çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Yaaaa yapsana test ama kan yaptir bence direk kiii daha sağlıklı net olsun bence yaptir inş değildir ama negatifse zaten şimdi de yapsan sonra da yapsan sonuç aynı olacak inş pozitif tir ya
bende regli bekliyorum tatlim negatife alistik :KK66: rabbim dualarimizi kabul etsin insallah

rabbim dualarinizi kabul etsin kizlar en tez vakitte bebislerinize kavusmayi nasip etsin rabbim insallah.... ben hala regl olmadim testte cesaretim yok adeti bekliyorum biliyorum yine negatiftir.cumartesi olmam gerekiyordu. beklemedeyim kismet tabiki ama sanmiyorum persembeyi beklicem olmasam sabah test yqparim
Hanimefendiye bak sen benim basimin etini yiyordun git yaptir diye şimdi sıra bende ben yicem senin basının etini gidip o testi yapıyorsun buraya gelip bize müjdeli haber veriyorsun inşallah o test yapılacak arkadaş :)

İnş adet olmazsın ve de bebek vardır inş. Hepinizin hamile kalmasını canı gönülden istiyorum. Allah hayırlısını versin tabi. Hayırlı, sağlıklı, salih, salihalardan olsun inş. Arka arkaya doğurma konusunda ben de aynı fikirdeyim. Hiç ara vermeden düşünmek lazım. Benim kısmet olur da ikinci olursa hemen ardından 3. bile düşünürüm. ilkten hemen sonra düşünememiştim malum daha önce paylaşmıştım nedenlerini. Aklım başıma geç geldi ama. Neyse inş herşey gönlünüzce olur
amin canim insallah pozitif sonuclar aliriz rabbim nasip etsin insallah gonlumuzdekini versin rabbim dualarimdasiniz

Hanimefendiye bak sen benim basimin etini yiyordun git yaptir diye şimdi sıra bende ben yicem senin basının etini gidip o testi yapıyorsun buraya gelip bize müjdeli haber veriyorsun inşallah o test yapılacak arkadaş :)
canim ben tedavimi biraktim subatta igne olmadim o sebeple sanmiyorum . hayit tohumunu taplet olarak al eczaneden daha etkili okudunmu kk deki yorumlari insallah hayrini gorruz canim

canim ben tedavimi biraktim subatta igne olmadim o sebeple sanmiyorum . hayit tohumunu taplet olarak al eczaneden daha etkili okudunmu kk deki yorumlari insallah hayrini gorruz canim

Olsun tedaviyi bıraktım o ay hamile kaldım diyen çok bunlardan biri de niye sen olmayasın :) hayıt tohumunu bende Demleyip iciyodum ama su pozitif lık kafami karıştırdı bi kaç gundur bıraktım gerçekten pozitifse olumsuz etkiler fln diye hamilelikte kullanılması onerilmiyomus çünkü

rabbim dualarinizi kabul etsin kizlar en tez vakitte bebislerinize kavusmayi nasip etsin rabbim insallah.... ben hala regl olmadim testte cesaretim yok adeti bekliyorum biliyorum yine negatiftir.cumartesi olmam gerekiyordu. beklemedeyim kismet tabiki ama sanmiyorum persembeyi beklicem olmasam sabah test yqparim

Kendini adet olacakmış gibi hissediyor musun peki? Sabrına gerçekten hayran kaldım canım.

Olsun tedaviyi bıraktım o ay hamile kaldım diyen çok bunlardan biri de niye sen olmayasın :) hayıt tohumunu bende Demleyip iciyodum ama su pozitif lık kafami karıştırdı bi kaç gundur bıraktım gerçekten pozitifse olumsuz etkiler fln diye hamilelikte kullanılması onerilmiyomus çünkü
canim tapleti daha iyi istersen kk deki yorumlari oku zaten adet olunca iciyorsun agnucaston kullananlar kadinlar kulubunde yorumlari oku canim

Eklentiler

• images.jpeg
    images.jpeg
    5,8 KB · Görüntüleme: 3
Ben de aynı durumdayım canım. Az önce eşimi aradım, 3 tane daha gebelik testi almasını istedim. Bata 5 gün var ama yeter herhalde dimi? :KK70:
Bir yandan da adet olacakmışım gibi hissediyorum. Belim acayip ağrıyor bugün..
Bende sizin gibiyim kizlar adet tarihi geldi sayılır tüm adet belirtileri var bu ayda buyuk ihtimal olmadi ..dahs olmadan mutsuzluk sardi:63:

Bende sizin gibiyim kizlar adet tarihi geldi sayılır tüm adet belirtileri var bu ayda buyuk ihtimal olmadi ..dahs olmadan mutsuzluk sardi:63:
benim gibi degilmi 26-27 olmam lazindi siklusum 26 gun ama yine negatiftir dedim bekliyorum regli

Ben de normalde bata 5 gün var diyorum ama geçen ay iğnenin 14. günü adet olduğumu hatırladım. Yine aynısı olursa demek ki bata 3 gün kalmış da olabilir. Offf :KK43: Bir dahaki ay doktora gitmeyip ara mı versem acaba?

Ben de normalde bata 5 gün var diyorum ama geçen ay iğnenin 14. günü adet olduğumu hatırladım. Yine aynısı olursa demek ki bata 3 gün kalmış da olabilir. Offf :KK43: Bir dahaki ay doktora gitmeyip ara mı versem acaba?
insallah regl olmasizsin canim rabbim duani kabul etsin insallah

X