çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

şu ateş olayına bi türlü alışamadım :KK43: seninle aynı anda adet olmamız lazım. sabah ateşten fenalı geçiriyordum. karnımda su ara kasılmalar var. adet olacakmısım gibi de mutsuzum :KK43: cumartesi idrarda pozitifi görünce mutlu oldum ama kan hayal kırıklıgı yarattı. doktorumla konustum cumt gene baktırıcam kanda

Ama hep iğne etkisidir dediler bilmiyorum o kadar sevinmiş tim ki sonra o sevinç düşünceye dönüştü simdi bekliyorum karisik bi şekilde 6. Gün 24,7 ydi kan da 8. Gün 11 e dusmustu bu neden onu anlamadım acaba diyorum iğne etkisini kaybetmeye başladı o yüzden mi dustu yoksa asıl değer mi anlamadım

Canım 14. gün tekrar kan testi yaptır bence. En azından şüphelerinden kurtulmuş olursun.

Ben de aynı durumdayım canım. Az önce eşimi aradım, 3 tane daha gebelik testi almasını istedim. Bata 5 gün var ama yeter herhalde dimi? :KK70:
Bir yandan da adet olacakmışım gibi hissediyorum. Belim acayip ağrıyor bugün..

Ben 7 sinde olmustun 25 gün sayarsam çarşamba olmam lazım. doktorumla konustum . cumartesi tekrar kanda yaptıracakmısım

Ama hep iğne etkisidir dediler bilmiyorum o kadar sevinmiş tim ki sonra o sevinç düşünceye dönüştü simdi bekliyorum karisik bi şekilde 6. Gün 24,7 ydi kan da 8. Gün 11 e dusmustu bu neden onu anlamadım acaba diyorum iğne etkisini kaybetmeye başladı o yüzden mi dustu yoksa asıl değer mi anlamadım
Valla canm bir anlasam bnde yardimci olayim ama hicbi fikrim yok bu konularda hic gebelik yasamdm sen ne kdrdir ugrasiyrsn

Valla canm bir anlasam bnde yardimci olayim ama hicbi fikrim yok bu konularda hic gebelik yasamdm sen ne kdrdir ugrasiyrsn

Ben daha yeni ya 6 aylık evliyim korunmadim hiç bu ay hormonlara fln bi baktiriyim dedim onda da değerler yüksek çıktı ilk dr bi daha ki ayı beklicez dedi aynı gün başka Dr a gittim o da bu değer bu kadar yüksek se adet olmaman lazım dedi senin duzenliymis stres yapma dedi ve klomen e başladı işte ilk ayim yanı bakalım inş çok ugrasmama fırsat olmaz Mevlam kimseye yolunu bekletmesin

Aynı adet olcakmisim gibi iyice arttı sikayetlerim sanki lavaboya gittigimde gelecek gibi akıntı geliyo aha geldi diyorum ne zor bisey ya :KK43:

O güne zaten adet olcaksam olcam :) inş olmam bakalım olursam tekrar hormon testlerine bakılacak yine stres olcam :KK43:

Sıkma canını. Doktor muhtemelen benden de bu testleri tekrar isteyecek. Çünkü geçen yıl Nisan'da yaptırmıştım. Neredeyse 1 yıl olacak yani :KK43:

Benim de şuan gittiğim 107 lira pahalı bi hastane daha ilk gittim ama devamında ne yaparım bilmiyorum Dr u mu da bırakmak istemiyorum bi gebelik testine 101 lira dediler sanki doğuma gelcem dedim :) altınla fln mi bakıyorlar nedir :)

Ben kan testi yaptıracak olursam sağlık ocağını düşünüyorum. Bildiğim kadarı ile orada ücretsiz. 101 lira çok abartı.

Ben daha yeni ya 6 aylık evliyim korunmadim hiç bu ay hormonlara fln bi baktiriyim dedim onda da değerler yüksek çıktı ilk dr bi daha ki ayı beklicez dedi aynı gün başka Dr a gittim o da bu değer bu kadar yüksek se adet olmaman lazım dedi senin duzenliymis stres yapma dedi ve klomen e başladı işte ilk ayim yanı bakalım inş çok ugrasmama fırsat olmaz Mevlam kimseye yolunu bekletmesin
Amin canim insallah

Ben kan testi yaptıracak olursam sağlık ocağını düşünüyorum. Bildiğim kadarı ile orada ücretsiz. 101 lira çok abartı.

Aynen abartı tabi bende yakında devlet hastanesi var orda yaptırdım iki kez acil den giriş yapınca yapıyorlar bi saat sonra da veriyo sonucu :)

rabbim dualarinizi kabul etsin kizlar en tez vakitte bebislerinize kavusmayi nasip etsin rabbim insallah.... ben hala regl olmadim testte cesaretim yok adeti bekliyorum biliyorum yine negatiftir.cumartesi olmam gerekiyordu. beklemedeyim kismet tabiki ama sanmiyorum persembeyi beklicem olmasam sabah test yqparim

rabbim dualarinizi kabul etsin kizlar en tez vakitte bebislerinize kavusmayi nasip etsin rabbim insallah.... ben hala regl olmadim testte cesaretim yok adeti bekliyorum biliyorum yine negatiftir.cumartesi olmam gerekiyordu. beklemedeyim kismet tabiki ama sanmiyorum persembeyi beklicem olmasam sabah test yqparim

Yaaaa yapsana test ama kan yaptir bence direk kiii daha sağlıklı net olsun bence yaptir inş değildir ama negatifse zaten şimdi de yapsan sonra da yapsan sonuç aynı olacak inş pozitif tir ya

İnş adet olmazsın ve de bebek vardır inş. Hepinizin hamile kalmasını canı gönülden istiyorum. Allah hayırlısını versin tabi. Hayırlı, sağlıklı, salih, salihalardan olsun inş. Arka arkaya doğurma konusunda ben de aynı fikirdeyim. Hiç ara vermeden düşünmek lazım. Benim kısmet olur da ikinci olursa hemen ardından 3. bile düşünürüm. ilkten hemen sonra düşünememiştim malum daha önce paylaşmıştım nedenlerini. Aklım başıma geç geldi ama. Neyse inş herşey gönlünüzce olur

X