çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

samya peki birşey daha sormak istiyorum sana. denemelerin basariz olmasina sebep ne dedi doktorun?? seninde akintin warmi bu durum beni çok endiselendiriyo neden oluyor diye kendi kendime sormaktan kafayi yemek uzereyim.

He bir de sebep arama çünkü her zaman bi sebep olmayabiliyor sırf psikolojik olarak hamile kalamayanlari duydum sonrasında biraz rahatlamaya başladım hiç problem yok ama sadece psikolojik olarak hamile kalamayanlar var o yüzden azıcık relaks :KK66:

samya peki birşey daha sormak istiyorum sana. denemelerin basariz olmasina sebep ne dedi doktorun?? seninde akintin warmi bu durum beni çok endiselendiriyo neden oluyor diye kendi kendime sormaktan kafayi yemek uzereyim.
Loveali sagolsun cok guzel aciklamis aynen ona katılıyorum. ..soyle bi ek getirim ben doktora ilk gittigimde sormuştum hic hi problem yok onu yapuyirsun olmuyo bunu yapiyorsun olmuyo vs..tip zaten boyle bir şeye cevap veremiyor adina sebepsiz kirsirlik dedikleri bisey cikti.ben inanıyorum ki benim bebegimin zamanı gelmedi olaya hep boyle bakıyorum Allah ol dedikten sonra ne önüne durabilir ki..çevremde oyle imkansız kisiler anne olduki..boyle dusununce rahatliyorum vede akintiymis vs boyle seylere hic takilmiyirun kesinlikle cok rahat olmak lazim benim elimden geldigince bu konu hayatimda yok gibi davranmak istiyorum cunki stres icin de olmuyo....akintidan da hic korkma ignede olabilir psikoljik de olabilir tabi inşallah ucuncusu olan bebektendir..

Loveali sagolsun cok guzel aciklamis aynen ona katılıyorum. ..soyle bi ek getirim ben doktora ilk gittigimde sormuştum hic hi problem yok onu yapuyirsun olmuyo bunu yapiyorsun olmuyo vs..tip zaten boyle bir şeye cevap veremiyor adina sebepsiz kirsirlik dedikleri bisey cikti.ben inanıyorum ki benim bebegimin zamanı gelmedi olaya hep boyle bakıyorum Allah ol dedikten sonra ne önüne durabilir ki..çevremde oyle imkansız kisiler anne olduki..boyle dusununce rahatliyorum vede akintiymis vs boyle seylere hic takilmiyirun kesinlikle cok rahat olmak lazim benim elimden geldigince bu konu hayatimda yok gibi davranmak istiyorum cunki stres icin de olmuyo....akintidan da hic korkma ignede olabilir psikoljik de olabilir tabi inşallah ucuncusu olan bebektendir..

Aynen canım ya benim bi tanidk anlattı kuaföruymus 18 yıl olmamış her yolu denemisler kiii eşinde kendinde bi sorun yokmuş sonra tedaviyi bırakmış hamile kalmış Rabbim biz aciz kullarını deniyo belki de vermedigimde isyan edecekler mi diye o yüzden bende senin gibi diyorum gerçekten Mevlam ol demeyince olmayacak benim yengemin 8 sene olmadı neler denedi neler abim tedavi de istemiyordu sonra 8 sene sonunda oldu sonrasında Dr lar bi daha olmaz dedi şimdi ikinciyi doğurdu ve 10 yıldır korunmayan Yengem şimdi korunma yolları dusunuyo yanı Rabbim bi öyle imtihan etti isyan etmedi hiç birinci kızdı ikinciyi de Rabbim erkek verdi ikisini de tattirdi yanı

Herkese iyi akşamlar. Mayısta aşılama yapalım dedi doktorum. Bu ay doğum kontrol hapı kullanacağım, sonraki ay aşılama inşallah. Allah sizi benim kadar bekletmesin inşallah kızlar. öpüyorum hepinizi

Herkese iyi akşamlar. Mayısta aşılama yapalım dedi doktorum. Bu ay doğum kontrol hapı kullanacağım, sonraki ay aşılama inşallah. Allah sizi benim kadar bekletmesin inşallah kızlar. öpüyorum hepinizi
Ne kadardır bekliyorsun canım ve neden bu ay korunuyorsun

hiranur3419 hiranur3419 nisanda 26 ay oluyor canım. bu ay klomen kullanmıştım, on tane yumurta gelişti, bir tane kist oluşmuş. Regle birlite atılıyormuş ama bazı doktorlar doğum kontrol hapı veriyormuş. İnternette hapsız da atılır yazıyor ama adam uzman olduğu için karşı çıkmadım. Yumurtalarım gelişiyor, eşim de normal ama olmuyor işte. İlişkiden sonra hemen yastık koyuyorum. yarım saat öyle yatıyorum. Sonra da hiç kalkmıyorum, eşim beni giydiriyor ama olmuyor. Allah'ın takdiri. İnşallah aşılamayla olur bakalım

kızlar bu ay yumurta gelişmedi çok moralim bozuldu.. dr gelecek ay aşılama yapalım klomene cevap vermiyor yumurtalar dedi. aşılama nasıl oluyor maliyeti ne kadar bilgi verebilir misiniz ?

