çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

sagol kuzum ben normalde bu aydan once cok ama cok mıgde bulantısı yasadıgımı bılıyorum ama hepsı psıkolojıkmıs suan ıcın hıc mıgde bulamntım yok ha bende olmadı dıye sendede olmucak dıye bır sey yok bol dua et cnm rabbım ınsanlah sana da verır
amin canım sen hamılesın ya canım sende dua et nolur canım ben ve burdakı ısteyen tum arkadaslarımız ıcın senın duan kabul olur sımdı RAABBIM BIZEDE EN KISA ZAMAN DA NASIP EDER İNŞALLAH

amin canım sen hamılesın ya canım sende dua et nolur canım ben ve burdakı ısteyen tum arkadaslarımız ıcın senın duan kabul olur sımdı RAABBIM BIZEDE EN KISA ZAMAN DA NASIP EDER İNŞALLAH
valla bunlar sylenmez ama sukur namazı kıldım ordada dedım rabbım bana yasattıgın bu duyguyu cocuk hasretıyle yanan dıger arkadaslarıma da yasat dıye sen sadece sakın ol tamam mı cnm ınsanlah olur bzde tam bu ay br yıl oldu bze bnde cokuzuluyrdum demekkı herseyın vaktı saatı varmıs

kızlar belırtılerınız nelerdı acaba yazabılırmısınız bende ayın 11ınde ovıtrelle yaptırdım bıde femara kullandım

canım ben kasımdan itibaren her ay klomen +çatlatma iğnesi ile hamile kalmayı bekledim sancım hiç olmuyordu bu ay kesın tuttu diyordum ama hep negatif martta hsg çekildim doktor hazirana kadar kendi halinize bırakıyorum dedi nisanda adeti beklerken hamile olduğumu öğrendim.. hiç bir belirti yoktu adet sancımdan ve akıntıdan başka

valla bunlar sylenmez ama sukur namazı kıldım ordada dedım rabbım bana yasattıgın bu duyguyu cocuk hasretıyle yanan dıger arkadaslarıma da yasat dıye sen sadece sakın ol tamam mı cnm ınsanlah olur bzde tam bu ay br yıl oldu bze bnde cokuzuluyrdum demekkı herseyın vaktı saatı varmıs
Ayyyyy canım çokkk sevindim senin adına ya seninle igneyi aynı gün vurulmuşuz benimde bu gün 14 üncü günüm ama benim hiç cesaretim yok haftasonuna kadar beklicem ama sana çok sevindimmm

ya hanımlar ben 8 gün önce çatlatma iğnesi oldum bugün sağ kaşığımda çok batma var ya bazen böyle yırtılacak gibi hissediyorum 1-2 dk sonra geçiyo iğneden sonra çokta dikkat etmedim açıkçası biraz ağır işker yaptım acaba kötü bişey varmıdır yoksa kist falan mı yaptı acaba iğne bugünde sordum burda hiç göğsüm ağrımıyor hamile olunca ağrırdı falan diye valla ağrımaya başladı psikolojik imdir nedir :KK70:bünye benle dalga geçiyo valla

arkadaslar merhabalar sımdı hastaneden geldım ve sonuc 76,08 cıktı cok sukur ama soyle bır durum var ben ayın altısında catlatma ıgnesı yaptırdım ılk kez bugunde 14.gun adetıme de 2 veya 4 gun var emın degılım sımdı benım korkum su 14 gunde acaba ıgnenın etkısı gectımı gecmedımı oyuzden suan sevınemıyorum bıle:KK43: belırtılerıme de gelınce ıgnesı yaptırdıktan sonra hafıf bel ağrısı bırde hafıf karın ağrısı ve o donemde asırı gazım oldu. Su son uc gundurde yasadıgım sıkıntı belım cok degısık ağrıyor bu adette yasadıgım bel ağrısı degıl yerımde oturtmayan bır ağrı. Ruyamda da pozıtıf gordum ve alalhın hıkmetımıdır nedır esıme dedım bu bel ağrısı hayra alamet degıl sen baba olmaya hazırlan dedım:) ve en onemlısı bende akıntı adet olcagım zaman cok fazla olurken sımdı cok cok az. Kupkuru desem yerıdır belkı gun ıcerısınde azcık gelırse gelıyor
canım rahat ol çatlatma iğnesinin etkisi max 7 günde geçiyor. hatta ben 6 gün sonra yaptırmıştım tahlili böyle böyle oluomuş dedim doktora öyle mi oluomuş dedi güldü hamileysen çıkar onun öyle etkisi olmaz dedi. ilk günlerinde yanıltacak kadar etkisi oluormuş. hayırlı olsun. tam 48 saat sonra önceki kanı verdiğinle aynı saatte yeniden kan ver darıs kalp atışını görmene inşallah :)

canım rahat ol çatlatma iğnesinin etkisi max 7 günde geçiyor. hatta ben 6 gün sonra yaptırmıştım tahlili böyle böyle oluomuş dedim doktora öyle mi oluomuş dedi güldü hamileysen çıkar onun öyle etkisi olmaz dedi. ilk günlerinde yanıltacak kadar etkisi oluormuş. hayırlı olsun. tam 48 saat sonra önceki kanı verdiğinle aynı saatte yeniden kan ver darıs kalp atışını görmene inşallah :)
İçimi ferahlattigin için allahım senden bin kere razı olsun peki sendemihamilesin

