çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

'Bilmiyorum inan doktorlar tup diyor direkt kaybedecek zamanım yokmuş :) bu arada bu sabah test yapmıştım t nin altında bi gölge var ama enteresan olan biyerde bu çizgi daha çıkmış ama bu variz sabah koyu kahve bikac damla geldi kesildi galiba sorun bende dur atim testi :)

Sen adet olmadın mı birkaç gün önce? Adet oldun diye biliyorum. Eğer öyleyse adetin yeni geldiğinde nasıl oluyor da büyümüş yumurta oluyor?

Canım yumurtalar tam 15. gün çatladı. Şeffaf akıntım oldu. Net gördüm. Şu an 20. gündeyim. 20. gün yumurtlama olmaz ki. Sakin olamıyorum canım ya 25 ay oldu. artık çok yoruldum

Bazen 1 hafta sonra yeni yumurta çatlayabilir. Ben c. tesi gittiğimde yumurtamın biri çatlamıştı. Pazar gittiğimde diğeri de çatlamıştı ayrıca 16 mm. iki yumurta daha var demişti. Salı gidince o da çatlamıştı.

Canım meraba nasılsın bende bugün sözde adet oldum bitsin bende hsg cekincem ama tup bebek diyorlar o yüzden vi yandan gerek duymuyorum sen nerde hangi hastanede cekinceksin ve fiyat bilgisi verebilirmisin benim doktor 400 e cekiyor

Devlet hastaneleri de çekmiyor mu hsg?

Evet bende de öyle oldu demek ki. Çünkü on taneye yakın yumurta var demişti. 20. gün gittiğimde çatlamamış olanlar var dedi. Teşekkür ederim bilgi verdiğin için :)

Bende yaşadım canım aynı sorunu ve iki hafta fln yaşadım hem de karın ve kasık bolgem hep bi huzursuzdu

Sen adet olmadın mı birkaç gün önce? Adet oldun diye biliyorum. Eğer öyleyse adetin yeni geldiğinde nasıl oluyor da büyümüş yumurta oluyor?

Evet adet oldum öyle dedi sanırım catlamayan. Yumurta kiste dönüştü ama ben çok evhamlı ve stresliyim diye Dr um direk söylemedi sanırım ve doğum kontrole gerek duymadı galiba Dr uma güveniyorum çünkü birinci Dr dan sonra buna gittiğimde onunla moral buldum o yüzden güveniyorum klomen vermicem dedi bu ay kendi haline bırakalım bi daha ki ay adet olursan vercem dedi çünkü şimdi verirsem yanında bi yumurtan gelişiyor onu etkileyebilir dedi bakalım bu ay dusunmicem çok fazla hep hayırlı zaman da versin Rabbim diyorum üzülüyorum çok istiyorum ama demekki benim için daha zamanı değil çünkü biliyorum ki Yaradan ol dediğinde olacak ben ne kadar kendimi yipratirsam da o kadar gecikecek nasip bakalım

Arkadaşlar catlatma iğnesi olan arkadaslarda çatlama problemi mi var yoksa işi garantiye almak için mi vuruluyorlar bu iğneyi ? Bende bu ay ilk klomen tedavime baslicam.pko var bende ve adetlerim baya bi uzuyor. Çat iğnesi yaptirayim mi sizce ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…