızlar, ben aranıza yeni katıldım bende bu ay klomen ve otriville catlatma iğnesi oldum, ancak 3 ilişki bazı nedenlerden olamadı, sadece 2 kez oldu dün de doktora kontrole gittiğimde 4,5 cm çapında bir kist oluştuğunu söyledi doktorum, sizce bu şartlar altında ben hala umutlanmalimiyim 24 haziran da adet olmayi bekliyorum umarım gelmez bende o mucizeyi yaşarım

Son düzenleme:
Mevhibe benim değer 1827 ydi bugün 4380 lerde :)
Kiz ne guzel artmis ikizmi geliyor kac gun ara ile yaptirdin canim aayyy massallah baskada bthcg yaptirma tatlim cookk sevindim rabbim saglikla nasip etsin insallah:)

Bu ilaci bana doktor vermisti ama yutamadim ya cok buyuk 5 tane flan ictim sonra biraktim bunla hamile kalan var mi
Canim doktorun verdiyse neden kullanmadin sase olani var onu kullan canim yumurta hucre yenileyici o vitamin resim atiyorum yani bir bardak suyun icine tozu katiyorsun canim poset olanini
IMG-20160614-WA0035.jpg

Benimde seffaf geliyo nedirki nedeni bide bugn 13. Gun daha adet olmadim ama agri geliuo gidiyo bu ignenin agrilari nezman gecer ki ya bidaha olmam bu igneden ben

Ben catlatma ignesi oldum bu ay tutmazsa onu icerim polikist var zaten bnde 13 gun oldu olali ignyi hala ara ara sanci geliyo ya goguslerim aciyo bide

Kiz ne guzel artmis ikizmi geliyor kac gun ara ile yaptirdin canim aayyy massallah baskada bthcg yaptirma tatlim cookk sevindim rabbim saglikla nasip etsin insallah:)
Tam iki gün arayla yaptırdım canım ptesi yaptirmistim işte bide dün yaptırdım aynı saatte oldu nerdeyse eşim e demiştim ben değer cok yukselirse ikiz diyolar fln diye sonucu aldı ikiz geliyo ikiz diyo :) bugün Dr a gitcem zaten bu gece sanciyla uyandım resmen rahmime bisey saplandı

Merhaba kızlar, ben aranıza yeni katıldım bende bu ay klomen ve otriville catlatma iğnesi oldum, ancak 3 ilişki bazı nedenlerden olamadı, sadece 2 kez oldu dün de doktora kontrole gittiğimde 4,5 cm çapında bir kist oluştuğunu söyledi doktorum, sizce bu şartlar altında ben hala umutlanmalimiyim 24 haziran da adet olmayi bekliyorum umarım gelmez bende o mucizeyi yaşarım
Merhaba hoşgeldin canım, benim bi arkadaşım o şekilde hamile kaldı kistinden korkuyordu oysaki o kist hamilelik kistiymiş bunun dışında 2,5 cm boyutunda çikolata kisti de vardı. Daha ilk ayınmış inşallah Rabbim aratmadan nasip etsin.

Tam iki gün arayla yaptırdım canım ptesi yaptirmistim işte bide dün yaptırdım aynı saatte oldu nerdeyse eşim e demiştim ben değer cok yukselirse ikiz diyolar fln diye sonucu aldı ikiz geliyo ikiz diyo :) bugün Dr a gitcem zaten bu gece sanciyla uyandım resmen rahmime bisey saplandı
Canım çok şükür değerlerin yüksek çıkmış sağlıklı olsunlarda tek veya ikiz hayırlısıyla kavuş :)

X