çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Onumuzdeki hafta pazartesi cikar canim net sonuc alirsin insallah bebeginle olursun
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Sizin de gözünüz aydın. Rabbim sağlıklı bir gebelik nasip etsin. Benim 2. çocuğum olacak bu hamile kalırsam ama kızım 4 yaşında dolaylısıyla unuttum gitti belirtilerimi de :) dünden beri karnım çok şiş :)))) felaket gaz var, inşallah üşütmemişimdir :)

Sağol Can'ım Allah razı olsun Amin :)sende hamilesin ne güzel ya bugünlerde hep hayırlı haberler alıyorum çok şükür.hemde aynı donemin hamilesiyiz. :)
Evet
Sağol Can'ım Allah razı olsun Amin :)sende hamilesin ne güzel ya bugünlerde hep hayırlı haberler alıyorum çok şükür.hemde aynı donemin hamilesiyiz. :)
Evet canım çok şükür Allahım a. Ikimiz de 4. Hafta nın içinde yiz.inşallah sağ salim olduğunu da duyarız.burda çok güzel haberler alıyoruz. Kimse ümitsiz olmasın Allahım vakti gelince veriyor.allah herkese nasip etsin inşallah

Ikra meyra Ikra meyra canım benim kasikarım da ağrı var sürekli şiş Karnım bide çok üşüme var hasta olcak diye korkuyorum yorgunluk buldüğüm yere çöküyorum valla bu kadar çabuk etki olmaz dimi iğneden itibaren kasık ağrım gecmedi geçen ay idrar yolu enfeksiyonu oldum yine oldum sanki senin böyle yum. Döneminden sonra ağrı oldu mu
Evet canim igne bende fitigimi tetikledi belimi duzeltemiyordum kasik agrimda olurdu ama bunye meselesi canim carsambami igne oldun o zaman pazartesi 12 .gun oluyorsa net sonuc cikar insallah bebegin tutunur esinde is icin uzak yere gitti insallah hamileyim mujdesi verirsin esine saglikla kal bol bol dinlen canim

Evet canim igne bende fitigimi tetikledi belimi duzeltemiyordum kasik agrimda olurdu ama bunye meselesi canim carsambami igne oldun o zaman pazartesi 12 .gun oluyorsa net sonuc cikar insallah bebegin tutunur esinde is icin uzak yere gitti insallah hamileyim mujdesi verirsin esine saglikla kal bol bol dinlen canim
İnşallah inşallah canimmm allah seni ve prenses demek geldi icimden prensde olsalar korusun iyisiniz dimi senin bir skintin yoktur inşallah. Hakkını Helal Et hep kendimi konuştum ama seviyorum sizi :KK36:

birazdan acil gideceğim sanırım yine idrar yolu enfesiyonu oldum idrar vericem çok idrar yaparken çok sizlama var

İnşallah inşallah canimmm allah seni ve prenses demek geldi icimden prensde olsalar korusun iyisiniz dimi senin bir skintin yoktur inşallah. Hakkını Helal Et hep kendimi konuştum ama seviyorum sizi :KK36:

birazdan acil gideceğim sanırım yine idrar yolu enfesiyonu oldum idrar vericem çok idrar yaparken çok sizlama var
Biz iyiyiz sukur canim sanada gecmis olsun canim insallah bir sikinti cikmaz evde antigungal krem varsa sur gecer ben oyle yapiyorum ilac icersen bebek olusumunu etkileye bilir kremin adi travogen krem canim iki gun once bendede oldu iki gun surdum gecti canim

Biz iyiyiz sukur canim sanada gecmis olsun canim insallah bir sikinti cikmaz evde antigungal krem varsa sur gecer ben oyle yapiyorum ilac icersen bebek olusumunu etkileye bilir kremin adi travogen krem canim iki gun once bendede oldu iki gun surdum gecti canim
Zaten gidince söyluyorum igne ilaç kullandimzaten
Zaten söylucem iğne kullandım diye kremi allalim eczaneden biz antibiyotik kullanmaliyorum geçer o kremle inşallah doktora gideyim çıkarsa eğer parol veriyor ağrı kesici olarak

Selam arkadaşlar ben 23 nisan cumartesi günü iğneyi yaptırdım ben de kan pıhtılaşması da var dr. çarşamba günü Clexana başlamamı söyledi benim gibi pıhtılaşması olup çatlatma iğnesi kullanan var mı?

Çatlatma iğnesinden sonraki 12. Günüm dayanamadım test yaptım tek çizgi maalesef yine tutmadı galiba tutsaydı silik de olsa ikinci çizgi çıkardı herhalde dimi

Çarşamba 14. Gün oluyor kanda baktıracam inşallah tutmuştur. Bazılarının silik de olsa 2. Çizgisi çıkınca umutlandım ben de ne bileyim.
Regl olana kadar umut var canim rabbim bu duyguyu sana ve butun isteyenlerede nasip etsin insallah.. amin

İğnenin etkisi geçmiş olabılır idrar testi yanıltır .birkac gün bekleyip kanda baktırın bence
Canim usg girdinmi ikizmi tekmi diye gordunmu gerci ben 5+3 de tek kese 6+3 de cift kese goruldu insallah sendede ikiz gebelik olur tabi gonlundekini nasip etsin rabbim birde asila ile cogul gebelik tutuyormus canim

Kizlar merhaba.
bende 16 nisanda asilama oldum
ignenin 9. Gunu test yaptm dayanamadim 4.3 cikti.acaba yukselir mi degerim..belirtilerim var gibi geliyor,kendimide hamile gibi hissediyorm ama 12. Gun tekrar yaptrmak istyrm.

X