çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

selam kızlar ben mervebenımde catlatma ıgnesınden sonra kı 10. gunum ayın 11 devurulmustum vuruldugum gunude sayınca 1o. gunu oluyo

Ben şu an işteyim canım Bi de cumartesiye kadar bekleyecem çok zor tutuyorum kendimi valla. Sabahtan beri sol kasığıma bıçak saplamışlar gibi bir ağrı girdi hala da devam ediyor. İnat ettim bekleyeceğim
ya ıcıme kurt dustu 13 yda 14 gun de ıgnenın etkısı gtmıstır demı

canım merhaba ben bugun test yaptım evde hatta sımdı ıkıncı cızgı cıktı ılacın etkısı gıtmıstır demı ya altısında yaptırmıstım yda yedısnnde
Resim.atabiliyorsan paylaş canım neyse ikinci çizgi vardır mutlaka hadi hayırlısı olsun insallah

ya ıcıme kurt dustu 13 yda 14 gun de ıgnenın etkısı gtmıstır demı

Canım ümidini kırmak istemem kişiden kişiye değişir belki ama benim 16. Günde bile pozitif göründü ve 3 gün gecikmeli adet oldum o yüzden inş bebisin seninledir ama sen yine de şuan hemen kaptırma sonra daha kötü oluyo kendimden biliyorum

canım merhaba ben bugun test yaptım evde hatta sımdı ıkıncı cızgı cıktı ılacın etkısı gıtmıstır demı ya altısında yaptırmıstım yda yedısnnde
canım 13. 14 . gunu kesın sonuc verır dıye okumustum hatta doktorlar bıle teste 14. gunu cagırıyor ınsaallah bebısın senın ledır canım kızlar bıde ne tur belırtıler hıssetınız bıraz bahsedeermısınız

Şimdi kan verdim arkadaşlar çok heycanliyim sevinemiyorum bile sonucu görmediğim için :KK43: en son sabah kahvlti yapmıştım kan verene kadar başka bişey yemedim sonucu etkilermiki

Şimdi kan verdim arkadaşlar çok heycanliyim sevinemiyorum bile sonucu görmediğim için :KK43: en son sabah kahvlti yapmıştım kan verene kadar başka bişey yemedim sonucu etkilermiki

Hadi inş bebisin seninledir etkilemez canım ona takılma

X