çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Beni etiketledigini gordum ne dedim biliyormusun insallah hamile haberini okurum dedim cook sevindim canim rabbim sag salim kucagina nasip etsin insallah massalah bebegine kuzum
Amin inş Can'ım .allah razı olsun hemen paylaşmak istedim seninle .bir dönem sıkıntıyı birlikde yaşadık. rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın

Herkese merhabalar. Kızlar ben geçtiğimiz salı ovitrelle iğnemi yaptım. En erken ne Zaman çıkar bu sonuç kanda? tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

Herkese merhabalar. Kızlar ben geçtiğimiz salı ovitrelle iğnemi yaptım. En erken ne Zaman çıkar bu sonuç kanda? tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim :)
Onumuzdeki hafta pazartesi cikar canim net sonuc alirsin insallah bebeginle olursun

Amin inş Can'ım .allah razı olsun hemen paylaşmak istedim seninle .bir dönem sıkıntıyı birlikde yaşadık. rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın
Sukur canim rabbim olmayanlarada nasip etsin insallah saglikla nasip etsin insallah sahlikla kalin canim cooook sevindim rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah

Arkadaşlar merhaba ben de aranızda yeniyim. Yaklaşık 1 yıldır Bebek için uğraşıyorum, bu ay ilk defa yumurta takibi yapıldı, klomen ve çatlatma iğnesi kullandım şimdi de progestan kullanıyorum. Benim sorum şu, 13 ünde çatlatma iğnesi oldum 27 sinde test yaptırsam belli olur mu? Yıldönümümüz de belki varsa güzel bir hediye olurdu

Ikra meyra canım benim kasikarım da ağrı var sürekli şiş Karnım bide çok üşüme var hasta olcak diye korkuyorum yorgunluk buldüğüm yere çöküyorum valla bu kadar çabuk etki olmaz dimi iğneden itibaren kasık ağrım gecmedi geçen ay idrar yolu enfeksiyonu oldum yine oldum sanki senin böyle yum. Döneminden sonra ağrı oldu mu

Bende de üşüme var yaa adanada yaşıyorum 30 derece battaniyenin altındayım bi üşüyorum bi sıcaklıyorum, batma var ama karnımda daha çok gerginlik var sert sanki. Bi de gaz fazla bugünlerde. Ayy hadi inşallah

Ay inşallah bnde Fethiye deyim aynen burasi da yaniyor ama ben buz millet short ben uzun kollu bide hırka gerginlik bende de var resmen pantlon düğmelerini açtım da dolaştım sonu güzel yere varsın daaaa inşallah 2 Mayıs test günüm

İnşallah tutar canım bu ay bence olur doktorum bana 2 hafta sonra yap dedi inşallah güzel haberler alırsın

Normalde benim de adet tarihim 2 mayıs ama 27 nisan yıl dönümümüz bi Ümit test yapacam belki sürpriz olur, çatlatma iğnesinden 2 hafta sonra çıkar diyorlar inşallah bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…