çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

2 günde psikolojim bozuldu resmen.Eger yoksa bebis falan , acayip psikolojik çöküşe girerim vala:KK42: Çatlatma ignesinin etkisi kaç gün sürer acep:KK51: Adetime tam 1 hafta var şuan. Son haftada hamilelik ihtimalim olabilirmi. Ona gore iliskiye gircem :KK1:
Bence devam et ilişkiye. Bebeği etkilemez bişey olmaz yani

Selam.kizlar bana acil cevap verirmisiniz lutfeeennn:KK17:
8 martta aksam 4 te ovitrell(catlatma igne) mi vuruldum..Şimdi tam 10 gün oldu.Dün ev testi yapmıştım,önce tek çizgi çıktı derken, bide baktım 2. Çizgi ışığa tutunca cok silik olarak görülüyor..Aceba alttan gölgesini görüyo olabilirmiyim..:KK61:

Eşimede söyledim çok sevindi.Iliskiye girmeyelim bidaha bisey falan olur dedi.Bende tamam dedimm ..Sizce ilişkiyi bırakmalı mıyım? Şuan hamile olmadığımı varsayarsam.Iliski olmayinca hamilelik ihtimalimde iyice düşcek:KK1: Bugunde emin olmak icin test yaptim. Oda net t3k çizgi çıktı:KK61::KK61::KK61: Ama test dandik bişeydi.Aceba testin markasına gore erken gebelik belli olur mu?

Canım aynı sorunu bende yaşadım ilk iğne mi olduğum için içeriğini ve testi pozitif çıkardığını bilmiyodum ve 6-8 . günlerde test yaptım çok net çıktı kan da yüksekti ve bende iliski yı bıraktım ama burdan öğrendim ki iğne etkisiymis şimdi adet oldum bitti sayılır hatta ve şimdi keşke ilişkiyi birakmasaydim diyorum

2 günde psikolojim bozuldu resmen.Eger yoksa bebis falan , acayip psikolojik çöküşe girerim vala:KK42: Çatlatma ignesinin etkisi kaç gün sürer acep:KK51: Adetime tam 1 hafta var şuan. Son haftada hamilelik ihtimalim olabilirmi. Ona gore iliskiye gircem :KK1:

Benim 12. Günde bile kan da pozitif gorunmustu bence test fln yapma artık senin yaşadığını bende yaşadım çünkü :KK43:

Kizlar ben klomem kullandm dktor catlatma ignesi vermedkendiluginden catlar dedi daha snra gttgmde catlamisti yumrtalarm 8 gun snrada hasra olucam igne vurlmadan kac gn snra test yapsam snuc verir yksa hasta olucagm zaminimi beklemeliyim

Tahmini yumurtlamam 7 Mart. İlişki 7yi sekize bağlayan gece. Dün yaptığım test negatifi ama sanırım erkende. Erken sonuç alanlar da oluyor tabi. Ben kızımda ilişkiden 16 gün sonra pozitifi görmüştü, belirgindi. 14. Gün falan yapmış olsam silik de olsa çıkardı sanırım. Bu durumda daha erken herhalde. Çünkü ilişkiden 10 gün geçti daha
Tatlım pazar sabah test yap o zaman daha uygun tarih olur inşallah hamişsindir

ben aralik ocak ayi kolemn ve cat oldum husranla sonuclandi ve rabbim.vakti geldi ve verdi dunyaya getirmemide nasip eder insallah sorun olursa yine cvp veririm bu geceden.calismalara devam.edin derim prgniyl iki doz bir su ile cat igne onerirse doktorun iyi olur insallah duamdasiniz
Canım bugun yaptırdım iğneyi hayırlısı artık

Kizlarr 5 martta ovitrelle vuruldum bel agrisi kasikta batma sabah mide bulantisi siskinlik hepsini yasadim baya bi moda girmistim bugun tam 14 gun oldu ve sabah gidip test aldim kocaman bir negatif tek cizgi cok uzgunum idrarda yukselmemw olasiligi falan varmidir

Kizlarr 5 martta ovitrelle vuruldum bel agrisi kasikta batma sabah mide bulantisi siskinlik hepsini yasadim baya bi moda girmistim bugun tam 14 gun oldu ve sabah gidip test aldim kocaman bir negatif tek cizgi cok uzgunum idrarda yukselmemw olasiligi falan varmidir

Cnm idrar testi her zaman kefn snc vermyo adetn gecknce yapsanyuksek ihtmalle dogru snc gsterirdi istersen kan testi bi yaptir kan tes5i daha kesn snc veryo uzme kndni cnm ins hamlesndr

Cnm idrar testi her zaman kefn snc vermyo adetn gecknce yapsanyuksek ihtmalle dogru snc gsterirdi istersen kan testi bi yaptir kan tes5i daha kesn snc veryo uzme kndni cnm ins hamlesndr
Normalde benim adet dongum 33 34 gun suruyo ama klomen ovitrelle one cekmistir diye dusundum 28. Gundu bugun iste:KK43: kan testi de negatif cikar kesin cesaret edemiyorum en iyisi adet gununu beklemek sen ne durumdasin

Normalde benim adet dongum 33 34 gun suruyo ama klomen ovitrelle one cekmistir diye dusundum 28. Gundu bugun iste:KK43: kan testi de negatif cikar kesin cesaret edemiyorum en iyisi adet gununu beklemek sen ne durumdasin
Bnde 35 gnde bir adet olrm cnm bende hafta olcam.bnde beklyorm sende adetni bskle cnm her test yapisinda biraz daha umtlanrsn snra negatif olrsa uzulrsn ins bu sefer hamlesndr cnm

Kızlar ovitirelle den sonra 12.günüm gebelik testi silik çizgi çıktı iğne etkisi mi gebelik mi nasıl anlayabilirim

canim noldu varmi gelisme hadi insallah bebeginledindir
Yok canım. Bu sabah test yapmadım. Yarın sabah yapacağım. Yani takmıyorum artık. İnşallah yaza tüp bebeğe başlarız. göğüslerim çok acıyor ama her ay acır zaten. Bir de bu ay on yumurtam vardı yani on kat daha fazla ihtimal vardı ama olmuş gibi hissetmiyorum :KK43:

Kızlar ovitirelle den sonra 12.günüm gebelik testi silik çizgi çıktı iğne etkisi mi gebelik mi nasıl anlayabilirim

Benim 12. Gün de hem idrar da hem kan da gorunuyodu bence adetini bekle umutlandiriyo çünkü iğne sonrası pozitif gorunebiliyo ben adet oldum mesela :KK43:

Kızlar test yaptım. Gebelik testi yine silik ovuluasyon testi iki tane kırmızı olmasada 2.ci çizgi çok belirgin. Bugün siklusun 29.günü iğneden sonra 13.gün. Yarın adet günüm ve doktorun kan testi istediği gün. Bakalım yarın belli olacak inşallah

Kızlar test yaptım. Gebelik testi yine silik ovuluasyon testi iki tane kırmızı olmasada 2.ci çizgi çok belirgin. Bugün siklusun 29.günü iğneden sonra 13.gün. Yarın adet günüm ve doktorun kan testi istediği gün. Bakalım yarın belli olacak inşallah

Hamle olablrsn cnn ama bize kan testi yaptı iğnenin etkide olablr belki ona hamlesndr cnm

X