çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Rabbim bu defa saglikli bebekler nasip etsin insalllah bosuna stres olma canim 12 gun yaparsin sabret aklindan biraz olsun cikart baska seylere odaklan kitap oku yuruyus yap uzak kal biraz senin icin guzel sonuclar dogar rabbim vakti geldimi hic bir kulunu bekletmez canim
Amin inşallah çok beklemiştim lakin kısmet olmadı vardır bu işte bi hayır dedim ama şimdi şukadar olucaktı hareketlerini hissedecektim demekten alıkoyamıyorum kendimi burdan başkasınada anlatmak istemiyorum hislerimi bi eltim var sağolsun iyidir ama biraz odundur psikolojimi bozdu zaten yok eli yüzü Nasıl olucaktı diye hatırlatıp duruyo bende triplere giriyorum haliyle Allah ona akıl bizede sağlıklı evlatlar versin inşallah desteğin için sağol Can'ım

canımbırazcık daha sabret en azında 13.gun yap kı husrana ugramamıs olursn
İnşallah sabrede bilirim :-)yoksa bnd n çatur çutur sesler gelmeye başlıcak zaten alışmıştım negatife hiç beklediğim bir anda pozitifi gördüm 4 ay önce ama nasip olmadı bir an önce tekrar yaşamak istiyorum bu duyguyu ondan çok sabırsızım galiba:KK31:

katipcan6868 katipcan6868
Kızlar merhaba iğnenin 14. Günü test yaptım. İğnenin etkisi yok ama gebelik de yok ikinci çizginin esamesi bile yok. Bu ay ikinci klomenimdi ama ilkinde iğne olmamıştım. Bu ay iğne olduğum için biraz umutlanmıştım açıkçası. Henüz gelen giden yok adet tarihim pazar günü. Artık ben kırmızıları beklemeye koyuldum. Doktorum üçüncü klomeni de deneriz sonra film isteriz demişti. Aslında şu an gücüm yok çünkü çok yoruldum. Ama klomeni ara vermeden kullanmak daha iyiymiş diyerek devam edecem... Bugün benim için zor bir gün dualarınızı eksik etmeyin lütfen...

Kızlar merhaba iğnenin 14. Günü test yaptım. İğnenin etkisi yok ama gebelik de yok ikinci çizginin esamesi bile yok. Bu ay ikinci klomenimdi ama ilkinde iğne olmamıştım. Bu ay iğne olduğum için biraz umutlanmıştım açıkçası. Henüz gelen giden yok adet tarihim pazar günü. Artık ben kırmızıları beklemeye koyuldum. Doktorum üçüncü klomeni de deneriz sonra film isteriz demişti. Aslında şu an gücüm yok çünkü çok yoruldum. Ama klomeni ara vermeden kullanmak daha iyiymiş diyerek devam edecem... Bugün benim için zor bir gün dualarınızı eksik etmeyin lütfen...
RABBIM GONLUNDEKINI HAYIRLI EDIP EN KISA ZAMANDA NASIP ETSIN GULUM UZULMA VARDIR BI VAKTI SAATI HAYIRLISI OLSUN CANIM

Canim çalışmalara devam ediyorum ilişki sırasında ağrı vardı ama katlaniyorum artk her gün oluyor iğneden itibaren eşim de zaten pzztesi gdiyor o güne kadar devam edeceğim.. Bu arada o vajina için jel akıyor ya biraz geri sabah 7 de kullandım 15 gbi ilişki oldu biraz geldi bişey olmaz dimi