canım ben kasımdan itibaren her ay klomen +çatlatma iğnesi ile hamile kalmayı bekledim sancım hiç olmuyordu bu ay kesın tuttu diyordum ama hep negatif martta hsg çekildim doktor hazirana kadar kendi halinize bırakıyorum dedi nisanda adeti beklerken hamile olduğumu öğrendim.. hiç bir belirti yoktu adet sancımdan ve akıntıdan başka
canım rabbım hayırlıugurlu olsun RABBIM HAYIRLISI ILE kucagına almayı nasıp eder insallah bana ve tum ıstıyenlerede nasıp eder canım bende 3 yıldırlı bı bebış ıstıyırum serephone kullandım olmadı gecen ay tup bebek ıcın hastanaye gıttık baska bı doktor tahlıl lerı yaparken tup bebek ıcın cok erken bu ay femara+ovıtrelle tedavısı verdı ne bıleyım bı tane kızım var 8 yasında oda cok uzuluyor bı kardesı olsun ıstıyor 3 sene oncede dışgebelık amelıyatı oldum sol tupum alındı vardır bı vaktı saatı olmazsada hayırlısı

Ayyyyy canım çokkk sevindim senin adına ya seninle igneyi aynı gün vurulmuşuz benimde bu gün 14 üncü günüm ama benim hiç cesaretim yok haftasonuna kadar beklicem ama sana çok sevindimmm
canım bugun yap bence varsa cıkar zaten ıkıncı cızgı azda olsa bellı olur hattada en garantısı kan testı yaptır canım daha net cevap alırsın

Ya kızlar iğneden sonra 8. Gün bu lh etkisi ne Zaman geçer ya hala koyu bu ovulasyon testi üstelik öyle suya falanda dikkat etmedim yani öylesine bi yapıyım dedim bi gariplik mi var diye tırsıyorum hemde çaylıcam iğneden sonra 11-12. Gün gebelik testi yapsam olur mu sizce

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    37,8 KB · Görüntüleme: 81
İçimi ferahlattigin için allahım senden bin kere razı olsun peki sendemihamilesin
evet canım benim tüp bebekle oldu transferin 9. gününde yaptırdım tahlili. 6 gün önce de bi çatlatm iğnesi daha vermişti doktor 97 çıkmıştı 2 gün sonra da 177 idi. çok şükür 11. haftadayım şu an :)

evet canım benim tüp bebekle oldu transferin 9. gününde yaptırdım tahlili. 6 gün önce de bi çatlatm iğnesi daha vermişti doktor 97 çıkmıştı 2 gün sonra da 177 idi. çok şükür 11. haftadayım şu an :)
canım sana da bana da hayırlı upurlu olsun rabbım kucagımıza almayı nasıp etsın ben de yarın tekrardan gıtcem ınsanlah bakalım degerım kac olmus olcak degısık bır duyguymus suan salak gıbı hıssedıyrum kendımı hem korkuyrum hem de sevınıyrum degısık ıste sende de ates basıyormu ellerımın ıcı yanıyor aksam da ayaklarımın altı yanıyr

Ya kızlar iğneden sonra 8. Gün bu lh etkisi ne Zaman geçer ya hala koyu bu ovulasyon testi üstelik öyle suya falanda dikkat etmedim yani öylesine bi yapıyım dedim bi gariplik mi var diye tırsıyorum hemde çaylıcam iğneden sonra 11-12. Gün gebelik testi yapsam olur mu sizce

canımbırazcık daha sabret en azında 13.gun yap kı husrana ugramamıs olursn

Lh neden cift cikiyor biliyormusun canim cunku sende hormon ignesi var vucudunda daha atmadi vucudun hormonu bosa harcama ovu testlerini 13-14 gun testi tekrarla canim bende mesala lh ile ogrendim hamile oldugumu sonra eczaneye kostum gebelik testi aldim ondada cift cizgi sukur rabbime ikizlerim geldi rabbim isteyen her kese cifter cifter bebekler nasip etsin insallah dualarimdasiniz canlar

canım sana da bana da hayırlı upurlu olsun rabbım kucagımıza almayı nasıp etsın ben de yarın tekrardan gıtcem ınsanlah bakalım degerım kac olmus olcak degısık bır duyguymus suan salak gıbı hıssedıyrum kendımı hem korkuyrum hem de sevınıyrum degısık ıste sende de ates basıyormu ellerımın ıcı yanıyor aksam da ayaklarımın altı yanıyr
Ben 3 ayı bitircem ama bende hiçbir belirti olmadı hala da yok belirti :)

Lh neden cift cikiyor biliyormusun canim cunku sende hormon ignesi var vucudunda daha atmadi vucudun hormonu bosa harcama ovu testlerini 13-14 gun testi tekrarla canim bende mesala lh ile ogrendim hamile oldugumu sonra eczaneye kostum gebelik testi aldim ondada cift cizgi sukur rabbime ikizlerim geldi rabbim isteyen her kese cifter cifter bebekler nasip etsin insallah dualarimdasiniz canlar
Zaten baya bi testim var hergün aynı şeyi diyorum ama dayanamıyorum napiyim:-) bir kaybım var 11 haftalık biran önce birdaha yaşamak istiyorum bu duyguyu Allahım içimde bir can taşımak ne güzeldi yaaaa:KK14:

Zaten baya bi testim var hergün aynı şeyi diyorum ama dayanamıyorum napiyim:-) bir kaybım var 11 haftalık biran önce birdaha yaşamak istiyorum bu duyguyu Allahım içimde bir can taşımak ne güzeldi yaaaa:KK14:
Rabbim bu defa saglikli bebekler nasip etsin insalllah bosuna stres olma canim 12 gun yaparsin sabret aklindan biraz olsun cikart baska seylere odaklan kitap oku yuruyus yap uzak kal biraz senin icin guzel sonuclar dogar rabbim vakti geldimi hic bir kulunu bekletmez canim

X