çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

senin ilk ignen mi? neden doktorun iğne verdi.
Evet ilk iğnem.. Eşimde sayı düşüklüğü var oda tedavi görüyor bu ay 3 ay dolmuş olacak. Bende doktorumdan hsg istedim o olmaz dedi ve 1-2 ay iğne deneyelim sonra çekelim hsg dedi.. Bekleyip görücez

İğne sonrası adet günü me kadar bende çok skntisini yaşadım bel kasık agrim şişkinlik karın bolgem hep bi huzursuzdu hatta gece uykusuzluk larim da çok fazlaydı beni baya bi etkilemişti igne

Hadi ya inşallah önümüzde ki güzel haberler alırsın canım moralini bozma

Bakalım inş ilk klomen ve ignemdi bu ay vermedi dr gelişen yumurtalar var verirsem onları etkiler kendi haline bırakalım bu ay dedi inş bakalım hayırlısı artık

mrb . klomen ilk kez kullanım ardından ignemi 15 mart vuruldum. iğneyi kurulduktan sonraki gün asiri derecede agrim oldu. diğer günler hafif sizi seklinde arada yarim saat kadar regl olcakmisim gibi sonra hic yok gibi. son 3 gündür de beyaz kokusuz bi akintim geliyor. hamilemiyidir? yoksa regl belirtisi mi bu akinti :KK43: anlamis deilim
Bende 14 mart vuruldum beklemedeyimm...yani agri akinti vs igneninde etkisi olabili bebis de olabilir..inşallah hamilesindir cnnn

Test yaptın mı yada belirtin var mı??
Yok yapmadim iki gun sonra yapicam inşallah. ..cok bi belirtim yok biraz gigus uclarim aciyor...normalde gogus uclarim adet yaklasirken acimaz ama igneden dolayi olsa gerek bi kac oldu boyle o yüzden takılmiyirum belirtilere senin var mi

ewet sana sormustum peki bu zamana kadar tutmamasin sebebi neydi. benim yumurraliklar tembel olduğu için verdi doktor önce. klomen kullandim.[/QUOTaslında elle tutulan bi sebep yok yumurtam arada catlamiyor o kadar. .doktorlar bu tedaviyi her sikinti olduğundan vermiyo yani benim ole oldu biz normal isteyeli bir yili gecti..yani isi sansa bırakmıyor doktor yumurta büyüdu mu yok catladimi demiyor emin oluyor tabi Allah ol demeyince olmuyor iste

Sanırım bugün gece catlicak baya renk koyulasti bugün mu çatlar yarın mı acaba

Eklentiler

• IMG_20160326_212340.JPG
    IMG_20160326_212340.JPG
    34,8 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_20160326_212312.JPG
    IMG_20160326_212312.JPG
    59,6 KB · Görüntüleme: 63
samya peki birşey daha sormak istiyorum sana. denemelerin basariz olmasina sebep ne dedi doktorun?? seninde akintin warmi bu durum beni çok endiselendiriyo neden oluyor diye kendi kendime sormaktan kafayi yemek uzereyim.

samya peki birşey daha sormak istiyorum sana. denemelerin basariz olmasina sebep ne dedi doktorun?? seninde akintin warmi bu durum beni çok endiselendiriyo neden oluyor diye kendi kendime sormaktan kafayi yemek uzereyim.

Bugün çok dikkati mi çektin yazmak istedim çok takıntı yapmissin sanırım akıntı olayı bende de çoktur benim de geçen ay ilk klomen ve iğne denemem di normalde bir seneyi geçmeden Dr lar bisey yapmiyo ama ben hormon testi yaptırdım ve degerlerim çok yüksek çıktı ilk dr korkuttu beni ikinci Dr um ise bu değerlerle hiç adet gormemem gerektiğini söyledi ama ben her ay düzenli görüyorum bu yüzden korkulcak biseyim olmadığını ve muayene sonucunda yumurtalıkların iyi olduğunu söyledi ama sanırım hormon değerlerinin doğruluk payını da göz önünde bulundurarak tedaviye başladı geçen ay olmadı bu ay ilaç ta vermedi iğne de kendi haline bırak dedi gelelim sonundaki sana da cvp olacak cümleye Dr um un bana söylediği şey hep şu oldu böyle bebek bebek diye dolasirsan olacağı varsa da olmaz dedi çünkü hormonları beyin yönetiyor ve bu durumda beyin inatlasmaya başlıyormuş zor bisey bende çok istiyorum ama sen çok takıntı haline getirmissin var bi zamanı bak burda senelerdir bekleyenler ve sonunda kendi haline bırakıp hamile kalanlar var kafana ne kadar takarsan böyle o kadar işi zorlastirirsin bu ay bende rahat davranmaya çalışıyorum çünkü gerçekten Rabbim ol demedigi surece olmayacak bide akışına bırakalım bakalım :KK66:

X