çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Öyle tabi ki inş öyledir ama pek ümidim yok her an oldum olacak gibiyim
aaaaa daha regline cok var 15-16-17 gunlerde regl oluyorduk insallah olmazsin ben cat igneden 16-17 gunlerde regl olurdum

Belli mi olur? Sen bence hergün yapmaya devam et.

Ne bilim ümidim kesildi adet belirtilerim çoğalmaya başladı gerçi hamile olduğunda da yaşıyormuş sun bunu ama pek ümitli değilim dün akşam dedim ya test yaptım ikinci çizgi sonradan çıkmıştı o da yanlıştır kesin yarın olmadı bi kan veriyim bakiyim

aaaaa daha regline cok var 15-16-17 gunlerde regl oluyorduk insallah olmazsin ben cat igneden 16-17 gunlerde regl olurdum

Ben ilk iğne kullandım ne zaman olurum bilmiyorum ama iğne sonrası 11. Gün bugün yumurtlama takvime gore 4 gün kaldı iğne sonrası 14. Günde olursam da 3 gün kaldı

Ben bugün dayanamadım, sabahki bebetime hezimetinin üzerine bir test daha yaptım saat 16:00 gibi ama bu kez farklı bir markayla. Ve yine benzer bir durum oldu, birkaç dk içinde ikinci çizgi çıktı ve yine kayboluverdi. 3 yıldır test yapıyorum ama ilk kez böyle bir durum yaşıyorum kızlar. Neden böyle oluyor hiçbir fikrim yok

canim bende cuma gununden bu yana regl olucakmis gibi sancim oldu hala regl olmadim daha umidini kirma regl olana kadar hadi yarin kanda baktir insallah pozitiftir bende yarin kanda baktiracam

canim.sende yarin kanda baktir vardir bundada bir hayir hadi insallah

Ilk kullanisim bilmiyorumki.olmam Ins.doktor bidaha gel demedi sağlık ocağında baktirdim ordaki doktordu.Ins anlamiyo olsun ya.peki bugüne ignenin etkisi gecmismidir

12. Gununse geçmiş olabilir iğne etkisi surdan biliyorum ben bilmiyodum iğnenin etki ettiğini bende ilk kullandım bu ay erken test yaptım 6. Gunum de hem idrar hem kan pozitif çıktı sonra 8.günde kan değerin düştü yine var gorunuyordu ama dusmustu dün akşam idrar testinde de ikinci çizgi ilk çıkmadı sonradan çıkmış ama o da geçersiz dır yanı bende 11. Gunumdeyim bugün ama iğne etkisini kaybetmiş sanırım ki o yüzden pozitif gorunmedi ama belki bide su olabilir iğne etkisini kaybettiyse ve inş varsa idrar da geç çıkabilir

Haber ver mutlaka. Eğer adet olmazsam ben de Cuma günü iş çıkışında kan vermeyi düşünüyorum.

canim bende cuma gununden bu yana regl olucakmis gibi sancim oldu hala regl olmadim daha umidini kirma regl olana kadar hadi yarin kanda baktir insallah pozitiftir bende yarin kanda baktiracam

Ne sabır sende ki De heee :) baktirsana hemen ya :)/inş bakalım baktiriyim diyorum ama bide uzulursem diye korkuyorum gerçi âdet olunca da uzulcem :) ins hepimiz pozitif günleri görürüz :)

Çizgi çıkıp kaybolması ne demek acaba ya bilen yokmu hiç

canim kardesimin 5 dkk sonra silik cikmis ve hamile kanda ogrendi ertesi gun su an 16 haftalik

bugün 10. Gün iğneden sonra gayet normal durumdayım. Hissim yok olumlu ya da olumsuz hakkımızda hayırlısı olsun biz elimizden geleni yapiyorz gerisi Rabbime kalmış hepimizin gönlüne göre versin inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…