çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ne desem bilmiyorum ama geçmiş olsun diyeyim. İnşallah ölümlü kaza değildi. Gerçi babamın ölümüne sebep olan şöfor hala elini kolunu sallaya sallaya dışarıda dolaşıyor. Hem de işine de devam ediyor. İşinden bile olmadı, görev başındayken babama çarpmıştı çünkü. Benim de babamdan dolayı gözyaşlarım dinmedi hiç, stresimi kızıma çok ama çok yansıtmıştım. Daha görümcem olacak kadının travmasının etkisinden kurtulamamışken...

Birde gebze den ankara ya gelin geldim ailemden kimse yok burda o kadar daraldim ki işte stres olmaması mümkün olmuyo bazen şimdi de ilaçlar ise yaramadı diye stres yapıyorum ve ya hiç olmazsa diye korku basiyo bazen

Ailenden kimsenin olmaması da kötü tabi. Gerçi bu zamanda aileden de bir hayır görmüyor insanlar. Ailesi çok yakında olup görüşmeyenler bile var. İlaçlar işe yaramadı diye düşünüp strese gerek yok. Çünkü sonuçta uzun zaman olmadı ilaç kullanalı.

İnş hayırlı ve sağlıklı bir kız olur hatta ikiz olur ama yine de kız olacak diye şartlanma bence. Olur da erkek olursa hayal kırıklığı olmasın diye. Ama inş Allah gönlündekini verir.
her ikisinede hazirlikliyim ama gonul kiz diyor insallah rabbim gonlumdekini verir

Bugün doktora gittim. Salı günü 9, 12 ve 16 mmdi sanırım. Ama doktor demişti küçük olan işlevsiz olur. Perşembe günü 17 ve 20 mm olan yumurtalarım o gece yaptığım çatlatma iğnesinden 35 saat sonra yani bugün 24,24 ve 27 mm olmuş. Yani 3 yumurta görünmüş. Ama bugün acilden baktırdığım için farklı bir doktordu. Akşam 5 gibiydi sanırım, eve dönerken hazır hastaneden uzaklaşmamışken tekrar gittim. Hafif karın sancım vardı çünkü. Ya ayıptır söylemesi bağırsağımdan kaynaklanıyordu ya da yumurta çatlıyordu. Sonuç olarak akşam baktırdığımda öğlen 10 buçukta bakan doktor bu kez 2 tane gördüğünü söyledi ama kaç mm olduklarını değil. Sabah 3 gördüysek biri çatlamış dedi. Bu gece ilişki öneririm dedi. Eğer sabahtan çatlamışsa zamanım azalmış demektir. Ama akşam üstü yeni çatladıysa biraz daha zaman var demektir. İşin kötüsü eşim yine üşütmüş biraz. O yuzden yüksek ihtimal yine boş geçecek, yine stres, yine, yine, yine. Sizce o büyüklükte yumurtalar çatlayabili mi? Keşke boyutlarını sorsaydım hangisi çatlamış diye. Eğer 27lik çatlamışsa bu demek oluyor ki diğerleri arkadan çatlayabilir. Hatta aynı ağrı hala var. Belki de kalmamıştır artık yumurta falan. Ne yapsam acaba, bu geceyi değerlendirebilsek yarın belki bir daha kontrol ettirirdim.

geceyi hatta sabahi degerlendirin cnm insallah tunur bu defa

tam gecen sali düzelmişti, bu sefer kacırmam inş dedim de eşimin bu üşütmesi var yaaa, o olduğu sürece zor. üşütünce adamın baş ağrısıyla beraber herşeyi gidiyor.bu gece olsa yarın sabah ta denerim inş. gerçi spermlerin kalitesi azalır ama olsun hiç yoktan iyidir. dua edin bana

