çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canım bugün adetin 9. Günü ve daha önümüzdeki ptesi mi gitceksin ve iğne yapacak çok geç değil mi ben geçen ay klomen kullandım 5 gün sürdü ve iki gün sonra da iğne mi yapmıştı Dr geliyim cvbina ben ilk kez iğne kullandım bilmeden aceleci davranıp 6. Günü test yaptım hem idrar hem kan pozitif çıktı ama sonradan öğrendim ki iğne etkisiymis ve 12. Hatta 16 . güne kadar bile pozitif gorundu ama maalesef adet oldum o yüzden iğne olursan kesinlikle bekle adetini derim çünkü insan bi ümit oluyo ve sonrası daha da hayal kırıklığı oluyo o yüzden hatta adetinin geçmesini bile bekle bence kesin net sonuç alırsın en azından

Kizlaarrrr bu ovulasyon testi yumurtlamadan sonra da silik çizgi cikariyomu

Benimde 18 ay oldu olmuyor 2 kez klomen ve catlatma iğnesi verdi ama bu ay da malesef olmadı ayrıca 1 tane de kist oldu dün doktora gittim adetin 3.gunu bu ay dinlenelim dedi rahim ve yumurtaliklar dinlensin onun için bir de ilaç verdi rahatlamani sağlar dedi korunma ilacı değil hamile kalabilirsin yani bu ay dedi adet olursan kontrole gelirsin dedi benim için de çok iyi oldu çünkü psikolojik olarak insan çok yipraniyor sanki hiç olmucakmis gibi geliyor rabbim inşallah daha çok bekletmeden bebek Hasretiyle anne olmak isteyen herkese nasib eder.

cevabın için teşekkür ederim canım doktor yumurta biraz daha büyüsün ondan sonra vururuz iğneyi dedi adet tarihim 16 nisan iğneyi 4 nisanda vurulacam şimdi adetim iğneden dolayı gecikecek umutlanmayacam o zaman 21 nisana kadar beklemeliyim demi

kızlar araniza yeni katıldım bi sorum olcak fikirlerinizi almak istiyorum klomen+çatlatma ing oldum suan 16 günüm ben 11.gun test yaptım negatif çıktı acaba yarın yapsammmi test

Aynen canım bekle şöyle bi hafta fln geçsin inş geçer ve bebisin tutunur benim de 3 gün geçmişti ama yine adet oldum ilk klomen ve ignemdi bu ay vermedi Dr kendi haline bırakalım dedi bakalım ne olacak 22. Gundeyim bende ama dediğim gibi bekle test fln yapma yaşayan biri olarak diyorum hayal kırıklığı oluyo akışına bırak

kızlar araniza yeni katıldım bi sorum olcak fikirlerinizi almak istiyorum klomen+çatlatma ing oldum suan 16 günüm ben 11.gun test yaptım negatif çıktı acaba yarın yapsammmi test

11. Gün negatif çıktıysa yapabilirsin sanırım ilk pozitif çıksa yanıltabilirdi ama negatif çıkmış yap bence benim 16. Gün bile kan da gorunuyodu sonradan tamamen düştü

11. Gün negatif çıktıysa yapabilirsin sanırım ilk pozitif çıksa yanıltabilirdi ama negatif çıkmış yap bence benim 16. Gün bile kan da gorunuyodu sonradan tamamen düştü
canım çok geçmiş olsun kimyasal gebelik miydi. 8ay önce bi düşügum oldu bu ilk tedavim . vee kasik ağrısından başka belirti yok

Kizlar bnm bu klomen kullanisimin 2. Ayi. Bu ay 5 yumurtam olustgu icin catlatma ignesi yapmadi ama 5 yum da 21 mm e ulastiktn snra kendilignden catladi. 1 hafta 10 gun gecti catladgndan beri. Progestanda kullaniyorum ve bgn sol kasigimda gaz sancisindan mi kaynakliyor bilmiyrm ama bi agri var. Ilaclar sizdede kabizlik ve gaz sancisi yapti mi

kızlar merhaba kafayı yicem artık ya. 20 martta pregnyl 5000 iğnesinden aynı anda 2 tane vuruldum. bugun 13. günüm kan verdim 35.5 çıktı. acaba gercekten gebelik varmı yoksa iğnenin içindeki hormondanmı çıktı. doktorum 14. gün gbi gel demişti ama? böyle bir durum yaşayan veya bilgisi olan varmıı?

acaba benimde mi öyle olcak. ertesi 18.günüm olcak hala adet olmazsam test yapim. Gebelik belirtisi hiç yok bende sadece kasik ağrım var hafif

Benim çok agrim vardı herşeyi yaşadım karın bolgem surekli huzursuzdu bulantim vardı gece uykusuzlugum fln beni baya bi etkilemişti

Canım valla benim 16. Güne kadar etkisi vardı ignedeki hormondan dolayı gebelik gorunuyodu inş öyle değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…