çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Cnm ben igne vurulmadm dktir igne vericekti ama vazgecti kendlgnden catlar dedi snra gittigmde yumrtalar catlamsti cnm 15 gun felan oldu catla
Kizlar ben klomem kullandm dktor catlatma ignesi vermedkendiluginden catlar dedi daha snra gttgmde catlamisti yumrtalarm 8 gun snrada hasra olucam igne vurlmadan kac gn snra test yapsam snuc verir yksa hasta olucagm zaminimi beklemeliyim
Ben dun aksam yine test yaptim kica bi tek cizgi :/ bi daha ilac kullanmicam sanirim ins sen sonuc alirsin

Ben dun aksam yine test yaptim kica bi tek cizgi :/ bi daha ilac kullanmicam sanirim ins sen sonuc alirsin

Cnn bende hastalgma 6 gün kalmıştı internetede erkenden sonuç alanlar varms bende sabahtan test yapan bakan tek çizgi çıktı cnn ama belli olmaz tabi hastalığını beklicem artk. klomen üç aylık tedavisi var cnn ben ilkni kllandm daha iki ay var ins hayrlisi ile cnn sende uzme kndni belki bidahaki ay olur cnn ama benim esmdede hareketlilik düşüktü dktrn verdiği ilaci almamıştı artk ilacida alacak scnm internette ilaçtan sonra olur yazyo ins olr cnm

Ben de henuz hasta olmadim ama bel agrim kasikta batma falan gecti bi de psikolojik diyolar genelde cok isteyince kafaya cok takinca olmuyomus beyin inatlasiyomus hormon salgilariyla alakali

Çatlatma iğnemin 10. Günü dün kan testi verdm 5.58 bugün 11. Gün idrar testi yaptm negatif gebelik yoktur dimi

12.günde kan da değer kaçtı canım

12 küsürlerde çıkmıştı canım ben iğne etkisi olduğunu bilmiyodum ilk ignemdi aceleci davrandim 6. Gün de yapmıştım kan da 29 küsürlerde çıktı sonra dustu hatta 16. Günde 2.29 du sonra hepten düştü 0.01 çıktı

İdrarda test yapmış mıydın canım bende aynı durumdayım o yüzden soruyorum

Evet onda da aynı şekilde 6. Gün çok net hemen çıktı 12. Gün de de çıktı hatta 16 . günde de coookkk az gölge gibi cikmisti adetim 3 gün gecikmisti daha da umutlanmistim ama iğne etkisiymis hepsi de o yüzden adetini bekle yapma test insan daha kötü oluyo adetini hatta bi hafta fln geçerse yap testini derim

Evet onda da aynı şekilde 6. Gün çok net hemen çıktı 12. Gün de de çıktı hatta 16 . günde de coookkk az gölge gibi cikmisti adetim 3 gün gecikmisti daha da umutlanmistim ama iğne etkisiymis hepsi de o yüzden adetini bekle yapma test insan daha kötü oluyo adetini hatta bi hafta fln geçerse yap testini derim

Benim bu gün siklusun 29.günü zaten doktor yarın kan testi istedi. Sen lh(ovulasyon) testi yapmış mıydın peki

arkadaşlar ıyı aksamlar gecen ay adetımın 3.gunu doktora gıttık bana klomen ve ne yapmam gerektıgını syledı belırttıgı tarıhlerden bır tanesınde bırlıkte olabıldık ve doktorun gel dedıgı tarıhde de yanına gıdemedık sızce hamıle kalma ıhtımalım olabılırmı

Olabilir. Test yaptırsana canım

Benim bu gün siklusun 29.günü zaten doktor yarın kan testi istedi. Sen lh(ovulasyon) testi yapmış mıydın peki

Yapmamistim canım ama bu ay aldım bugün başladım yapmaya bakalım aslında Dr um tavsiye etmedi kafayı ona takarsin diye bu ay ilaç ta kullanmicamkullanmicam zaten vermedi Dr um bu ay kendi haline bırakalım dedi bakalım hayırlısı

Hayırlısı olsun canım inşallah olur. Gebelik testi silik çıkınca ben lh testi yaptım bu gün ilk idrarla pozitif çıktı oyüzden sordum inşallah hamileyimdir bakalım nolcak

Hangi hastaneye gidiyosun

Hayırlısı olsun canım inşallah olur. Gebelik testi silik çıkınca ben lh testi yaptım bu gün ilk idrarla pozitif çıktı oyüzden sordum inşallah hamileyimdir bakalım nolcak

İlk idrarla hata verebiliyomus galiba lh testleri inş oylesindir bebisinlesindir ama kan daha net oluyo işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…