çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ben sana bişey dedim cevap vermedin gribim diyosun hamisolmayasin senin bat ne zaman inşallah sen hamilesindir
Sanmiyorum guzelim daha cok var bata 27-28 subatta yani 10 gun var kismet tabiki ama yumlar catlamis kacirdik galiba hangi gun oldugunu bilmiyoruz 8 gun gittim yumlar vardi haftaya gel ogunde catlamamissa cat igne yaparsin dedi 15 gun gittim yumlar kendiliginden catlamis iki aydir benim yumlar 16-17 gunlerde catlardi ama ilk defa erken catlamis 15 gun gittim yumlar yoktu bilmiyorum ne zaman catladigini ama sunu hatirliyorum 12 .gunumde kanla karisik uzayan gibi bir akinti geldi ama onemsemedim kismet guzelim rabbim hepimiz icin bir bebis kismet eder insallah yasicagiz gorecegiz

Pufff o kadar gün geçti su 3 4 gün geçmez
Sen nezaman igne oldu canim 11-12 gunlerdeysen kan ver cikar ben oyle yaptim bosuna yipratma kendini her iki sonuca hazirlan derim ama pozitf olmasini rabbimden gonulden diliyorum herkeze o duyguyu yasatir insallah

O zmn 10 günden daha az var sayicaz erken çatlamış erken gebelik olmuştur ne biliyosun bide bana diyordun bu arada az evvel lavaboda afedersin peceteye pembe si bir damla geldi anlican ben haklı çıktım adet oluyorum canım maalesef cookk üzgünüm bakma böyle rahat konustuguma

Yani igneden sonra 17-18 gunlerde oldun mesala ben cat igne olmadim bu ay reglim sasmicak oleyyy
Canım sevkini kirmak istemem ama klomende gecikme yapıyor bilgin olsun ben geçen ay ara verelim demişti doktor ben bos durmayıp kendi basima klomen kullanmistim iğne olduğum ay 5. Günde gelmişti sadece klomen kullandığım geçen ay 6. Günde geldi bilgin olsun diye diyorum ama tabii herkes aynı olmayabilir

İnsallah bu ay olursun rabbim martta bebegini sana mujdelesin insallah kismet guzelim uzme kendini sakin ben alistim 27 aydir korunmuyoruz son iki aydir klomen ve cat igne kullandim tedaviyi biraktim bu ayda takip ettik yumlari benim yumlar 5-6 santimlik kiste donusuyordu igneyle catlatildi bu ayda kendiliginden catladi vardir bundada bir hayir bilemicem ne zaman catlamislar rabbim yuzumuze gulsun canlar

Baska insanlar hayatinizi ne kadar etkilemis. Allah islah etsin boyle insanlari ama siz de cok kafaniza takmissiniz. Ayni evde mi oturuyorsunuz ya da calismiyor musunuz?

Hakkımızda hayırlısı canım sağol güzel duan için Allah razı olsun nasip değilmiş napim ama inşallah senden umutluyum rabbim utandirmasin bekletmesin insallah

Hakkımızda hayırlısı canım sağol güzel duan için Allah razı olsun nasip değilmiş napim ama inşallah senden umutluyum rabbim utandirmasin bekletmesin insallah
Amin guzelim.rabbim duamizi dualarimizi duysun insallah

Kızlar günaydın benim acil yardıma ihtiyacım var ben gece 11 gb falan adet oldum dün 1.Gun olarak mi saymaliyim ikincisi bu hafta işin yoğunluğundan doktora gidemicem malum klomen adetin belirli günleri başlanıyor ben klomeni eczaneden reçetesiz temin edebiliyormuyum ne yapmam lazım bi fikir verebilirmisiniz

Benim doktorum eşim.ve benim aynı anda evde olduğumuz saatleri alıp ,o zamandan 36 saat önce vurduruyor iğneyi. Ama istersen bu yumurtlama akintisinin başladığı andan itibaren ilişki onerebilirim . Ve ya iğneyi yaptığın günden başlayıp gün aşırı olabilir. Sonuçta spermler 48-72 saat arasında yaşıyor

günaydın. hayırlısı olsun canım. dünü sayman gerekiyor aslında 1. gün olarak ama. ilac ıcın o kadarda onemli değil. 1 gün önce veya sonra başlayabilirsin. saat hesabı yok sonuçta
bende dr a gitmeden başlamıştım klomene. 2. yada 3. günü başla dedi. ben 2 de başladım mesela.
eczaneden almıstım recetesız ama sonra dr a yazdırıp receteyı verdım. bızım eczane ıstedı. normalde alınabılıyormus sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…