çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

canim sagol guzel duan icin rabbim sanada nasip etsin insallah
Teşekkür ederim canım. Ben de klomeni kullandım ama bende insülin direnci var. biliyorsun yumurta gelişimini baskılıyor. o yüzden bu ay hiç karbonhidrat yemedim sadece protein yedim, bir de yulaf kepeği. dün doktora gittim ki on tane falan yumurtam gelişmiş :) Doktor da çok şaşırdı . Çatlatma iğnesi yapmayacağız, karında su toplanmasına sebep olabilir dedi. Bu ay çok ümitliyim hamile kalırsın dedi :) :) :)

Canım iğnenin etkileri bende yaşadım aynısını bugün 16. Gunum hala yaşıyorum adet agrilarim var oldum olcam gibi ama o günlerde aynı şeyi yaşadım sakin test fln yapma bekle bende 6 ve 8. Günde test yaptım hem idrar hem kan pozitif çıktı ama iğne etkisinden mis 12. Günde kan da yok çıktı şuan da da bekliyorum adet olcam diye o yüzden bekle test fln yapma suan insanı umutlandiriyo

Kizlar ignesiz sadece klomen ve progestan kullanip adet gecikmesi yasayan oldu mu? Yumurta takibnde 12. Veya 13. Gun catladgini gorduk ama bugun 29. Gunum. regl 2 gun gecti ama adet olamadim. Su gbi bir akinti var her an regl oldm saniyrm dunde hafif bir lekelenme oldu. Sizce umut var mi

İlk ay klomen + iğne kullandığımda yumurta çatladiktan 14-15 gün sonra adet
Oldum gecikmedi. Yani negatif.
İkinci ay hamıle kaldım ikizlerime. İnsallah darısı size.
Bizde dua bekleriz teyzelerimizden :)
canim nasilsin rabbim sagliklica kucagina almayi nasip etsin insallah 4+4 gunluktu kan degerim 4 kati katlanmi 3544,5 bthcg cuma gunu verdim kani doktorum gormedi degerimi oglu rahatsizlanmis gitmek zorunda kaldi ama ultrasonda cok kucuk zor gorunuyor dedi kandaki degerini gorim dedi ama goremedi sali tekrar cagirdi kafam karisti cnm

canim.yarin kanda baktir saglik ocaginda bizede haber ver hadi insallah vardir bebis

hadi insallah canim gun asiri iliski olsun ben oyle yaptim yumurtamin catladigini ogrenince zaten ertesi gunu grip oldum yapamadik 1 hafta ama 10-12-13-14 gune kadar iliski oldu 15 gun gittim yumurtam catlamis dedi bizde kacirdik galiba dedim ve supriz yapti melegim sanada tutunsun bebisin insallah

canim.umutlu ol benim yumurtam 15 de gittigimde catlamis dedi yarin asilama yapalim dedi dusun yani catlasada sansin var ve ne zaman catladigini bilmiyorum belki 15 de catladi belkide baska bir gun.ama doktorum yarin asilama yapalim dedi bende dogal olsun rabbim verecekse bu sekilde versin dedim cok sukur vakti gelmis melegimin sakin uzulme bugun yarin yap hatta regl olana kadar

Bugun regl olmazsam yrn yaptiririm.Seninde hamilelign hayirli olsn cnm saglikla kucagina alirsin ins. Adet belirtisini yasadinmi hamileligini ogrenmeden once. Cunku suan her an adet olacak gbiyim
evet canim regl belirtim 3-4 gun surdu ama olmadim bende bu kadar uzun surmez sancim dedim suphelendim ama sanmiyorum dedim ve sali sabahi ovu testim ile gebe oldugumu ogrendim ama ihtimal vermedim kk yorumlari okudum ovu testi ile gebe olsnlari okudum hemen eczaneden test aldim ve oda pozitif carsamba kan verdim degerim 1000,0 cuma gunu yine kan istedi doktorum 3544,5 degerim cikti ama doktorum gormedi acil gitmesi gerekiyordu gitti sali gunu tekrar gidecem bakalim ne diyecek sanada bebisin tutunur insallah

4+3 te değerim 6000 di canım benim ama ikiz olması ile alakalı mi bilmiyorum.
Stres yapma salı gününü bekle cnm ins bebişin seninle :)

Canim ikinci ignen bu ve ilkinde hic bu sekilde bel agrisi yasamadim. Aciyor resmen. Regl zamanimda bile bu sekilde olmamisti. Dun.gece saga sola donemedim mesela.
Evet bende test yapmamaya karar verdim zaten. Insan hayal kirikligi yasiyor. Oluruna biraktimm .
Umarim bebisin seninledir canim. Adet olmadan umit kesilmez

hadi insallah bebegin tutunsun canim rabbim gonlune gore versin
Amiiin insallah canim.sagolasin

Suan bende senin gibiyim 3 gundur geldi gelecek sancisi yasiyorum ara ara. Normalde sadece regk baslarkn olurdu. Ins bebegini ve kesesini gorurusun bir snraki kontrolde. Darisi tum isteyenlerin basina

Kızlar SAT 8 şubat yumurtlama takvimine gore dün olmam gerekiyordu 2-3 aydır 3-4 gün ileri yada geri adet oluyorum iğneden sonra ki 16. Gunum bugün günlerdir adet ağrıları devam ediyor kaçıncı günü oluyonuz genelde menopozlu gibiyim ateş basiyo surekli

Kızlar merabalar nasılsınız yeni gelişmeler varmı test yapanlar yapma zamanı gelenler belirti yasayanlar

Canım sen tekrar test yaptinmi 16. Gün ise kesin sonuç alırsın bendede sendeki gb durumlar var daha adetime var olmasına rağmen hormon ilaçları yapıyor öyle

Kızlar ben ignenin 14.gunu adet oldum tam günümde dün doktora gittim yumurtalardan biri catlamamis 22mm sizce neden çatlamadi doktor adetle atılır önemli değil dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…