çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ben ankaradayim koru hastanesi ne gidiyorum ayrıca bugün bende lh testi yaptım ikinci çizgi net değil bakalım yapiyim bi kaç gün daha inş yakalarını koyu cizgiyi
İnşallah yakalarsın ben yumurtlama zamanı için değilde erken gebelik testi olarak yaptım. Ovitirelle de hcg var ya hamilelikte lh ta çok yükseliyo ordan yakalarım belki diye

rabbim emeklerinizin karsiligini verir insallah canlar yeterki rabbim vakti zamani gelsin bekletmez canlar ben 26 ay bekledim tam umidimi kesdigim.zaman 27 ayimda regl olmadim ve meleklerim ikizlerim merhaba dedi sakin umidinizi kaybetmeyin yeterki rabbim ol desin

Allah tamamına erdirsin canım inşallah bizede nasip olur

Kız senin iki oğlun varmış yine ben hiç yok sanıyordum senin :)

c
Kız senin iki oğlun varmış yine ben hiç yok sanıyordum senin :)
canim var dedimde sen yoktun o zamanlar canim.benim :) 7 yasinda kucuk oglum :) rabbim.sanada nasip etsin insallah dualarimdasiniz

1.5 yıldır evliyim 3 ay korundum sen?

7 aylık evliyim bende hiç korunmadim ilk gece adet olmuştum zaten sonrasında da kanamam Fln çok olduğu için tamamen birlesmem bir ayı buldu 6 aydır bekliyorum yanı geçen ay hormon degerlerim çok yüksekti ilk dr korkuttu beni ikinci Dr a gorundum o da bu değerlerle senin hiç adet gormemen gerekir korkma dedi klomen verdi sonra çat iğnesi oldum işte olmadı bu ay da gelişen yumurtalar var klomen vermicem bu ayı kendi haline bırakalım dedi bakalım artık nasip

c
canim var dedimde sen yoktun o zamanlar canim.benim :) 7 yasinda kucuk oglum :) rabbim.sanada nasip etsin insallah dualarimdasiniz

Amiinnn canım inş ben bu ay bisey kullanmiyorum yanı ilaç iğne fln sadece bitkisel corek otu ve propolis yağı aldım onları kullancam bide hayıt çayı işte bide ovu testi aldım bugün başladım yapmaya silik çıktı yarın da aynı saatte yapcam başka bi kullanma şekli var mi sende kullanmistin sanırım dimi

Senin daha yeni canım kaç yaşındasın ki tedaviye başladılar benim 1 sene dolmadan hiçbir şey yapmadılar. Ovulasyon tam olarak pızitif olmuyosa yumurta küçük kalıyo ve çatlamıyo canım bilgin olsun

İyi akşamlar arkadaşlar ben 7 gün önce çatlama iğnesi yaptırdım ama adet olacakmışım gibi agrım var sizde de böyle bişey oldu mu?

baska sekli yok canim sabah uyaninca biraz daha bekle vucutta uyansin su yemek hic bisey yemiyorsun icmiyorsun uykudan uyaninca 30+45 dkk uyanmis oluyorsun canim silik cikmaya basladiysa calismalara baslayin birde sabah 06:30 gibi olan iliskilerde hiz hareketlik daha iyi oluyor

Senin daha yeni canım kaç yaşındasın ki tedaviye başladılar benim 1 sene dolmadan hiçbir şey yapmadılar. Ovulasyon tam olarak pızitif olmuyosa yumurta küçük kalıyo ve çatlamıyo canım bilgin olsun

29 yaşındayım canım benim hormon degerlerim yüksek çıktığı için ikinci Dr um korkulcak bisey yok dedi ama onu da belki göz önünde bulundurarak tedaviye başladı sanırım

Ben öğleden sonra 4 buçuk ta yaptım sabah mi yapiyim gerçi eşim erken gidiyo benim uyanmam ogleyi buluyor yine uyanınca yapiyim yanı evet silik çıktı ama belirgin di yanı çok silik te değildi dün gece oldu bugün u boş bırakıp yarın olsun diye dusunuyodum

Eklentiler

• IMG_20160320_230744.JPG
    56,2 KB · Görüntüleme: 54
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…