çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kizlar merhaba.
bende 16 nisanda asilama oldum
ignenin 9. Gunu test yaptm dayanamadim 4.3 cikti.acaba yukselir mi degerim..belirtilerim var gibi geliyor,kendimide hamile gibi hissediyorm ama 12. Gun tekrar yaptrmak istyrm.
Insallah bebegin vardir canim hislerin dogru cikar insallah bende 12 gun kanda baktirdim ocak ayinda 3.9 cikti sonra 2.0 cikti iki gun sonra 1 subatta regl oldum ve bir daha regl olmadim rabbim sanada nasip etsin insallah

Canim enfeksiyon çıkmadı idrarda kan göründü oda taş varmı falan dedi önceden vardı o oynamıştır dedi ilaç vermedi heryerim kırılıyor bitkinim ilaç 5 tane merdiveni zor çıktım bide Karnım gergin ve cok sisi iğne yaparımi ko öyle hatta minibüste bu gün birisi yer verdi bana hamleyim diye içimden güldüm ses çıkarmadan oturdum

Geçmiş olsun Can'ım dikkat et kendine. Seninle aynı belirtiler içindeyiz bugün çok bitkindim ve keyifsizdim. Peki ani duygu değişimlerin oluyor mu ağlama isteği felan?

Geçmiş olsun Can'ım dikkat et kendine. Seninle aynı belirtiler içindeyiz bugün çok bitkindim ve keyifsizdim. Peki ani duygu değişimlerin oluyor mu ağlama isteği felan?
Cok sagol hala bitkinim 4 den beri 7 8 oldu wc ye gideli bide titarsam sanci oluyor insallh sonu hayırlı olsun ikimiz içinde
İnanirmisin valla seninle aynı belirtiler derken bile insanın gözleri dolar mi sinir hali arada arada herseye ağlama caktirmiyorum kendime ama belirti aramamaya bakıyorum tanı ne mümkünbide üşüme de var mi

Üşüme olmaz mı Can'ım adana yanıyor ben donuyorum. Ama korkuyorum yaa hadi psikolojikse ruhun vücudumuza oynadığı bir oyunsa, o yüzden kendimi çok incelememeye çalışıyorum ama olmuyor. Tuvalet sıklığı bende de var bu arada :))

Ah canım ayağımin ucunda ısıtıcı var onla oturuyorum suan allah büyük canım valla kendimi dinlemekten bi tuhaf oldum ama sırtım belim tepeden tırnağa fena ne Nazlı oldum

Ah canım ayağımin ucunda ısıtıcı var onla oturuyorum suan allah büyük canım valla kendimi dinlemekten bi tuhaf oldum ama sırtım belim tepeden tırnağa fena ne Nazlı oldum

Canım nasılsın belirtiler devam ediyor mu? Bizim tarihler aynıydı galiba seninle iğneden sonra kaçıncı günündesin? Ben dayanamadım bugün de test yaptım ve yine tek çizgi silik de olsa çıkmıyor ikincisi (

Canim bel ağrım devam halsizlik devam ediyor boşver idrar testine takılma çıksa bile yalancı pozitif çıkıyorMuş benim tam 1 hafta oldu iğne olalı test için son 6 gün ama snde yapan boşver .. sen nasılsın devam ediyor mu belirtiler senin ilk mi kullanışın igneyi

Ben de batmalar devam ediyor bi de midem garip bel ağrım geçti şükür. İğneden sonraki 13. Günüm benim 13 nisan akşam olmuştum. Son adet tarihim de 4 nisandı, yarın kan testi için uygundur diye düşünüyorum. Sence Nasıl?

Bencede uygun zaten 14. Gün oluyor geçen ay 12. Gun idrarda pozitif çıktı ama kanda negatif di... inşallah bu ay tutunmustr bebeğin kan verinc3 sonucu yaz mutlaka

Bencede uygun zaten 14. Gün oluyor geçen ay 12. Gun idrarda pozitif çıktı ama kanda negatif di... inşallah bu ay tutunmustr bebeğin kan verinc3 sonucu yaz mutlaka

Ben ilk kez bu ay uyguluyorum iğne tedavisini hayırlısı bakalım, yarın erkenden gidip yapacam mutlaka yazarım Canım. Ama bugün çok durgunluk var olmadı gibime geliyor belirtiler de kayboluyor sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…