çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Arkadaşlar catlatma iğnesi olan arkadaslarda çatlama problemi mi var yoksa işi garantiye almak için mi vuruluyorlar bu iğneyi ? Bende bu ay ilk klomen tedavime baslicam.pko var bende ve adetlerim baya bi uzuyor. Çat iğnesi yaptirayim mi sizce ?
bende pkoloyum klomen zaten yumurtaların çalışması için veriliyor. bana doktor kendisi başladı ilaçlara ve yumurta 20 mm olunca çatlatma iğnesini vurdu. çünkü pko akıllı bir kistmiş ve doğurganlık oluşturan yumurtayı atabiliyormuş

bende pkoloyum klomen zaten yumurtaların çalışması için veriliyor. bana doktor kendisi başladı ilaçlara ve yumurta 20 mm olunca çatlatma iğnesini vurdu. çünkü pko akıllı bir kistmiş ve doğurganlık oluşturan yumurtayı atabiliyormuş
Anladım canim klomene rağmen adet olmayabiliyormussun uzayabiliyomus yanı gebelik olmadığı durumda da. Benim adet araları baya uzuyor tekrardan iki uç ay bekleyemem. İğne isteyim bende

Ne zman vuruldun igneyi canm. Sonuç ne

arkadaslar varmi guzel haberler rabbim tez vakitte sizleride anne olmayi nasip etsin insallah.. amin
Canım ben salı günü test yapacağım, dayanamadım '2016 kasım anneleri' grubuna da yazdım. Doktorum çok ümit verdi. On tane yumurtan var, bu ay olur dedi. Keşke demeseydi ama çok mutlu oldum. Cumartesiden beri feci göğüs ağrısı var. Hayırlısı bakalımm :)

Canım ben salı günü test yapacağım, dayanamadım '2016 kasım anneleri' grubuna da yazdım. Doktorum çok ümit verdi. On tane yumurtan var, bu ay olur dedi. Keşke demeseydi ama çok mutlu oldum. Cumartesiden beri feci göğüs ağrısı var. Hayırlısı bakalımm :)
regle kac gun var iki gun varsa yine kanda cikar hadi insallah o kadar yumurtaya ikiz gelir insallah bende dun ogrendim iki kese gorundu ve ikiz meleklerim olucak soktayiz ailecek

regle kac gun var iki gun varsa yine kanda cikar hadi insallah o kadar yumurtaya ikiz gelir insallah bende dun ogrendim iki kese gorundu ve ikiz meleklerim olucak soktayiz ailecek
Ayy inanmiyorum ikiz bolluğu yaşanıyo maşallah rabbim ikisini de sağlıkla kucağına almayo nasip etsin inşallah darısı bize dua et nolur

Ayyyy canım tebrik ederimm :) Çok sevindim yaaaa :) :KK70: Yaş otuz oldu zaten . İnşallah benim de öyle olur. Nasıl sevindim anlatamam :KK70: Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

2 gün yok canım. 22sinde test yapmam lazım ama bu pazartesi gittiğimde çatlamamış yumurtalar vardı. Belki de geç döllenme olur :)

Çok sevindim canım Allah sağlıkla Dünya'ya getirip kucağına almayı güzel Günlerini göstermeyi nasip etsin inşallah

2 gün yok canım. 22sinde test yapmam lazım ama bu pazartesi gittiğimde çatlamamış yumurtalar vardı. Belki de geç döllenme olur :)
hic belli olmaz canim cumartesi kanda cikar zaten cat ignede olmamisin direk pozitif cikar tatlim insallh ikiz dogur :KK66:

X