evet maalesef fazla:KK43:( ben tedaviye 2015 kasım da başladım o zaman sormuştum hsg çekilmemiştim daha.. o yüzden hsg içinde mıdır fiyatın değil mıdır bilmiyorum daha sonra hsg yi 500 e çekildim.. sen yine de sor tabi doktoruna

Canim asilamadan önce yumurta geliştirici iğneler varmış onu denedin mi hiç

canım bu ay deniyeceğiz ilk defa ama dr iğneyle yumurta geliştircez rapor çıkarcaz aşılama yapacaz dedi okadar moralim bozulmuştu ki ücretleri filan sormayı unutmuşum şimdi kırmızıları bekliyorum olabilirsem işte :KK43:

canım bu ay deniyeceğiz ilk defa ama dr iğneyle yumurta geliştircez rapor çıkarcaz aşılama yapacaz dedi okadar moralim bozulmuştu ki ücretleri filan sormayı unutmuşum şimdi kırmızıları bekliyorum olabilirsem işte :KK43:
O iğne ile geliştirip aşılama mı yapacaklar canim anlamadım.. Benim arkadasim da klomene cevap vermemiş doktorlar senin dogal yildan bebegin olmaz üp bebek yapalim hemen demişler.o başka doktora gidip yum geliştirici iğne ardından çat iğnesi ile hamile kaldı canim.

O iğne ile geliştirip aşılama mı yapacaklar canim anlamadım.. Benim arkadasim da klomene cevap vermemiş doktorlar senin dogal yildan bebegin olmaz üp bebek yapalim hemen demişler.o başka doktora gidip yum geliştirici iğne ardından çat iğnesi ile hamile kaldı canim.

evet iğne ile geliştirip aşılama yapılacak.. bana olmaz filan demedi moralini bozma yeni başladık tedaviye gibi şeylr söyledi zamanı gelince olacaktır dedi. ama klomene cevap vermiyor yumurtalıklar. bende kırmızılar geldiğinde gittiğim zaman direk aşılama yapmayalım iğne ile yumurta takibi yapalım ve çat iğnesi vuralım diyeyeyim bakalım ne diyecek. bi kaç kişi aşılamanın 1500 tl civarı tuttuğunu söyledi bana çok pahalı geldi kara kara düşünüyorum şuan valla eşimle henüz konuşmadım gerçi fiyat bu kadar mış ortalama diye ama biliyorum o yaptıralım parayı düşünme diyecektir bana fakat kendi kendine düşünecek hesap yapacak sıkıntıya girecektir. rabbim sen büyüksün diyorum yapacak bişey yok :KK43:

evet iğne ile geliştirip aşılama yapılacak.. bana olmaz filan demedi moralini bozma yeni başladık tedaviye gibi şeylr söyledi zamanı gelince olacaktır dedi. ama klomene cevap vermiyor yumurtalıklar. bende kırmızılar geldiğinde gittiğim zaman direk aşılama yapmayalım iğne ile yumurta takibi yapalım ve çat iğnesi vuralım diyeyeyim bakalım ne diyecek. bi kaç kişi aşılamanın 1500 tl civarı tuttuğunu söyledi bana çok pahalı geldi kara kara düşünüyorum şuan valla eşimle henüz konuşmadım gerçi fiyat bu kadar mış ortalama diye ama biliyorum o yaptıralım parayı düşünme diyecektir bana fakat kendi kendine düşünecek hesap yapacak sıkıntıya girecektir. rabbim sen büyüksün diyorum yapacak bişey yok :KK43:
Aynen canim asilamadan önce iğneyi dene belki bu yolla olacak hiç canını skma olur Allahın izniyle. Biraz pahali evet öyle yada böyle bulunur elbet ama sizi zorlayacksa bide bunu dene inşallah olur bu kez...hep diyolar ya stres etmeyin diye ah bi onu becerebilsek

Aynen canim asilamadan önce iğneyi dene belki bu yolla olacak hiç canını skma olur Allahın izniyle. Biraz pahali evet öyle yada böyle bulunur elbet ama sizi zorlayacksa bide bunu dene inşallah olur bu kez...hep diyolar ya stres etmeyin diye ah bi onu becerebilsek

haklısın stres yapmamalıyız.. inşallaahh en kısa zamanda bizimde olur bebişimiz teşekkür ederim canım ilgin için

evet maalesef fazla:KK43:( ben tedaviye 2015 kasım da başladım o zaman sormuştum hsg çekilmemiştim daha.. o yüzden hsg içinde mıdır fiyatın değil mıdır bilmiyorum daha sonra hsg yi 500 e çekildim.. ama

merhaba kızlar bir yıldır hamilelik için uğraşıyorum bugün adetimin 9. günü ve doktora gittim sol yanımda yumurtanın oluşmaya başladığını ve 13 mm olduğunu söyledi, pazartesi tekrar gel dedi, daha önceden klomen kullanmıştım ama adet ağrısı dışında hiç bir işe yaramadı, o zamanlarda yumurtalarım 22 ve 24 mm olmuştu ama boş geçti şimdi hap kullanmıyorum, pazartesi yumurta büyümüşse çatlatma iğnesi vururmusunuz dedim tamam dedi, gelelim soruma iğneden sonra kaç gün bekleyecem tek iğne ile hamile kalan var mı aranızda varsa ne zaman nasıl öğrendiniz lütfen yazarmısınız

X