çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canım çatlatma iğnesi olmadım ama OHSS oldum galiba

Klomen gibi ilaçlar da yumurtaliklari aşırı uyarıyor canım. Sadece catlatma iğnesi olmak gerekmez. Düşün ki bir kadın bu ay sağdan diğer ay soldan bir bir atar yumurtaları. Biz ilaçlara bi başlıyoruz kimizin 3, kimimizin 5 yumurtası oluyor. Bu da aşırı uyarılma demek eksik bilgi vermişim duzelteyim :)

Kizlaarrrr şimdi Dr dan çıktım geçen aydan catlamayan bi yumurtam varmış bide yanında küçük var muhtemelen o da büyücek o yüzden klomen vermicem çünkü onları etkiler dedi kendi haline bırakalım bu ay kendin adet 11. Gününden itibaren gün aşırı ilişkiye devam et dedi hormon tahlilleri de istemedi şuan zaten o yumurtadan dolayı yüksek çıkar adet olursan bi daha ki ay yine gel dedi ama düzenli adet goruyosun yumurtaların gelişiyor kafani rahat tut orda bitiyo dedi

Iyi canım güne güzel başlamak süper hadi hayırlısıyla minnağına kavuşursun bu ay

Bugün keseyi görmeye gideceğiz allahın izniyle. Bakayım canım forumda gezerken o konuyu gördüm ama şimdilik ugrasamamistim :)
canim ben konu actim (merhaba 2016 kasim anneleri ) ankette yaptim gelmek istersen beklerim canim

Herkes merhaba. Bugün kendimi daha iyi hissettim o yüzden tek gittim Samsun'a. Kötü olsam eşimle gidecektik. Doktor dedi: Sen iğne olmadın, ohss olma ihtimalin çok düşük.
Sonra muayene etti ve şunları söyledi: Karında su toplanması yok, ohss olmamışsın, yumurtalar çok büyüdüğü için gergin hissediyorsun. Bu belirtiler çok güzel belirtiler. Zaten beklediğimiz şeyler, seni çok ümitlendirmek istemiyorum ama belirtilerin güzel. Siz bir kaç gün daha ilişkiye girin.

Bu doktorun laflarından bir şey anlamadım ben Belirtiler çok güzel demek yüksek ihtimalle hamileyim demek. Zaten çarşamba günü yumurtlama akıntım da oldu. Ama bir daha niye ilişki öneriyor off

öncelikle geçmiş olsun çok sevindim kötü birsey olmadığı için tekrar geçmiş olsun... bu kadar stres yapma sakin ol ...yumurtaların büyümüş belkide çatlayacağı içindir dediği gibi bence 1 hafta devam edin ... ama lütfen moralini yüksek tut

Canım yumurtalar tam 15. gün çatladı. Şeffaf akıntım oldu. Net gördüm. Şu an 20. gündeyim. 20. gün yumurtlama olmaz ki. Sakin olamıyorum canım ya 25 ay oldu. artık çok yoruldum

Iyi canım güne güzel başlamak süper hadi hayırlısıyla minnağına kavuşursun bu ay

Aynen canım ya rahatladım biraz diyorum ya ev işi bu ay beni çok etkiledi strese soktu öncesinde hormon degerlerimin yüksek olduğunu öğrenmiştim hemen sonra bu ev işi acayip etkiledi ama çok şükür taşındı ve bugün de herşeyi mi yerleştirdim hem de büyük bir keyif ve zevkle :) inş bu ay rahat olurum da kavusurum artık bebise de :)

Var demekki bi bildiği kötü dusunme sende benim gibi hemen bi evham :) aslında kendimiz yapıyoruz beynimizde olumsuzlukları dusunup olayı daha da zorlastiriyoruz

Var demekki bi bildiği kötü dusunme sende benim gibi hemen bi evham :) aslında kendimiz yapıyoruz beynimizde olumsuzlukları dusunup olayı daha da zorlastiriyoruz
Canım Karnım şişti nefes alamıyorum. Yarın gidip rapor alacağım. Bir kaç gün yatayım en iyisi. Yarın bir de nöbetçiyim. Çok kötü olurum tüm gün ayakta

öncelikle herkese günaydın iğnenin 12. Günü kan verdim sonuç 0.47 bhgc takibi önerilir yazmışlar... Erken mi davrandım bilemiyorum kasıkta batma var belde Ağrı'da var ama olmadı sanırım ... İnşallah sizler güzel sonuçlar alırsınız

Bugün reglimin son günü cuma sabah hsg çekilecek ..
Canım meraba nasılsın bende bugün sözde adet oldum bitsin bende hsg cekincem ama tup bebek diyorlar o yüzden vi yandan gerek duymuyorum sen nerde hangi hastanede cekinceksin ve fiyat bilgisi verebilirmisin benim doktor 400 e cekiyor

Kızlar günaydınnn
5 martta ovitrelle iğne oldum ama 2-3 gündür sağ kasığımda ağrı, vücutta şişlik ve göğüsde acı hissi var
önceki ay bunlar hiç olmamıştı. bu belirtileri yaşayan var mı

Canım meraba nasılsın bende bugün sözde adet oldum bitsin bende hsg cekincem ama tup bebek diyorlar o yüzden vi yandan gerek duymuyorum sen nerde hangi hastanede cekinceksin ve fiyat bilgisi verebilirmisin benim doktor 400 e cekiyor
saol canım iyi olmaya çalışıyoruz işte .. aşılamayı denemeden hemen tüp bebek düşünme derim bu iş biraz da sabır işi her ne kadar kendim sabırlı olmasam da sabırlı olmayı herkese tavsiye ediyorum işte alanya da özel bir hastanede anestezili olarak çekileceğim doktor fiyat olarak 500 tl civarı dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…