çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

dun kalp atisini duyduk canim 7+4 olduk sukur rabbime canim sendende guzel haberler bekliyorum sabah iliskileride olsun mutlaka canim

dun kalp atisini duyduk canim 7+4 olduk sukur rabbime canim sendende guzel haberler bekliyorum sabah iliskileride olsun mutlaka canim

Ayy çok sevindim inş sonuna kadar sorunsuz devam eder sabah ilişkileri biraz zor oluyo ya eşim erken gittiği için ama bu ara uygulamaya caliscam bi dün sabah oldu işte bugün de akşam olur herhalde bakalım caliscaz artık

İnsülin direnci ve tiroid de var mı? Varsa diyetine dikkat et canım. O ilaçlarını da kullanıyor musun düzenli? Ben bu ay insülin direnci ilacımı düzenli içtim ve hiç karbonhidrat yemedim, sadece protein yedim. On tane yumurtam gelişmiş.

İnsülün le ilgili ilaç kullanmıyorum canım ama kilom fazla

mrb . klomen ilk kez kullanım ardından ignemi 15 mart vuruldum. iğneyi kurulduktan sonraki gün asiri derecede agrim oldu. diğer günler hafif sizi seklinde arada yarim saat kadar regl olcakmisim gibi sonra hic yok gibi. son 3 gündür de beyaz kokusuz bi akintim geliyor. hamilemiyidir? yoksa regl belirtisi mi bu akinti anlamis deilim

pazartesi kanda baktir canim daha 11 gunundesin 12-13 ginlerde kesin sonuc alirsin 14 olur pazartesi net olur hadi inssallah bebegin seninledir :)

Merhabalar kizlar bugun adetimin 5.gunu klomene basladik bakalim hayirlisiyla gelecekmi bu ay bebisim 10 ay oldu bekliyoruz bu surecte de iki kez kullandim son.kullandigimdan buyana 4 ay gecti pko var bende

inşallahhh. peki benim aklima takilan şey akinti sizce o normal birşey mi? daha öncede regl olmama yakin oluyordu ardından hemen oluyodum.kac gundur bu akinti var ama hasta olmadim. gerci daha zamanimda war..simdi sürekli bunun korkusu war icimde kafam çok karisik..

hamilelik basladiysa akinti baslar bu normal yani

Ovulasyon testi bugün daha koyu yine tam değil ama diğer günlere gore daha koyu yaklaşıyor mu sizce dün akşam da kasigim bacagima doğru çok fena agridi

Eklentiler

• IMG_20160326_112631.JPG
    37,3 KB · Görüntüleme: 57
Ovulasyon testi bugün daha koyu yine tam değil ama diğer günlere gore daha koyu yaklaşıyor mu sizce dün akşam da kasigim bacagima doğru çok fena agridi
bugunden pazartesiye kadar degerlendirin canim yakin catlamasi kacinci gunun bu arada

bugunden pazartesiye kadar degerlendirin canim yakin catlamasi kacinci gunun bu arada

Bugün 16. Gün dün geceyi degerlendirdik adet takvimine gore de bugün gosteriyo yumurtlama gününü dediğin gibi bu aksamı yarını da değerlendirmek lazım

sizdedemi böle oldu bide kasik agrisi asiri şişkinlik war. adetten mi catlatma ignesinden mi kaynaklaniyo ayirt edemiyorum.son bi gün. hasta olmamak için dua ediyorum surekliii..

sizdedemi böle oldu bide kasik agrisi asiri şişkinlik war. adetten mi catlatma ignesinden mi kaynaklaniyo ayirt edemiyorum.son bi gün. hasta olmamak için dua ediyorum surekliii..
aynen regl belirtileri gibi agrim.oldu ama regl olamadim test yaptim pozitifti canim

aynen catlamak uzere zaten.pozitifi gorunce 36 te catlar diyor canim

inş ya. çok TSK ederim netten okuyorum kaç gündür istedigim gibi bi cvp bulamamistim. içime su serptiniz :) kotu düşünmeyi birakip sabirla beklicem. yarin sabah kendim testmi yapsam cikarmiki :? çok merak edyrm

Bugün 16. Gün dün geceyi degerlendirdik adet takvimine gore de bugün gosteriyo yumurtlama gününü dediğin gibi bu aksamı yarını da değerlendirmek lazım
evet gece olsun banyo yapma sabahda olsun bir saat bekle banyonu yap ben.oyle yaptim 10-12-13-14 hem gece hem sabah oldu 15 de doktora gittim yum catlamisti canim devam iliskiye dedi ama ben agir grip gecirdim bir hafta olmadi 21 de basladi sonraki iliskiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…