hadi insallah canim tutunur bebisin yumurtanda bebislenir insallah

Maalesef yine boş Ne gece oldu ne sabah. Eğer ilk baktığımızdan hemen sonra çatladıysa yani 10 buçukta falan, bir saatimiz bile kalmadı demektir. Ama akşam üstü çatlamışsa azıcık daha zaman var demektir ama zor artık. Şeytan diyor git bugün de acilden baktır, çatlamışsa diğerleri de artık akşama kadar vakit olurdu hiç olmazsa. Ama zaten benimkisi artık zor. Galiba bu ay da sıfır elde sıfır olacak. Gelecek ay klomen de kullanmam artık herhalde. Çünkü 3 paket oldu boşu boşuna. Son bir sefer eşime çaktırmadan olsun diyecem, yine üşütecek tam da o dönemde. Bıktım artık, sabrım kalmadı 3 aydır aynı hikaye. Şimdi denk getirsek yumurtlama günüyle, buna rağmen olmazsa inanın bu kadar zoruma gitmeyecek. Değerlendiriyoruz ama olmuyor diyecem o zaman. Şimdi bizden çocuk bekleyenlere birşey de diyemiyorum. Yapamıyoruz mu diyeyim, yapıyoruz olmuyor mu diyeyim? Kısmet diyorum da millet diyor belki zaten olmuyor. Of yaaa bu gidişle tüp bebeğe ancak yönelmemiz gerekecek. Doğalından birliktelik olmasa aşılama da olmaz. Çünkü numune veremez. Tüp bebekte kullanılan bir yöntem var, erkekten küçük bir ameliyat yöntemiyle sperm alıyorlar. Bu yöntem burada aşılamada kullanılmıyormuş. Başka yerde kullanılabilirse onu deneyelim diyecem tüp bebekten önce. Yoksa doğalını beklersem bu gidişle ayın 32sinde hamile kalacam. Hiçbir yerde aşılamada kullanılmıyorsa bu yöntem o zaman tüp bebek lazım. Hayırlısı, ne diyelim. Bu yöntemle ilgili bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Yani aşılamada kullanılan yerlerin olup olmadığıyla ilgili. İstanbul acıbademe soracam. İzmire de gidebilirim olabilirse. Uçakla gidebileceğim neresi olursa artık

Merhaba kızlar.
Bugun iğnenin 8. Gunu.
Dun geceden itiraben sag belimde cok siddetli agri oldu uyutmadi beni. Hatta suan da var.
Acaba bu belirtimi.
Ne agir kaldirdim ne temizlik yaptim. Yani belimi incitmedim.
Tam bellimmi de bilmiyorum. Kalcamin az ustu.
Hamile arkadaslar böyle bişey yaşadılar mi acaba

evet cnm benim en büyük gözle görülür belirtim bel ağrısıydı sabah yataktan doğrulamıyordum acıdan yataktan zannediyordum :) inşallah seninkide belirtidir

evet cnm benim en büyük gözle görülür belirtim bel ağrısıydı sabah yataktan doğrulamıyordum acıdan yataktan zannediyordum :) inşallah seninkide belirtidir
Gercektenmiiii :) ay hadi inşallah canim ya.
Senin de tek tarafindamiydi agrin. Gecen ay igneden sonra 17. Gunde adet olmustum.
Simdi daaha adetime var ya. Bukadar erken bel agrisi olurmu ki

Gercektenmiiii :) ay hadi inşallah canim ya.
Senin de tek tarafindamiydi agrin. Gecen ay igneden sonra 17. Gunde adet olmustum.
Simdi daaha adetime var ya. Bukadar erken bel agrisi olurmu ki
canım iğnenin 8.günü demişsin bebiş 6-8.günlerde tutunuyor inşallah tutunma aşamasındadır ondandır ben pek hatırlayamıyorum ne taraflıydı ama vardı o çok çok kesin

canım iğnenin 8.günü demişsin bebiş 6-8.günlerde tutunuyor inşallah tutunma aşamasındadır ondandır ben pek hatırlayamıyorum ne taraflıydı ama vardı o çok çok kesin
Insallah canim yaa. Okadar cok istiyorum ki buradaki herkes gibi.
Yumurtamda sagdaydi. Insan umutlaniyor işte. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…