çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

İyi akşamlar arkadaşlar ben 7 gün önce çatlama iğnesi yaptırdım ama adet olacakmışım gibi agrım var sizde de böyle bişey oldu mu?

Bende iğne sonrasında 2-3 gün sonrasında başladı adet olana kadar devam etti bu şikayetler yaşadım yanı bende

Bu test negatif canım bu kadar lh vücutta her zaman oluyo

Yok negatif olduğunu biliyorum zaten ikinci çizgi en az birinci kadar hatta daha da bile yoğun olması gerekiyo Mevhibe ye gönderdim sadece bugün bu şekilde diye

Bu ay kendi haline biraktik onda da feci şekilde hastayım dünden önceki gün serum yedim bademcik iltihabı başladı ilaçla duruyorum resmen nasıl olacak bilmiyorum

Çok korktuğum ve kafamda büyüttüğüm rahim filmini cuma günü anestezili olarak çekildim ve hiç bir ağrı sızı kanama hissetmedim doğal olarak sonrasında da cok hafif regl sancısı gibi sancım oldu akşama kadar yattım uyudum :) cumartesi gezmeye gittim pazarda temizlik yaptım. Tüpler açık herhangi bir sıkıntı yok dedi doktor hiç bir şekilde korunmana gerek yok 2-3 ay sizi kendi halinize bırakıyorum , olmazsa haziran gibi aşılama yaparız dedi. bugün reglimin 12. günü bir sonraki adet tarihim 5-6 nisana denk geliyor . sabırla azimle bekliyoruz.

Geçmiş olsun canım.Okadar korkulacak bi şey yok canım sende görmüşsündür zaten ben anestezi yaptırmadım yinede hiçbir şey hissetmedim çok basit bi işlem

Kızımda çektirmiştim anestezisiz. Canım çıkmıştı resmen. Okuyanları korkutmuş gibi olmayayım ama, bırakın beni istemiyorum diyordum. Sonrasında da tansiyonum düşmüştü. Birkaç gün karnımı tutarak yürümüştüm.ben normal doğum sancısı çektim hemde suni sancı. Üstelik tahminen 6 saati suni, toplam 13 saat falan sancı çekmiştim ama sesim çıkmamıştı. Rahim filminde ve düşüğümün ardından yapılan müdahalede canım yanmıştı.

Selam kızlar bayağı bir zamandır takıp edemedim. Nasılsınız.. Biz 10+2 olduk kalp atısımızı 7.haftada duyduk 10 gün önce lekelenmem oldu ve düşük tehlikesi oldgnu söyledi doktorm :-( sadece 2 saat surdu çok hafıftı ve tekrar olmadı progestan kullanuyorm. Bel agrım çok aşırı normal mi acaba hamile arkadaşlara soruyorum

Ayyy çok sevindim Rabbim başını gösterdiği gibi sonunu da gostersin hayırlı sağlıklı bi şekilde kucağına da almayı nasip etsin inş
Amin canım Allâh razı olsun inşallah. Ben 1 ay klomen kullandım ama iyi gelmedi adetimi kesti. 1 ay da gonal f ve ovitrelle kullandım canım

Amin canım Allâh razı olsun inşallah. Ben 1 ay klomen kullandım ama iyi gelmedi adetimi kesti. 1 ay da gonal f ve ovitrelle kullandım canım

Anladım inş bana da nasip olur bu ay ilaçsız kendi haline kalirim inş :) çok takilmicam bu ay gerçekten zamanı var burdan okuyorum benden daha çok bekleyenleri gerçekten Rabbim ol dediğinde oluyo şüphesiz gerçekten ne kadar kafaya takarsan o kadar olmuyo demekki kan değerin kaç çıktı

İnşallah canım daha yeni evlisin olur nasıl olsa Allah yardımcın olsun. Kan değerim 78 küsür çıktı canım

İnşallah canım daha yeni evlisin olur nasıl olsa Allah yardımcın olsun. Kan değerim 78 küsür çıktı canım

Yanı evet yeniyim ama böyle olmayınca bi ümitsizliğe kapiliyorum sonra sizleri uzun sure bekleyip olanları okuyunca tekrar teselli oluyorum :) Rabbim gerçekten kimsenin kucağını boş birakmasin

Selamlar kizlar bu ay 31 gün gecikmeyle adet oldum bugun 3.gun dra gidicem klomen kullanicam bakalim 10 aydir 2.cocuk icin ugrasiyorum bu 10 aylik surenin icinde 2 kez kullandim klomen ama olmadi bakalim bu sefer olacakmi hayirlisiyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…