çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Sende de mi normalinde olmuyor ben parmakla hiç bakmam o konularda çok hassasim beyaz çamaşır kullanmaya başladım bebek olayından dolayı nokta kadar olsun bi leke yada akıntı bilmem şaştım kaldım nasıl olursa bir damla bile gelmez diyesadece adete yakın peceteye sildikce gelen beyaz kremsi bişey görüyorum o kadar bende herhalde içi boş kalitesiz yumurta da ondan gelmiyor diye düşünüyorum acikcasi

günaydın kızlar :)
bende klomen sonrası ctesi günü iğne vurundum 4 tanecik yumurtam oluşmuş inşallah olur
dua edin bana da Rabbim hepimize evlat nasip etsin
Ayy maşallah ne güzel 4 yumos tü tü tuu masallah tekrardan inşallah canım biri tutar sansin çok Rabbim ol der insallah

değerlerim normal hatta pko olmasına rağmen düzenli adette oluyorum ama çok sık oluyorum 21 güne bir yani adestiz olduğum gün sayısı 15-16
Hahahyy ananın yazmışım çok pardon :)))) amaaann yazacaktim yanlış olmuş canım :)) bende 23 24 günde bir adet oluyorum bendemi pkolu oluyorum acaba doktor hiç bahsetmedi 5, 6 yıl öncesi 30 günde bir olurdum değişti

azosperm sanırım hiç spermin olmaması demek. Eşimde boşalma sorunu var strese girdiğinde veya üşüttüğünde. Normalde üşütmesi ve stresi geçiyor, tam düzeliyor diyorum, yumurtlama döneminde yine üşütesi geliyor. Bu da beni sinir ediyor. Bir ay daha ilaç yüklenmek istemiyorum artık. Diyecem senden ne zaman örnek alabilseler ben o zaman ilaca başlayacam. Seninki hazır olsun, sonra benim yumurtalara geçsinler. Başka yolu yok. Tüp bebeğe bile başlasak doğal yoldan sperm almak isteseler bütün tedavi boşa gider.

canım benim pko olduğumu bissürü doktor anlamadı
son gittiğim anladı.
saç dökülmesi, sivilce, vücutta tüylenme, kilo artışı varsa pko olabilir ama pkolar genelde adet olmaz

Ayy hadi inşallah totemdi gercek oldu deriz :)))
Bende ara ara akinti geliyor. Gecen gunku bel agrisi dun baya hafifledi bugunde pek yok gibi bisey. Arada kasık agrisi oluyor o kadar canim

canım benim pko olduğumu bissürü doktor anlamadı
son gittiğim anladı.
saç dökülmesi, sivilce, vücutta tüylenme, kilo artışı varsa pko olabilir ama pkolar genelde adet olmaz
Bende hiç biri yok 52 kiloyum adetlerimdr hep gününde olur sadece 23,24 günde bir olur

Kızlar merabalar nasılsınız yeni gelişmeler varmı test yapanlar yapma zamanı gelenler belirti yasayanlar

Beklenen adetim yarın. Adet belirtileri günlerdir var olacağını düşünüyorum. günü geçmedikçe test yapmayı düşünmüyorum. benden paso bu ay öyle hissediyorum. gebelik şüphesi uyandıracak bi durumum yok benim.

Canım sen nerlerdesin goremdim bayadir al benden de okadar bende de en ufak bir belirti yok hissizim adeta kizlara bakıyorum hamile kalanlara bisuru belirti yaşıyor bende tik yok önümüzdeki ay hayitotu civanpercemi aslan pençesi falan uygulicam bol bol dua Allah büyük verecek inşallah bende yumurta bile yok ama Allah var olacak pes etmek yok sende etme

o zaman sende pko yoktur canım olsa doktorun küçük kist falan derdi
Yinede bi sorucam bidahaki gittiğimde bakalım aman keşke pko olsaydı da rezervim de sıkıntı olmasaydı pko iki ilaçla hamile bırakıyor ama su gıcık amh mahvediyor gerçi onada takilmiyorum artk çok inanaiyorim olacak innnsallah

Canım rahatlaaaa rahatlaaa rahatlaaa.... aylardır tedavi görüyorum her saydığın belirti bende vardı hatta bazen abartı düzeylere ulaştı ve hala hiç gebelik oluşmadı. başta hormon yüklemesi , sonra psikolojik, en son da adet ile gebelik belirtileri arasında pek fark olmayışı bu durumu yaratıyor. Dilerim ki hamile olasın ama sen sakinleş psikolojik evreyi aradan çıkar. bende var mı belirti diye düşünme. çoğu zaten vücudun uydurması malesef ki. Psikolojik durum ortadan kalkarsa inşallah gerçek gebelik de olur. hayırlı haberlerini bekliyorum bu ay için de dahil inşallah gebeliktendir herşey

internetim yok o yüzden yazamadım. belirti var ama neye yorduğuna bağlı kasık ağrısı , göğüs ağrısı vs ben adete ve ilaç etkisine yoruyorum tersine çıksa keske nerde.. bu ay ya da gelecek ay aşılamaya geçmeyi düşüyorum o yüzden usandım bekle bekle. ne olacaksa olsun artık diye düşünüyorum. umutsuz filan değilim ama ilaçlar çok yordu yıprattı . özellikle pregnyl iğneyi vurulduğumda ağrıdan günlerve uyuyamadım.

pko bende de var sağ tarafta. o taraftan yumurta oluşmuyor ama ilaç kullandıktan sonra ağrıyor batıyor sağ yumurtalık. resmen kisti elimle tutacakmışım gibi hissediyorum , o kadar net biliyorum yani yerini ağrıdığı zaman. ama görüldüğü gibi ben de hamile kalamıyorum.

canım çok teşekkürler valla rahatlayamıyor insan düşünüp duruyor kendini dinliyor :) hayırlısı dıyorum napım bu haftayıda atlattım mı artık haftaya belli olur :) inşaallaahh güzel haberler verririm ama pekte umudum yook açıkcası :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…