çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

inş ya. çok TSK ederim netten okuyorum kaç gündür istedigim gibi bi cvp bulamamistim. içime su serptiniz :) kotu düşünmeyi birakip sabirla beklicem. yarin sabah kendim testmi yapsam cikarmiki :? çok merak edyrm
bence pazartesi saglik.ocagina kanda baktir bthcg pozitif cikar insallah canim

aralik ve ocak ayi klomen ve cat igne kullandim husranla sonuclandi subat ayi tedaviyi biraktim ve mucizelerim benimle cok sukur rabbime ikiz bekliyorum.canim rabbim bekleyenleri fazla bekletmeden nasip etsin insallah

evet gece olsun banyo yapma sabahda olsun bir saat bekle banyonu yap ben.oyle yaptim 10-12-13-14 hem gece hem sabah oldu 15 de doktora gittim yum catlamisti canim devam iliskiye dedi ama ben agir grip gecirdim bir hafta olmadi 21 de basladi sonraki iliskiler

Evet bugün u yarını öyle degerlendiriyim bakalım inş tutar :)

amin inşaallah allahm sağ salim kucagina almayi nasip etsin. benim. de ikiz oluyomus allahm sevincin ikiye katlanir :). peki birşey daha soracagm size. benim bi yildir olmuyordu doktorum yumurtaliklarimin tembel olduğunu söyledi. oyuzden olmuyomus. sizin sebep neydi.

amin inşaallah allahm sağ salim kucagina almayi nasip etsin. benim. de ikiz oluyomus allahm sevincin ikiye katlanir :). peki birşey daha soracagm size. benim bi yildir olmuyordu doktorum yumurtaliklarimin tembel olduğunu söyledi. oyuzden olmuyomus. sizin sebep neydi.
ben 27 ayda hamile kaldim benimde yumurtalarim catlamiyordu 5-6 santim kirste donusuyordu yanlis tedavi yapti doktor 24 ay bosa gitti doktorumu degistirdim aralik ocak ayinda catlatma ile catlatti doktorum beN vardir bundada hayir diyorum zamani subat ayimis canim rabbim her seyin vakti zamani gelirse hic bekletmiyor

İğneden sonra 13.gün bugün yarın test yapmayı düşünüyorum.. Var mı benimle sonuç bekleyen

benim iğneyi vurulduktan sonraki gün çok agrim oldu sonra geçti. ogunden bugüne bi şişkinlik çok afedersiniz ama gazim war patlicakk gibiyim. 4-5 gündür de beyaz sut gibi akinti geliyor ara ara. siskinligim bugün indi anlamadim. sağ kasigimda hep inceden çok hafif bi agri war. merakk içinde beklemekten başka sansim yok :KK43:

15 inde vuruldum bende. bekliyorum 14. günü. senin varmi bi belirtin farklilik.
Pek belirtim yok açıkcası.. Her zaman battan önceki belirtiler var o yüzden fazla bi belirti aramıyorum kendimde sonra kaptırıyor insan herşeyde bi belirti arıyo.. Kasık batması bel ağrısı akıntı var ama dediğim gibi battan öncede böyle belirtiler oluyor..

X