Canim çalışmalara devam ediyorum ilişki sırasında ağrı vardı ama katlaniyorum artk her gün oluyor iğneden itibaren eşim de zaten pzztesi gdiyor o güne kadar devam edeceğim.. Bu arada o vajina için jel akıyor ya biraz geri sabah 7 de kullandım 15 gbi ilişki oldu biraz geldi bişey olmaz dimi
Yok canim olmaz ama hemen ayaga kalkma uzan yarim saat kadar sonra fazlasi cikar cokta sikma canim hadi insallah cnm

canım arkadasım hıc canını sıkma demekkı rabbım daha zamanını uygun gormuyor ınankı butun dualarımda hepınıze rabbımın vermesı ıcın gonulden yalvarıyorum ben zaten emın ol daha bır tarafım cok sevındı ama bır tarafımda buruk cunku nıce evlat ısteyıpde evlatları olmayan cabalayan ınsanlar vr oyuzden dogru duzgun sevınemıyrum bıle sana tek tavsıyem bol dol DUA ET... bırgun emınım bana yazcaksın hamıleyım dıe bende ogunu beklıcem sakın uzuulme bn hepyanındayım.

Yok canim olmaz ama hemen ayaga kalkma uzan yarim saat kadar sonra fazlasi cikar cokta sikma canim hadi insallah cnm
Bu ay allah biliyor ya ilişkide çok takmadim kafayi önceki aylar hep bitsede ayaklarımi kalırSam dedim artk günler şu gbi geçsin istiyorum belli olsun sabrediyorum allah büyük

canım bugun yap bence varsa cıkar zaten ıkıncı cızgı azda olsa bellı olur hattada en garantısı kan testı yaptır canım daha net cevap alırsın
Aynen canım ama hiç cesaretim yok ya bide çalıyorum ya hastaneye gidemiyorum haftasonu gidicem hastaneye idrar testide yapmaya cesaretim yok yine tek çizgi çıkıcak diye korkuyorum o_O

Yeni
arkadaslar ben kıtap duskunu olarak sımdı gebelıkle ılgılı populel kıtaplar arasından ıkı tane sıparıs ettım kıtap yurdundan bılgınızolsun ısımlerı gun be gun hamılelık bırde 9 ay 99 esma benı yıne uyku bastırdı allah heınıze rahatlık versın ve rabbım kımın ne muradı varsa fazlasıyla versın...

canım arkadasım hıc canını sıkma demekkı rabbım daha zamanını uygun gormuyor ınankı butun dualarımda hepınıze rabbımın vermesı ıcın gonulden yalvarıyorum ben zaten emın ol daha bır tarafım cok sevındı ama bır tarafımda buruk cunku nıce evlat ısteyıpde evlatları olmayan cabalayan ınsanlar vr oyuzden dogru duzgun sevınemıyrum bıle sana tek tavsıyem bol dol DUA ET... bırgun emınım bana yazcaksın hamıleyım dıe bende ogunu beklıcem sakın uzuulme bn hepyanındayım.
Allah razı olsun canım desteğin için teşekkür ederim. Sevincini hiç buruk yaşama tatlım. İnan ben senin için çok sevindim çünkü. Her şeyin Bi Zaman'ı var elbet bunu biliyorum İman ediyorum. Ama bazen insan kendisine bile çok ağır gelebiliyor. İşte ben böyle Bi zamandayım şu an. İnş Bi gün bende burada hamileyim kızlar diye haber verebilirim. Siz hamile arkadaşlar biz bekleyenleri dualarınızda unutmayın yeter

Arkadaşlar merhaba bende yeniyim 10'unda iğne oldum bugün 12.gün idrarda çıkarmı bişiler ne dersiniz adet tarihim 28 nisan daha var yani

Arkadaşlar merhaba bende yeniyim 10'unda iğne oldum bugün 12.gün idrarda çıkarmı bişiler ne dersiniz adet tarihim 28 nisan daha var yani
canım merhaba bende 11nısanda catlatma ı9gnesı oldum dun aksam test yaptım negatıftı bılmem olsa cıkardı heral

Bu ay allah biliyor ya ilişkide çok takmadim kafayi önceki aylar hep bitsede ayaklarımi kalırSam dedim artk günler şu gbi geçsin istiyorum belli olsun sabrediyorum allah büyük
Gecer canim bi bakmisin pozitifi goruyorsun rabbim zamanini bu aya yazsin insallah canim butun anne olmak isteyenler dualarimdasiniz

X