çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Arkadaşlar ben çoktandır yazmayı düşündüm sizlere biraz yardımcı olmak isterim ben geçen ay catlatma iğnesi kullandım ilk deneme di ve çok şükür şu an hamileyim beş haftalık sormak istediğiniz bişey varsa sorabilirsiniz

Arkadaşlar ben çoktandır yazmayı düşündüm sizlere biraz yardımcı olmak isterim ben geçen ay catlatma iğnesi kullandım ilk deneme di ve çok şükür şu an hamileyim beş haftalık sormak istediğiniz bişey varsa sorabilirsiniz
Ayyy sen ne iyisin yaaaa. Kaçıncı gun yaptırdın ilk testını değerin kaçta kaç gunde kaç arttı :) cokmu olduuu

Ayyy sen ne iyisin yaaaa. Kaçıncı gun yaptırdın ilk testını değerin kaçta kaç gunde kaç arttı :) cokmu olduuu
Canım adetim üç gün geçti test yaptım pozitif çıktı tabiki inanamadım çünkü daha önce çok yapmıştım ve hep negatifti bu sefer çok dua ettim ve çok şükür pozitif çıktı besinci gün doktora gittim kan değerin 1000 çıktı ve hamileyim şu an

Canım adetim üç gün geçti test yaptım pozitif çıktı tabiki inanamadım çünkü daha önce çok yapmıştım ve hep negatifti bu sefer çok dua ettim ve çok şükür pozitif çıktı besinci gün doktora gittim kan değerin 1000 çıktı ve hamileyim şu an
Değerin çok iyi canmm. Ya ben iğnenin 13. Gunu 35.5 ve 14. Gunu 42.3 cıktı degerlerim. Çarşambayı bekliyorum tekrar kan testi yapılacak kimyasal yada dış gebelkten korkuyorum bende

Değerin çok iyi canmm. Ya ben iğnenin 13. Gunu 35.5 ve 14. Gunu 42.3 cıktı degerlerim. Çarşambayı bekliyorum tekrar kan testi yapılacak kimyasal yada dış gebelkten korkuyorum bende
Moralini bozma canım sende hamilesin ınşallah daha daha 13.günde yaptirmişsin ignenin etkisi değil bence ve değerin çok iyi yükselme de var ben 18.günde yaptım 1000 cikti

İnşallah canm bir yaa sen hamilesin dua edermisin bana çarşamba iyi haberi alayım :))
Inşallah iyi haberi alırsın cnm ben isteyen herkes için dua ediyorum nasıl bi duygu olduğunu biliyorum ınan her adet olduğumda agliyordum depresyona giryordum ama bu sefer gerçekten çok dua ettim ve içimden gelerek Allaha yalvardım dualarimi kabul etti O kendisine açılan elleri asla boş çevirmez yeterki istemeyi bilelim

Inşallah iyi haberi alırsın cnm ben isteyen herkes için dua ediyorum nasıl bi duygu olduğunu biliyorum ınan her adet olduğumda agliyordum depresyona giryordum ama bu sefer gerçekten çok dua ettim ve içimden gelerek Allaha yalvardım dualarimi kabul etti O kendisine açılan elleri asla boş çevirmez yeterki istemeyi bilelim
Doğru dıyosun canm hakkımızda hayırlısı şnşallah

Mrb kizlar 11 aydir ikinci cocuk icin ugrasiyorum iki kez klomen ve igne kullandim yumurta gelişmişti o zmn ama.olmadi 4 ay sonra bu ay tekrar klomen kullandim ama yumurta gelismemis dr glukofaj ve imofolic verdi bidahaki aya igne tedavisi dedi:KK43:
İgme tedavisi olan varmi aranizda acaba

Kızlar çatlatma iğnesinden sonraki 15. Günüm adet olmadım normal adet döngüme göre gecikmenin 3. Günündeyim . Benim gibi iğneden sonra gecikme yaşayan var mı. Birde kana baktırdım 12. Gün 2,5çıktı yükselme ihtimali var mı

Kaç gün sonra öğrendin canım. Adetinin kaçıncı günü olmuştun iğneyi. Ben 15.gündeyim kana 12.gün baktırdım 2,5çıktı idrar silik çıktı . Olmam gereken adet düzenimden 3 gün gecikmeliyim şuan. Deneyimlerini paylaşırsan çok memnun olurum. Allah sağlıkşa kucağına almak basip eylesin

kızlar merhaba kafayı yicem artık ya. 20 martta pregnyl 5000 iğnesinden aynı anda 2 tane vuruldum. bugun 13. günüm kan verdim 35.5 çıktı. acaba gercekten gebelik varmı yoksa iğnenin içindeki hormondanmı çıktı. doktorum 14. gün gbi gel demişti ama? böyle bir durum yaşayan veya bilgisi olan varmıı?
bence gebelik canim 13 gune o kadar deger cikmaz hadi insallah

Kaç gün sonra öğrendin canım. Adetinin kaçıncı günü olmuştun iğneyi. Ben 15.gündeyim kana 12.gün baktırdım 2,5çıktı idrar silik çıktı . Olmam gereken adet düzenimden 3 gün gecikmeliyim şuan. Deneyimlerini paylaşırsan çok memnun olurum. Allah sağlıkşa kucağına almak basip eylesin
Amin canım.. ben adetimin 16. günü igne oldum o gece ilişki sabah ilişki akşam ilişki afedersin hiç boş bırakmadım
Amin canım..ben adetimin 16.günü igne yaptım o gece ilişki sabah ilişki akşam ilişki afedersin hiç boş birakmadim iğnenin üstünden 17.gün idrar testinde pozitifi gordum

Kizlar bende asilamaya baslayacam surec nasil oluyo doktorum adetin ikinci veya ucuncu gunu gel demisti.bugun 3.gunuydu 2.gunu haftasonuna denk geldigi icin bugun gittim.ultrasonla falan bakti yumurta rezervimin az oldugunu soyledi e2 63 cikti asilamaya gonderdi.orada klomen yazdilar.5 gun kullan p.tesi gel ultrasonla bakacaz dediler.durumum cokmu vahim.fsh 6,lh 5

X