çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

canim hislerim oyle oglum var kizim olsun istiyorum insallah canim.ben igne olmadim kendiliginden catladi

Aaa giremedim zamanda neler olmus cnm çok sevindim inanki rabbim kucagina almayi nasip etsin insallah.. bak tedaviyi bıraktın oldu ne güzel rabbim isteyen herkese versin insallah
canim sagol guzel duan icin amin diyorum rabbim seninde yuzunu guldursun en yakin vakitte inssallah

Kızlar günaydın neredesiniz uyuyormusunuz hala aloooo cimcimeler hadi kalkın buraya gelin
gunaydin canim naslsin bende surekli rahatsizim basim agriyor hala burun akintisi burnum tikali dolasiyorum sendende guzel haberler bekliyorum canim bu ay olucak.insallah

gunaydin canim naslsin bende surekli rahatsizim basim agriyor hala burun akintisi burnum tikali dolasiyorum sendende guzel haberler bekliyorum canim bu ay olucak.insallah
Ah canım benim geçmiş olsun hamilelik normaldir keşke bende hamile olsamda o ağrıları ceksem seve seve çekerim inan
Inşallah hiç biseye gerek kalmadan olsa ama nerdeee ben dün eminonumden hayittohumu civan pelcemi aslan pelcemi aldım hepsini demleyip icicem birde incir kuru yapayım diyorum kendimi bunlara hazırladım nedense ben vesilemi arıyorum bu ay olmicak diye kendimi nelere hazırlanıyorum baksana

Slm kızlar bugun 16.günün dun aksam bi leke geldi ama simdilik devamı gelmedi ama gelcek gibi.Hayırlısı Rabbimden

hayir sakin yapma regl.olmadan yapma belki bebeginlesindir regl olunca basliyorsun 12 gune kadar cay olarak ve buharina otur canim ben bu ay iki defa civan percemi aslan percemi maydonoz buharina oturdum yumurtlamaya 3-4 gun kala oturdum

canim rabbim melegini sanada nasip edecek tez vakitte insallah regl olursanda uzulme vakti bu ay degilmis dersin ben.hep.oyle dedi yeterki vakti gelsin rabbim.bekletmez insallah
Slm kızlar bugun 16.günün dun aksam bi leke geldi ama simdilik devamı gelmedi ama gelcek gibi.Hayırlısı Rabbimden

Niye soruma cvp vermediniz bu arada bende hala olmadım 15. Gün hala ha oldum ha olcam durumundayım ve acayip skntilarim arttı hala ateş basiyo negatif oldugunu dusununce bi olsam da kurtulsam artık diyorum su bi hafta böyle geçti oldum olcam diye skntisi mahvetti beni

canim bende oyle 3-4 gun.olucam.diye beklerken olmadim insallah bebeginlesindir yine kan ver canim kafani rahatlat

canim bende oyle 3-4 gun.olucam.diye beklerken olmadim insallah bebeginlesindir yine kan ver canim kafani rahatlat

Ama benim 12. Gün de 2,9 du bi anda bi artış hiç beklemiyorum yumurtlama takvimine gore bugün olmam lazım bakalım ne olacak bide sorum şuydu benim vucudumda özellikle karın bolgem de birşeyler çıktı sivilce gibi ama değil o boyutta kızarıklıklar klomen ya da iğne yapar mi yasadiniz mi hiç yada stres kaynaklı mi Çözemedin

hayir sakin yapma regl.olmadan yapma belki bebeginlesindir regl olunca basliyorsun 12 gune kadar cay olarak ve buharina otur canim ben bu ay iki defa civan percemi aslan percemi maydonoz buharina oturdum yumurtlamaya 3-4 gun kala oturdum
Yok zaten adeti bekliyorum da o oturma olayı nasıl oluyor ben sadece icicektim hayittohumu civan pelcemi ve aslan pencesini bir demleyip icicem tarifi nasıl ne zaman başlanıyor yazarmisin birde sen bu ay bunları yaparak mi hamile kaldin

Canım sen bidaha kan ver yeniden test yap inşallah hamilesindir de ondandir bu belirtiler

canim benim kasinti oldu bende onlari alip aksamdan suya isladum eger calisiyorsan sabahdan isla birer tutam civan.aslan maydonoz birlitre suya kapagini kapat aksam gelince kaynamaya baslayinca altini kapat yogurt kabim vqrdi 3 kiloluk beline havluyu sar otur buharina dizlerin uzerinde dik dur terledinmi cekil iki dakka beklerken kapagini kapatki buhari gitmesin yine tekrar et

Oturmanın faydası ne birde cevabım eksik oldu sen bunları yaparak mi hamile kaldin ayrıca icilmiyormu

Ben çalışıyorum sabah islayipakşama kadar mi bekleticem birde içmek içinde kapatmak mi gerek

Canım sen bidaha kan ver yeniden test yap inşallah hamilesindir de ondandir bu belirtiler

Sanmıyorum ya olurum herhalde bugün 3 günde değer yukselmez daha öyle dusunuyorum ya ilaç etkisi ya da stres kaynaklı bu çıkanlar

Ben çalışıyorum sabah islayipakşama kadar mi bekleticem birde içmek içinde kapatmak mi gerek
canim onu icmicen buharina oturdugunu agzini kapat diyorum cunku baya terliyirsun dizinde agriya bilir arada dinleniyordum oturmak icin o esnada buhar suyunun kapagini kapatip oyle biraz bekleyip sonra tekrar oturuyordum buhara 45 dakka icinde ayni islemi tekrarladim onun icin yogurt kabi olsunki kapagini kapatip buhari gitmesin diyorum icmekde iyimis arastirdim buharida iyimis tupler kapali ise yada iltihap varsa atiyor rahmi temizliyor regl oldunmu 1 gunden basla icmeye 12 gune kadar regl bitimide buhara otur cnm oda 12-13 gune kadar otur sonra birak.. ben bilmiyorum buhardanmi kaldim hamile bilemiyorum sadece 11-12 gunlerimde buhara oturdum

canim evet sabah isla aksam gelince kaynat icmek icinde bir tutam hepsinden kat iki kupa su katki bir kupa aksam yemekten 30 dkk once aksamdan kalan bir kupada sabah isit ic canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…